підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Суть політики для молоді

В Україні 2009 рік був оголошений роком молоді,він пройшов. В розвитку сучасної молодіжної культури, все більше соціальні теми заміняють собою теми кохання та безтурботної молодості. Кохання стало зрадою, молодість закінчилась. Ми вже не “покоління Пепсі” та жувальних гумок. Молоді люди стурбовані своїм майбутнім – своєю долею. Питання, які задає собі ледь не кожна молода людина -“Що буде завтра, яке місце доведеться зайняти в цієї реальності, щоб не бути викинутим за межу соціуму”. Телевізор зомбує брехнею. Про яке світле майбутнє може думати молода людина, коли бачить бідність пенсіонерів, корупційні перепони, щорічно зростаючу прірву між верствами населення, мерседеси під Верховною Радою. Бідність, нестабільність, обіцянки з телеекранів та бігбордів, в які так хотілося б вірити, відчуття своєї незахищеності серед проблем, з якими стикається кожна молода людина, все це дає відображення в творчості для написання музики, віршів, графіті та картин. Хтось сидить склавши руки, хтось набирається сил для майбутніх перемог, хтось поклав 2,5 мільйони на ЦВК для того, щоб керувати цілою нацією, хтось заробляє на шмат хліба роздаючи в палатках агітаційну пресу, хтось продає свій голос за 50 грн, але у нас ще є надія, на те щоб бути почутим серед галасів “на допомогу”. Нам набридли всі політики, ми робимо те, що хочемо, і говоримо так, як думаємо. Ми проти всіх!

Завантаження звукових треків:
Завантажити N.P.V. feat Sederik – Важна суть 128 кбіт/с 320 кбіт/с

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментарі читачів (4)

 1. -1 +1 Валера +1 says:

  Действительно, важна суть… Песню в плеер и на выборы )

 2. -1 +1 N.P.V. says:

  http://vkontakte.ru/id31018380 – команда N.P.V. “В Контакте”

 3. -1 +1 Юрчик says:

  прочитал статью, послушал трек да ребята молодцы, ведь с таким под смыслом текста мало у нас музыки да и многие возможно боятся, Одним словом Молодцы, а где они выступают не вкурсе?

 4. -1 +1 Влад says:

  Після прослуховування пісні, другого туру виборів зовсім не хочеться… Безвихідь… :-(

Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image