підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Проти всіх пишеться окремо

Звикли до того, що усі політичні ідеї псують політологи. Нам замінюють демократію Ющенком, фінансову стабільність Януковичем, сильну Україну Тигіпком, стабільність Тимошенко, свободу Тягнибоком, Українську ідею Костенком, нову владу Яценюком, Богословською, Пабатом, Ракушняком, Рябоконем, Бродським, військову честь та гідність Гриценком, соціалізм Морозом, комунізм Симоненком, стабільну економіку Супрун, проти всіх Василем Противсіх.

Ющенко не приніс демократії в країну. За роки його правління не одного журналіста було покарано і звільнено. Зате «любі друзі» понакупляли собі яхт.
Янукович не приніс стабільності в країну. Його уряд теж брав кредити, хоч і не такі великі, але без кредитів не обходились. Бідолашна партія живе тільки на одну заробітну плату.
Тігіпко не несе нічого країні окрім сильних лозунгів. І як він встигає всюди побувати, всіх повчити і швиденько змитись.
Грошей нема, і в цьому тепер сміло переконує Тимошенко, адже криза. А колись гроші є, тобто були.
Тільки балачки про націоналізм приніс Тягнибок, в ситуаціях коли дійсно треба думати про народ дана політична сила лише гавкає на Росію.
Українська ідея замінена Костенком, особливо гарно він зі свитою виглядає на новеньких Тойота Лендкруізерах.
Нам пообіцяли нову владу, а ми, наївні отримали Яценюка, Богословську, Пабата, Ратушняка, Бродського, при чому кожен був депутатом.
Отримали Рябоконя, якому дали гроші, аби довести, що навіть рядовий українець має можливість віддати 2 з половиною лімона гривень, аби стати президентом.
Дали Гриценка, який має претензію на головнокомандуючого України, при чому якби він мав можливість то би розпродав те, що не продали до нього.
Маємо Мороза, який турбується про народ тоді, коли Тимошенко, або Ющенко щось вчудить.
Маємо замість світлого майбутнього та комунізму Симоненка, який навіть Леніна не має в кабінеті.
Дивимося на темноволосого колобка Супрун, яка всім доводить що знає визначення терміну «економіка».
Маємо Василя Противсіх, замість ідеї всім народом проголосувати проти всіх та покарати політиків.

Маємо, те, що маємо. Те і жертимемо.

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image