підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Ми проти всіх

Якщо скласти діаграму, по якій соціологи рахують вподобання українців, то вона буде схожа на кардіограму. Ще минулого місяця активно розказували про те, що третя частина України буде голосувати проти всіх, після чого випустили в світ клоуна, Василь Васильович Противсіх. Нажаль, то не позиція, а діагноз. Фішка не пройшла після того, як про обман почали говорити в народі. Все-таки тішить, що частина українців розрізняє Василя та останній рядок.

Ті, дурники, що повелись пишуть такі листи до нас:

Шановний Василь Васильович! Нам дуже сподобалась ваша ідея! І ми Ваші прихильники! Скажіть коли Ви приїдете до нашого міста! Повідомте Ваші телефони, ми будемо Вам допомагати!

Наївні люди, таких ми посилаємо в пень.

Статисти переконували, що людей, які затрудняються відповісти було більше 23%. За місяць їх стало 7%. Тих хто збирались голосувати проти всіх, або взагалі не прийти на вибори було 25%, а за місяць стало 4%, тому тепер аналітики сумніваються, що позиція «не підтримую жодного» буде цікава виборцям. Але що ж змінилось? Хіба нам стало краще жити? Або вони зробили щось таке варте уваги? Ні, все простіше – політологам заплатили бабло. Саме цікаве, що всі прогнозують велику явку виборців, яка буде складати більше 70%, а отже нас знову буде 52 мільйони?

Нас знову змушують обирати, йти на вибори посеред свят, дивитись на шоу мавпочок. Позиція «проти всіх» не вигідна політикам, тому нам кажуть, що фаворити вже відомі, тому що кого більше показують тому і треба вірити. Нам кажуть – не треба розслаблятися, адже кожен повинен зробити свідомий вибір. Дарма, бо наш свідомий вибір – проти всіх, останній рядок.

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментарі читачів (3)

 1. хорошая статья http://systeme.net.ua/ мы поддерживаем.

 2. -1 +1 lord +2 says:

  Хто проживає в Україні – в цирку не сміється )))

 3. Выполнять своих обязанности по защите государства
  Послушавши разговор двух почти юристов о «Законе о выборах президента», я услышал такую версию. Сразу скажу очень интересная и требующая консультации и обсуждения. Помогите.

  Выходит так что ссылаясь как минимум на 5ст. конституции в законе о выборах, есть нарушение, а именно, что нам ВЛАСТЬ изменив закон о выборах, не оставила право выбирать.

  Президент все равно будет избран во втором туре, если даже он наберет меньше 50% от пришедших на выборы, если в пункте против всех будет больше, чем у лидера, даже если на выборы прейдет всего 20% избирателей.

  Даже если каким-то чудом случится, ситуация перевыборов, то все равно в списке будут все те же лица.

  Нам просто не только не оставили выбора, с нами не хотят считаться, они нас даже не видят как субъекта.

  Многие говорят, что нужно идти на местные выборы и только тогда можно что-то решить. Но разве на местном уровне мы можем это исправить?

  Разве мы не должны выполнять свои обязанности по защите государства, от узурпации, даже есть какая-то статья (не помню)?

  Разве мы не должны объединится чтобы защитить себя и государство?

  Разве мы не можем собрать майдан, и отстаивать свои права когда они нарушаются , не переписыватся и обсуждать какие все плохие?

  Раз мы хотим что-то изменить в государстве, а именно начать строить как гражданское общество, «захватывать власть» как писал Игорь Шевченко, мы должны пройти мимо того факта, что народ не видит кому он делегирует свои права, а президент все равно будет выбран? Тогда нам как будущим общественникам не чего делать в этом обществе!!!

  Давайте искать компромисс!!!!!

  З.Ы. а то я так много могу писать и приводить какие-то, факты-доводы.

Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image