підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Звернення до громади міста

sichnya
Невже Ви забули і пробачите події 20-го грудня коли на очах покинутих на призволяще людей збили двох дівчат, а чи не читали і не чули про це? Бо вже як свині 16 років жремо обіцянки про вільну Україну, шлях до демократії та ЄС, то ще скуштуємо переконливих доказів що нічого не було. А чи не нажерлись? Навіть після так-званої “помаранчевої революції” до нас все ще відносяться як до бидла!

А все тому, що ми приїхали, постояли і померзли, наївно сподіваючись що все буде добре. Покажи свій гнів та прийди 20-го січня якщо хочеш знати правду про 20-те грудня! Просто не будь байдужим і не дозволь знущатись над собою і безневинними людьми!

Доки п’янь буде на вулицях збивати дітей, людей, не дай Бог ваших рідних або знайомих?

Вони вже спихнули все на безневинних учнів ПТУ №2, ніби то вони перевертали машини і били шибки. Доки будуть рубати і продавати за безцінь наші підприємства перетворюючи все на руїни? Брехня цієї влади надто дорого всім нам коштує. Це НЕ заклик перевертати машини, або бити “ментів” і ми не спонукаємо нікого до такого роду дій – ми хочемо прийти і переконатись що ми не одні та підтримати звернення до відповідальних осіб!

20-го січня ми зеремось на площі, підпишемо звернення громади міста до органів “влади” та по завершенні акції розходимся і чекаєм реакції.

Наші сподівання: Проти сумнівів будь-якого песиміста ми будемо раді якщо нас прийде 10 або бодай 20 чоловік. Бо ми не віримо цій владі, ми свідомо розуміємо що це нічого не дасть, але закликаємо Вас бути чесним перед самим собою і прийти виказавши свою позицію. Ми не покірні брехні. Але вони будуть брехати і навіть якщо і дадуть відповідь то не на всі питання. Якщо не байдуже тобі зараз і серце прагне цього, якщо ще є порох в порохівницях і не загнило все то просимо допомогти нам та роздрукувати це звернення і повідомити про акцію якомога більше людей, переказати посилання по інтернету, радіо, газетам, форумах, просимо взяти з собою на акцію чистий листочок і по можливості один роздрукований з зверненням до владних органів!

Ми прийдемо і спитаємо в лице що сталось!

Текст звернення:

Громада міста просить дати оцінку подіям що стались 20-го грудня. Ми вимагаємо проінформувати в ЗМІ громадян по таким питанням:

1) Чому влада офіційно назвала три тисячі людей, які 20-го грудня зібрались на мітинг проти дій адміністрації ТКЗ які спричинили масове відключення енергопостачання в гуртожитках, “п’яною юрбою”?

2) Куди поділась трансформаторна підстанція, що живила район і комбайновий завод, і чи було це реальною причиною відключення від енергопостачання?

3) Чому всупереч всім обіцянкам працівникам ТКЗ досі не виплачена заробітна плата?

4) Яку відповідальність несуть неповнолітні учні ПТУ №2 і на кого покладено відповідальність та відшкодування вартості пошкоджених автомобілів?

5) Яка відповідальність передбачена для всіх учасників подій 20-го грудня (збитих дівчаток, страйкуючих людей, водія, працівників ДАІ)? Громадянин Підпис

P.S По інформації на наш заклик вже відреагували відповідні органи в міліції тому до арки нас можуть не пустити і заблокувати вхід, тому ми змінили місце проведення акції від арки до центральної площі Тернополя де кожен підпише це неофіційне звернення громади міста до керівних органів міста, які повністю проігнорували подію! Ми відішлемо наше звернення в міську раду, відділення УМВСУ, міліцію.

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментарі читачів (2)

  1. -1 +1 hjvf says:

    а чому ви статті не підписуєте?

  2. -1 +1 Wetal says:

    Хорошу справу починаєте з непрозорих речей. Хоч би вказали авторство статей, номера котактних телефонів.Тільки прозорий громад рух буде мати перспективу.Решта – чиїсь замовні проекти.Я на майдан прийду.

Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image