підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Молодіжний та громадський рух проти всіх

Українського брата намахують на кожному кроці. Брехуни політики знахабніли до такої степені, що вони тепер не влаштовують диких маніфестацій, акцій, страйків. Мільярдерам набагато простіше купити собі нову партію, а стару продати. Річ не йде про маленькі суми. Для прикладу нову партію можна купити ціною від 20 тисяч доларів і вище. Громадські організації дешевші, від 100 і вище доларів, в залежності від назви. Всі ці політичні об’єднання, коаліції не що більше як бізнес. Справжні ідеї, без назв, лозунгів нікого не цікавлять, оскільки вони не є масові, і спекулювати такою ідеєю найважче. Приємно, що наша ідея входить до списку не масових.

Ідея “проти всіх” не передбачає створення будь-якого громадського, або молодіжного руху. Жоден політик не має права апелювати з позиції “проти всіх”. Але все відбувається зовсім інакше.

В 2002-му році відбулась одна з перших спроб приватизувати ідею проти всіх. Купка партій організувала блок з відповідною назвою, аби перебрати на себе частину виборців. Спекуляція не вдалась, тому надалі політичні партії обрали для себе іншу стратегію, мовляв, голосуючи за них ви підтримуєте голосування проти всіх. Брехня.

В 2008-му році була відновлена ідея перебрали “проти всіх” на себе, але оскільки “ніша” була занята газетою “ПРОТИ ВСІХ.ком.уа” організацію перейменували в “ГЕТЬ УСІХ”. Голодних студентів віддали на поталу Майдану, де вони кричали – “Геть усіх!”, при чому деякі недожурналісти не знайшли свідомої різниці між “проти всіх” та “геть усіх”.

В 2009-му році після публікації звернення від нашої газети про те, що ідея проти всіх не може бути представлена в засобах масової інформації, телебаченні будь-якими спекулянтами, та про те, що “проти всіх” не є і не може бути громадською, політичною, або іншою організацією появився Василь Противсіх, один із проектів мільйонерів, аби зганьбити нашу позицію. Всі інші такі організації теж нажаль створені для подібної ганьби. В світ вийшла молодіжна організація «Проти всіх», Василя Противсіха. Ці діти представляють Васю на телеканалах, вони вішають свої шарфики всюди де тільки можна, танцюють та тішаться. Гірше всього те, що люди вірять цим горе-месіям і йдуть за ними. Брехуни та підлабузники, які видають себе за те, що ми називаємо останній рядок.

Отож, з цього всього можна зробити прості висновки. Будь-які ідеї, що могли б служити людям паскудять політики, а якщо Ви не хочете йди в них на повідку читайте справжнє, та голосуйте в останньому рядку.

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментарі читачів (1)

 1. -1 +1 rozum.info +2 says:

  Хтось запитав:
  – Чому не геть усіх?
  Хтось відповів:
  – Бо проти всіх.
  Хтось запитав:
  – А чому не Противсіх?
  Хтось відповів:
  – Бо проти всіх.

Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image