підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Василь Противсіх проти ПРОТИ ВСІХ

Кожен, хто прийде на виборчу дільницю 17 січня голосує в останньому рядку. Всі інші кандидати мають номери від 1 до 18. Всі вони однакові, тому не голосуйте за, а голосуйте проти всіх, не підтримуючи жодного кандидата. Політична спекуляція під іменем Василя Противсіха не повинна вдатись тим, хто дурить нам голови! Всі вони наймають політичних політологів для того, аби дурити нас!

Найголовніше, це аби позиція «проти всіх, не підтримую жодного кандидата» набрала в 10 разів більше, аніж політичний Вася.

По оцінкам соціологів «проти всіх» на виборах президента 2010 року може набрати 11%, а отже Василь Противсіх повинен взяти не більше 1% голосів.

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментарі читачів (2)

  1. -1 +1 Надія +1 says:

    Що буде з країною після того, як, наприклад, 60% її громадян проголосують проти (не за противсіха) всіх? Як уникнути анархіі і як саме відбуватимется відбір нових претендентів на цю посаду?

  2. -1 +1 Женьок +1 says:

    Нічого не буде… гіршого ніж зараз…. Анархия-мать порядка! Збиремося разом на віче, постановимо розстріляти колишню владу, недобитих комуністів, виженемо нелегалів, націоналізуємо вкрадене у держави… і зажевемо. Звісно без крові не обійтись))

Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image