підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Виборча кампанія проти всіх

milion
Завдяки Василю Противсіху була проведена безкоштовна виборча кампанія “проти всіх, не підтримую жодного кандидата” на виборах президента 2010 вартістю у декілька мільйонів гривень. По Києву були розвішені плакати, білборди. Активне «маячення» не свідомого та трішки «пришмеленого» Васі та його соратників збільшила намір громадян не підтримувати жодного з кандидатів. Була проведена робота з пояснення позиції «проти всіх» для населення, а саме основної позиції про те, що треба голосувати «проти всіх», у останньому рядку.

Звичайно, у нас не було можливості фінансувати рекламну кампанію, а завдяки добрим олігархам була поширена ідея голосування проти всіх серед населення.

Наша позиція не обирати жодного з кандидатів, а саме позиція «не підтримую жодного і голосую в останньому рядку» буде підтримана більше ніж 10% громадян України.

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментарі читачів (3)

 1. -1 +1 yan says:

  Декілька сот чоловік, бажають підтримати “сміливця”

 2. -1 +1 Lena +2 says:

  Бандиты рвутся к власти!
  Остановите их!
  Иначе конец!
  Конец вашим мечтам!
  Конец всему!

  http://pribyut.page.tl

 3. -1 +1 Женьок says:

  Лєна, це вірш?))

Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image