підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

За кого голосувати

Залишилось декілька днів до виборів. Кожні 3 хвилини нас штурмують рожі політиків, яких чомусь ми змушені обирати. Ми дивимося їх тупу рекламу, слухаємо їх бредові ідеї, але насправді їм все-рівно що відбувається в цій країні. Чому я повинен за них голосувати? Чому я взагалі повинен за когось з них голосувати, вірити комусь, якщо вони усі однакові. Всі вони переконують, що нас чекає майбутнє з ними, але насправді кожен з них лише хоче отримати наші голоси, аби ми своїми руками оправдали їх тупість, дибілізм. Нас обманули на майдані, тепер обманюють на кожних виборах. А все-ж, чому я повинен віддавати їм свій голос? За що?

Чому вони витрачають мільярди аби купити мене?
Навіщо вони брешуть що можуть щось змінити?
Чому я не вірю їм?
Чому я маю на них дивитись?
Якщо я не хочу цілувати жабу то чому мене переконують що вона стане принцесою?

Я не можу відповісти на ці запитання.

Я не голосую за, я голосую проти, проти всіх – мій свідомий вибір, тому що мене залишили без вибору. Я не віддам свій голос нікому!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментарі читачів (4)

 1. -1 +1 Марианна says:

  Да! Наивные идиоты будут только голосовать

 2. У жодній із статей, нажаль, не знайшов-таки справжню “ідею” голосування проти всіх.
  Така ідея могла б існувати, якби у виборчому законодавстві, хоча б для другого туру, було передбачено наступне: якщо за жодного кандидата не віддано більше, ніж 50%+1 голос, вибори визнаються недійсними. Це – мінімум. А, по суті, такий результат волевиявлення мав би спричиняти за собою зняття з виборчих перегонів хоча б цих двох кандидатів, і проведення третього туру між наступним дуетом.
  Чи не хочете Ви, шановні журналісти, взяти просування такого прояву демократії у свої руки? Адже за нинішнім законодавством, голос “проти всіх” не має своєї матеріалізації. Максимум – це голос “проти” фальсифікаторів і за протилежну сторону – а це вже є конкретна особистість, і голос із “проти всіх” стає конкретним іменем.

 3. -1 +1 Сантехник -2 says:

  Какой нахрен проти всых? Нафига, спрашивается, вообще приходить голосовать тогда? Сидите дома и не выпендривайтесь

 4. -1 +1 Избиратель says:

  Продам голос за 5 и более гривен. Половину отдам тому, кто поможет продать

Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image