підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Всі проти всіх

vsiprotu
Дивно те, з якою легкістю та несамовитістю кожен політик по-своєму трактує голосування «проти всіх». Одні кажуть що це не перспективно, інші, що це негласна підтримка іншого кандидата. Між цими роздумами стоїть український виборець, який вже замучений різними ідеологіями та політичними програмами. Пересічний українець не бачить різниці між лібералізмом та демократією, куди вже розбиратись в тому, що є справді «проти всіх». Всі наперед думають про результати виборів, яке ж зло обрати – більше чи менше? Дарма, що розум українця стає все меншим з кожними виборами, йому потрібен карнавал, який влаштовують політики.

Отож, для тих, хто хоче розібратись в тому, що таке «проти всіх», чітко і ясно пояснимо дві прості речі.

1. Проти всіх це – проти всіх, без виключення.
2. Проти всіх – це не за, або проти когось, це проти всіх.
3. Якщо в другому турі виборів позиція «проти всіх» набере дуже багато – значить Ви, наш дорогий читач не обирали зло.

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментарі читачів (4)

 1. -1 +1 анна says:

  на президженських виборах нам просто не залишили вибору! тому треба обирати майбутнє нації на парлмаентських виборах!

 2. -1 +1 Марк says:

  Проти всіх – сама свідома громадянська позиція на цих виборах. тому що зараз як у радянські часи – краще зовсім не купити ніякої ковбаси, а ніж купити ту, що з туалетного паперу

 3. Обращение к кандидату в президенты Украины Юлии Тимошенко.

  Згідно статті 85, ч. 17 Закону про вибори Президента України: «Якщо до виборчого бюлетеня для повторного голосування було включено лише одну кандидатуру, кандидат вважається обраним Президентом України, якщо він одержав більше половини голосів виборців, які взяли участь у голосуванні»).

  Закликаемо, Вас, як кандидата в президенти Украини Юлию Тимошенко, зупинити пришестя Януковича до влади – відмовитись від подальшої ескалації напруження в суспілстві та зняти свою кандидатуру. Якщо Ви любите Україну так, як заявляєте, то повинні поступитися особистими амбіціями заради блага країни. Тоді громадяни України побачать справжнє підтвердження Вашої самовідданості.Якщо ж Ви не зробите цього, то вся відповідальність за перемогу Януковича ляже на Вас персонально.

  Комітет виборців України”Не підтримай жодного кандидата – За Україну” – Василий Заставнюк

 4. Обращение к кандидату в президенты Украины Виктору Януковичу

  Згідно статті 85, ч. 17 Закону про вибори Президента України: «Якщо до виборчого бюлетеня для повторного голосування було включено лише одну кандидатуру, кандидат вважається обраним Президентом України, якщо він одержав більше половини голосів виборців, які взяли участь у голосуванні»).

  Закликаемо, Вас, як кандидата в президенты Украини Віктора Януковича, зупинити пришестя Тимошенко до влади – відмовитись від подальшої ескалації напруження в суспілстві та зняти свою кандидатуру. Якщо Ви любите Україну так, як заявляєте, то повинні поступитися особистими амбіціями заради блага країни. Тоді громадяни України побачать справжнє підтвердження Вашої самовідданості. Якщо ж Ви не зробите цього, то вся відповідальність за перемогу Тимошенко ляже на Вас персонально.

  Комітет виборців України”Не підтримай жодного кандидата – За Україну” – Василий Заставнюк

Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image