підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Тимошенко: голосувати проти всіх – це голосувати проти незалежності

Кандидат на посаду Президента України, чинний Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє, що ті громадяни, які на президентських виборах проголосують проти обох кандидатів, які пройшли в другий тур голосування, у такий спосіб підпишуться “під чорної сторінкою історії України”. Про це Тимошенко заявила 2 лютого під час робочого візиту до Тернопільської області.

“Голосувати проти всіх – значить голосувати проти незалежності України. Голосувати проти всіх – це означає здати державу, внести чорну сторінку в її історію”, – заявила Юлія Тимошенко.

Кандидат в Президенти також додала, що технологію голосування “проти всіх” запроваджує Партія регіонів на чолі з Віктором Януковичем, “бо кожен такий голос зменшує кількість голосів проти нього”.

http://www.zaxid.net/newsua/2010/2/2/171220/

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментарі читачів (1)

  1. В древности люди учились для того, чтобы совершенствовать себя. Нынче учатся для того, чтобы удивить других.

Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image