підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Не підтримати пітьму

Майдан сказав: «Ні! – брехні». То чи можна стверджувати, що сьогодні, через п’ять років, пітьма у вигляді брехні затьмарила нам світло в кінці тунелю? Я вважаю, що можна. Бо нема з кого вибирати в другому турі. Бо свій вибір (м’яко кажучи, не європейський) уже зробило СТАДО (та частина УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, яка не призвичаєна самостійно мислити й цілком відповідати за свій вибір). А мені зажди подобались люди мислячі й при цьому діяльні. Такі, наприклад, як Юрій АНДРУХОВИЧ, видатний сучасний український письменник, для якого європейські цінності – це справді орієнтири в житті. А він нещодавно в інтерв’ю «Главреду» досить показово висловився відносно причин не особливо приязного ставлення до нас з боку Європи і європейців: «давайте відверто: як може претендувати на «асоціацію з ЄС» країна, де голова парламенту – співучасник розправи над журналістом? Найімовірніший переможець президентських виборів – примітивний недорікуватий дядько з кримінальним минулим? Його найближча суперниця – дешева брехуха з диктаторською хваткою? Навіщо Європі все це добро? От поки ми в Україні всіх цих лідерів не зробимо аутсайдерами, нас Європа не розумітиме. І відмежовуватиметься від нас санітарним кордоном. І я ніколи за них не виправдовуватимусь. Я лише за Віктора Андрійовича іноді виправдовуюсь, бо справді незлий міг би бути президент. Але не склалося, отруїли»

Однак у кожній ситуації є свої можливості діяти. Наприклад, – щодо другого туру.

Мені здається, якщо людина не боїться дивитися правді в очі й намагається жити по любові, а не за розрахунком чи – безпутно з причин свого глупства, вона обов’язково зробить позначку в бюлетені під час другого туру в графі, де написано «НЕ ПІДТРИМУЮ…» Як на мене, це й буде вибір за світло проти пітьми й брехні, за правду й любов МАЙДАНУ УКРАЇНСЬКОГО, за демократію і свободу проти диктатури, ЗА ПАТРІОТІВ ПРОТИ ФАРИСЕЇВ.

http://gazeta.ua/blogs/?p=1453

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image