підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Проти всіх як технологія зла

7 лютого треба йти голосувати тим, хто хоче нести відповідальність за свою країну замість політиків. Так само як ми робили це у 2004 році. Нас так само обдурили, і тепер ми відповідальні за те, що відбувається. Коли чорне стало білим, а біле стало чорним. Хто хоче нести цей тягар знову? Про українських виборців говорять як про цвяхи, їх голоси вже ділять не дочекавшись другого туру. Кілограми цвяхів за Тігіпка чи Яценюка переставляють з однієї купки на другу. На одвічне питання хто ближчий до демократії політики відповідають самі.

Гриценко, Ющенко та більшість інших політиків у першому турі закликали до європейського вибору, просили відповісти на виклик та проголосувати «за». Пройшов час другого туру і усі ображені почали агітувати голосувати «проти всіх». А чому не агітували голосувати проти всіх в першому турі – чому тільки після поразки?

Чому все більше українців голосує проти всіх? Їх тепер трошки більше мільйона. Чи всі з них прихильники абсолютного зла, яке так загрозливо змалювали політичні сили?

Всі міфічні борці з владою виявились вихідцями з тої самої влади. Вони взяли на себе тягар агітації «проти всіх», але вони забули що «проти всіх» стосується них самих. Хоча перед самими виборами процент «протестного голосування» намагалася всіма способами збити. Політологи говорили, що ті хто не визначився все рівно визначаться і не будуть голосувати «проти всіх».

Була політична реклама, в якій Литвин каже, що не можна займатись приватизацією влади. Тігіпко розповідав про авіапром, Василь Противсіх обіцяв вдягнути всіх у свої шарфики. Кожен хотів показати свій бунтарський характер. В результаті кожен встиг наобіцяти і покритикувати владу. При тому жоден не сказав звідки сам взяв гроші для участі, більшість казали, що гроші дали друзі. Дай Бог всім таких друзів.

Політики не встигли розібратись про те, що за формуванням ідеї «проти всіх» стоять не вони, а інші, справді ті, хто проти всіх.

Думали, що над формуванням ідеї «проти всіх» працює БЮТ, але спроба знищити цю ідею гіпотезу відхилило. Все-рівно БЮТ частково добилися свого результату, графа «проти всіх» замінена графою «не підтримую жодного кандидата», чим трохи замішало деяких людей, адже якась частина взагалі зрозуміла, що графа «проти всіх» була відмінена. Казали, що «проти всіх» це політична технологія Януковича, тому вона одразу стала технологією зла та бандитів. Але ця ідея їм не потрібна, хіба для сміху, тому вони придбали собі Василя Противсіха. Думали, що над цією ідеєю працюють інші партії – соціалісти, комуністи, деякі проекти підштовхували на цю думку бо почали створювати проекти під назвою «не підтримую жодного», або «проти обох». Народ намагалися обдурити навіть з застосуванням ідеї «проти всіх».

Не «проти всіх» виявився технологією зла, а самі вибори. Бюлетені друкували на французькому папері, а що свій закінчився? У ЦВК пані Чорна жартувала про диво друку всіх бюлетенів. Вони зробили подвиг, надрукували 37 мільйонів бюлетенів плюс 0.5%. Яка радість! Хтось назвав себе демократом, вісім сил підписали акт про підтримку Юлії Тимошенко на виборах президента України. Вони закликали об’єднатися навколо одного кандидата від всіх демократичних сил. А хто їх назвав демократами? Всі, Тимошенко, Томенко, Луценко просили не голосувати «проти всіх», бо саме ці голоси стали вирішальними на цих виборах. Наївні, вони думають, що якби «проти всіх» не було то ми б голосували за Тимошенко, або й за Януковича. Ні – ми б їли бюлетені!

Просто тому, що всі однакові ми голосуємо проти всіх. Тому, що політикам страшна наша ідея саме перед виборами, адже кожен сподівається на ці голоси. І тільки тому, що жоден представник влади не має відношення до ідеї «проти всіх». Нас просили не голосувати «проти всіх», або взагалі не йти на вибори, але ми пішли, і зробили так, як захотіли ми, а не ті, хто називає себе політиками.

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментарі читачів (2)

  1. Адекватный коммент, буду следить за обновлениями!

  2. -1 +1 mishome says:

    Ну да, як проти всіх то зло, а як наші палітеги на рольс-рольсах по Хрещатику то це добро мля, жизнь-сказка

Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image