підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Не голосуй “проти всіх”

Що це за графа така у виборчому бюлетені? Хто і навіщо її вигадав? А вигадали її розумні політтехнологи. Використали невдоволення людей, щоб у такий “хитрий” спосіб відсунути частину виборців від виборчого процесу. Мовляв, голосуєте “проти всіх”, ну й тіштеся, що ви тут ні до чого. Оберемо президента і без вас, бо ваші голоси ніхто враховувати не буде.

Тепер треба згадати відомий вислів: ” а що я з цього буду мати?”. Відразу вимальовується відповідь :”Я буду мати слабке вішення свого самолюбства і на додаток – дулю в кишені”. Якщо нам цього достатньо, тоді вперто будемо стояти в позі страуса. Це така перша версія, а може бути і друга.

У першому турі балотується аж 18 кандидатів. Ну невже вони всі не достойні? Подивимось уважніше: одних ми знаємо давно, других не дуже, третіх бачимо вперше. Не будемо читати програми кандидатів: по перше не вони їх писали, по друге, а хто ті програми колись виконував? Візьмемо за показники відомі моральні якості, та справи, які ці люди здійснювали до свого кандидатства, і тоді наступає в голові прояснення. Про такий спосіб говорив ще Ісус Христос:” Бійтеся фарисеїв солодко говорючих, бо суть вони вовки хижі… по ділах їх і пізнаєте їх…” Відразу побачимо хто обіцяв та не виконав; хто брехав, як співав; хто ділив країну на ласі шматки, а хто людей на сорти; хто стояв на “задніх лапках” заради посади; хто морочив голови не здійсненними фантазіями і тягнув за собою народ для їх втілення, а хто чесно, без галасу кожний день наполегливо виконував свою роботу, щоб не люди для держави, а держава була для людей.

http://www.ua-elections.com/proty/

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментарі читачів (3)

  1. Разместил это на своем блоге с ссылкой на ваш сайт. Надеюсь, Вам это какую-нибудь пользу принесет

  2. Думаю варто голосувати “проти всіх” і крапка

  3. Не поняв так голосуй чи не голосуй? :-)

Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image