підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Технічний кандидат Василь Противсіх проголосував за Януковича

Екс-кандидат у президенти Василь Противсіх вирішив проголосувати за лідера Партії регіонів Віктора Януковича у другому турі виборів Президента.

“За Януковича. Мені мужик симпатичний. Баба в цьому випадку мені не симпатична”, – сказав він.

Водночас, він заявив, що не був технічним кандидатом Януковича. “Я ніколи не був технічним кандидатом”, – сказав він.

Крім того, він заявив про намір взяти участь у найближчих виборах до Верховної Ради, якщо вони відбудуться за мажоритарною системою.

Як повідомлялося, у першому турі президентських виборів Противсіх зайняв 14-е місце, набравши 0,16% голосів виборців (понад 40 тисяч голосів).

http://vidgolos.com/11386-protivsix-progolosuye-za-yanukovicha.html

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментарі читачів (2)

  1. Тема актуальная, но есть много нюансов… уже обсуждали её не раз. Проблема купленых кандидатов еще остаеться секретная – кто кого не поймешь!

  2. Блог в ридер однозначно

Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image