підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Проти 8 березня

Є свято, яке сидить в нашій свідомості і пов’язане з весною. Як і більшість істотно наших свят нам їх замінили на якісь “простіші”, більше попсові та зрозумілі народу. Шум і гам замінив нам суть свята. Початок весни це 1 березня, тоді розквітає природа і починається усе нове. Навіть новий рік наші предки святкували весною, без шампанського, горілки та феєрверків. Наші предки бережливо ставились до природи.

В 1910 році на Міжнародній конференції жінок соціалісток в Копенгагені Клара Цеткін запропонувала святкувати день жінок 8 березня, в честь жінок, що в США вийшли на демонстрацію за зменшення трудового дня та підвищення зарплати. Свято, яке тепер святкується по всьому світу має свої витоки з такого ненависного усім світом соціалізму.

Сьогодні суть більшості свят зводиться до алкоголю, криків, тостів.

Без сумніву, ми любимо наших коханих, але, подивіться як святкуємо ми. 7 березня більшість чоловіків згадує, що наступний день 8 березня. Всі чоловіки веселою юрбою пруть до магазинів, аби щось купити. І що ж купляють? Побільше алкоголю, аби замочити своє щастя, чи то горе. Відділи супермаркетів забиті чергами за тортами. Так, саме солодке ми купляємо нашим коханим, які і без того економлять на кожній калорії, аби часом не поправитись. От така вона, чоловіча любов. Даруємо зрізані квіти, які скоро засохнуть з натяком на те, що свято кожної жінки скоро закінчується, і скоро знову на кухні буде чекати гора брудної посуди.

Не наше це свято 8 березня. І той, хто не встиг привітати свою кохану з першим днем весни вітає з 8 березня.

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментарі читачів (5)

 1. -1 +1 лапа +1 says:

  7 марта когда мужчины в магазинах метут с витрин всю дребедень, то это значит– наступает международный женский день! 8 марта она на кухне жарит-варит, он рядом с нею,словно тень. Так значит, все-таки,пришел к нам международный женский день. 9 марта она посуды горы моет, он перед теликом, как пень. Давно прошел, уже забыли Международный Женский День!!! :)

 2. -1 +1 андре +2 says:

  яке то 8 березня, дівчата напиваються як свині в барах, потім на дискотеки йдуть, в такий день нам краще з дому не вилазити

 3. -1 +1 Стас says:

  сьогодні на харківській люди від цуценюка роздавали квіти, смішно було дивитись на їх костюми зорро)

 4. Где реакция женщин?

 5. -1 +1 Віталій +2 says:

  Попса зараз панує у всьому, в їжі, в проводженні часу, в музиці, в святах) Людям простіше керуватися загальноприйнятими стереотипами ніж свідомо розглядати ситуацію і брати на себе якусь відповідальність(

  І всі кажуть “що зробиш?”, таке життя стало
  Наче колись б**** було не таким!
  На свій зад не беруть тепер відповідальність
  На вогні гріють руки, нічий тіко дим!

  Ловіть момент, панове, весна перед нами як невідкоркована пляшка, саме час жити і радіти)))))))

Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image