підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Змушують вакцинуватись

Кандидати в президенти за вакцинацію. Проблема в тому, що вакцини бувають різні, дорожчі і дешевші, і якщо навіть в Німеччині пішов скандал через те, що чиновників вакцинували дорожчими вакцинами, то що може бути в Україні. Неможливо боротись вакцинацією з хворобами. Профілактичне щеплення означає занесення малої дози хвороби в здоровий організм. Постанова уряду хоче забезпечити добровільно-примусове щеплення усіх верств населення. А особливої уваги посідають групи ризику, такі як бідні, вагітні, діти, студенти. Хоч вакцинувати і не можна в період підвищеної захворюваності, але нас вперто переконують що саме час. Ввели термін вакцинація в між епідеміологічний період, МОЗ та ВООЗ змушують нас очікувати другої хвилі епідемії, при чому це робиться в той час коли ще перша не закінчилась. Епіцентр подій Тернопільщину не оминув грізний ворог щеплення. Саме там має бути і друга і третя хвиля епідемії.

Ситуація з вакцинами взагалі смішна. Є дві вакцини – Російська та Канадська, без назв, опису виробників. Вони від звичайного грипу, адже імунітет сам пристосовується до мутацій. Рівень довіри до вакцин дуже маленький, адже наслідки відчули на собі українські сім’ї в яких гинули діти, але МОЗ однозначно переконує що вини вакцини в тому нема. Ніхто за невдале щеплення не хоче відповідати. Ніхто не хоче вводити в курс справи громадськість. Хто нам допоможе від невдалих експериментів? Нас страшать ризиком захворіти завтра, або післязавтра. Ризик захворіти грипом вищий для не щеплених людей, ніж щеплених. А що робити з туберкульозом? Вакцини пригнічують імунітет, людина не може бути в сучасних умовах повністю здоровою. В Україні не прогнозують навіть масових оглядів до терапевтів. Вони хочуть везти вакцину в регіони. Абсолютно здоровим людям прагнуть зробити щеплення, їм радять робити це. Кажуть, не треба боятись, адже імунітет виробляється за 2-3 дні. Казка про те, що ніхто не примушує робити вакцинацію брехня. Адже сам міністр здоров’я пригрозив не брати до садочків та шкіл тих, хто не вакцинувався. Епідемію роздмухати самі політики, а крайніми будуть люди. В деяких районах все-таки почалась вакцинація. Батьків просять щеплять дітей проти грипу. Всі переживання батьків лікарі зглажуть обіцянками, при чому ніхто не каже хто буде винний в разі ускладнень. Звичайно батьки хочуть аби їхня дитина не хворіла, але ж не ціною вакцинації. Лікарі вже отримали план вакцинації. При чому з усіх пострадянських країн масова вакцинація починається тільки в Україні. Перші для вакцинації будуть лікарі, потім жінки, потім міліціонери, студенти останніх курсів, потім займуться лікарнями. Вакцини будуть закуплятись на законодавчому рівні, ніхто не вивчає рактогенність вакцин, лише вартість. В епіцентрі подій в Тернополі про вакцини говорить така собі Нінель Цяпа, вона переконує, що Канада, Росія та Франція це потужні виробники вакцин. За кошти держави на халяву вакцинують людей безкоштовно. Ті, що мають щепитись будуть щеплені. Нас переконують що вакцинація це серйозно. Про ускладнення після вакцинацій нам обіцяють інформувати, при чому за всі випадки ускладнень переважно замовчують. Німеччина за вакцинацію українських жінок, нам пропонують дати 2 мільйони доз вакцин. ЗА умовами вакцинації виробник не буде відповідати за якість вакцини, замість нього буде відповідати уряд? Цей самий уряд взяв 5 мільйонів ампул без вивчення та дослідження. Пришвидшена вакцинація запроваджена в Узбекистані, Таджикистані, Молдові як гуманітарна допомога. Тим самим українські лікарі твердять про зменшення активності дітей, це може бути під впливом вакцин і ліків.

Питання створення вакцин знаходиться під грифом секретно. Сам міністр охорони здоров’я грався з телефоном і жартував на тему грипу.

Директор українського центру грипу, єдиного що зробила влада для боротьби з грипом каже, що усім здоровим, якщо є можливість вакцинуватись то треба вакцинуватись. Обіцяють що без вакцини не буде дороги нікуди, чим провокують ажіотаж навколо питання вакцин. МОЗ твердить що епідемія буде, і вакцинація врятує нас, жодного летального випадку від вакцини не було і не було. У всьому винне ЗМІ, вакцина перемірена. Нас агітують за вакцинацію як єдину можливість вберегти себе, так кажуть специ МОЗ, хоча способом вберегти себе є мати хороше здоров’я. Проводять лекції на тему вакцинації, де кожен раз кажуть що буде друга хвиля. На вакцину вже дали грошей, і купили, тому жодного кроку назад в держави немає.

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментарі читачів (1)

  1. А что сказать, обман века, а что делать если мы тупые?

Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image