підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Історія та атомна зброя України

Як відомо, Україна виникла не на пустому місці. А то можна подумати, що у 1991-му вона випірнула нізвідки і до того її просто не існувало. Але всі знають,що вона була і роз виводитися про це я не буду, тому що я не історик.

Зараз трохи важко встановити, яким були українці колись. Ми про це знаємо з творів наших же письменників, а також з розкопок та з давніх документів. Розкопки, письменники і документи засвідчують , що українці мають свою давню культуру і традиції, які не тільки полягають у вишитих сорочках та піснях, як зараз заведено думати

Різних часів зазнала Україна. Мабуть, і закладався фундамент її нинішньої державності – через Русь, через монголо-татари, через царів і гетьманів, через більшовиків і націоналістів. Усі катаклізми зробили нас тільки витривалішими і ось, у 1991-му, ми відбились.

І як найвищий гарант нашої суверенності ми мали не президента, а атомну зброю.

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image