підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Армія та рівень життя

Здавалося б, що армія має до того, який у нас рівень життя?

І справді. Нічого. Скоріше, навпаки. Який рівень життя – така і армія.

Але ж армія виступає гарантією безпеки держави і є однією з її обов’язкових ознак!

Я себе вважаю українцем,а тому мені болить. Тому що у 1991-му виявилося, що у

Армія Україні не потрібна. Ми стали найбільш співочою та наймиролюбнішою нацією і почали роззброюватися. Насамперед узялися за ядерну зброю. Розібрали, порізали, утилізували і показали усьому світові, що відмовляємось від статусу ядерної держави.

Статусу, який дуже дорого коштує.

І який дістався Україні задарма.

Це, звичайно, не дивно: ясно,що розвалювали і СРСР і потім незалежну Україну ззовні. Ясно, що Європа і США боялися наших балістичних ракет, а оскільки більшість їх після розпаду СРСР опинилось на території України, то тут їх і поспішили знищити нашими руками. Адже на Росію ми тепер почали показувати пальцем і кричати:

– Москалі!

На чому і було зіграно.

Після ядерної зброї прийшла черга танків та іншої бойової техніки. Я, звичайно, не військовий експерт, але думаю, боєздатне військо краще забезпечить суверенітет держави, ніж усі в купі парламентські заяви за 16 років. Але армія виявилась не потрібною на фоні хронічного безгрошів’я та наростаючої стабільності у світі. С ким воювати? Американець – друг і брат (як і поляк), клятий москаль ховається за городами і боїться напасти, а з мусульманами ми дружимо, бо самі їх боїмось. А армія вимагає великих коштів, тому легше було її розігнати, порізати техніку на брухт або розпродати. І ось, на сьогодні, маємо те, що…

Я впевнений, що на ядерну державу в світі дивляться зовсім інакше, ніж на Україну сьогодні. Ядерну державу поважають. З нею про щось говорять, про щось домовляються, а чогось і просять. Я думаю, що 1991-му хоча я тоді і був малий – ми мали шанс збудувати Велику Україну.

Але нам не дали. Чи, може, ми самі такі безвідповідальні?

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментарі читачів (1)

  1. разве это армия? Все танки продали уже давно, самолеты не летают, что будете на параде показывать морды свои?

Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image