підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Церква проти гомосексуалізму

ПАРЄ 20.04.2010 видала резолюцію № 1728 під назвою «Дискримінація за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності». Синод Української Правовірної Греко-Католицької Церкви (УПГКЦ) уважно вивчив матеріал резолюції №1728 (2010) ПАРЄ. Справжньою і першочерговою метою цієї резолюції не є допомога ЛГБТ-особам, але це є реклама і популяризація протиприродних і збочених орієнтацій. А саме, прикладаються інтенсивні зусилля, щоб просунути їх в усі верстви суспільства, так само як і пряма атака на сім’ю для її знищення. Елементом цієї насильної кампанії є зміна законодавства, освіти, культури і моральних цінностей. Узаконенням антицінностей і антиморальності настане тотальний розклад суспільства, ліквідація сім’ї, настане серія масових самогубств і геноцид Європи.
Цитата з резолюції №1728: «Парламентська Асамблея нагадує, що сексуальна орієнтація, яка включає в себе гетеросексуальність, бісексуальність і гомосексуальність, є глибокою частиною особистості кожної людини».
Відповідь: ПАРЄ почала вживати термін «сексуальна орієнтація». Що в себе включає цей термін? Він включає гомосексуалізм, транссексуалізм, бісексуалізм, лесбіянство, педофілію, зоофілію, садомазохізм, некрофілію, копрофілію і т.д. Кожна нормальна людина називає це збоченням. Ці т.зв. «сексуальні орієнтації» є проявом відхилення і демонізму. Лише природна сексуальність (гетеросексуалізм) є дана Богом. Вона є даром для передавання людського життя і пов’язана з відповідальністю за сім’ю і виховання дітей. В жодному випадку її не можна ставити на один рівень з сексуальними збоченнями. ПАРЄ запроваджує нові антибожі і антиприродні закони, в корені демонізує особу, розбиває сім’ю і ліквідує суспільство.
Колосальним безглуздям є твердження, що гомосексуальність, транссексуальність і бісексуальність (ЛГБТ) є глибокою частиною особистості кожної людини. Кожна людина, яка має здоровий глузд, спроможна розрізнити, чи є чоловіком чи жінкою. На жаль, тільки Асамблея Ради Європи ці основні речі не розрізняє, хоча генетика, біологія і нормальний людський розум підтверджує природну реальність. Кожна моральна людина повинна б осудити напр. чоловіка, який маючи дружину і сім’ю, приведе ще собі свого «партнера» для аморальностей. ПАРЄ збочення підносить до рівня міжнародного закону і модерного стандарту ЄС. Також збочені стосунки двох чоловіків, які спільно живуть, є протиприроднім збоченням, а не нормою. Божий закон кваліфікує це як гидоту і дає попередження, що за них приходить покарання ― вогонь з неба.
Цитата з резолюції №1728: «Асамблея також нагадує, що гомосексуалізм був декриміналізований у всіх державах-членах Ради Європи».
Відповідь: Цим засіданням (ПАРЄ) визнає, що гомосексуалізм у всіх державах Європи був зарахований до кримінальних злочинів. Гомосексуалізм карався справедливо. Чому? Тому що з фізичної, психологічної і духовної сторін шкодить собі та іншим. Його негативним наслідком є також розповсюдження гепатиту, СНІДу та інших інфекційних хвороб. Тому кожна нормальна людина завжди вважала гомосексуалізм злочином, так як вважала злочином крадіж і вбивство. Наслідком цієї гидоти є депресії і самогубства. Однак збочений гомосексуалізм через резолюції ПАРЄ і закони Лісабонської угоди систематично нав’язується як норма. Ця збоченість стає центром політики і суспільного життя, а через законодавство отримує привілейоване становище. Отож, ця горстка збочених людей отримує ключові місця в управлінні державою і в наднаціональних організаціях, і реально дискримінує цілі народи. Дискримінує малих дітей в садочках, в школах, дискримінує батьків, дискримінує молодь. Коли хтось захищається від цієї дискримінації, то є покараний. Така збоченість, якої допускається Рада Європи, не має аналогів у всій історії людства.
Цитата з резолюції №1728: «Транссексуал – це та людина, гендерна ідентичність якої не відповідає статі, якою він чи вона були наділені (призначені) при народжені».
Відповідь: Шановна Парламентська Асамблея Ради Європи, щиро Вас запитуємо, маєте здоровий глузд? Людина народжується чоловіком або жінкою і так є аж до смерті. Якщо якийсь блазень або збочена людина буде стверджувати, що відчуває дещо інше, ніж є насправді, то це є проявом його хворобливого мозку і він мав би лікуватися у психлікарні. Згідно сучасної широкої шкали т.зв. сексуальної орієнтації хтось може почати відчувати, що є ослом або волом. Згідно теорії ПАРЄ необхідно дати йому вантаж і можливість, щоби його переносив рачки. Створювати на основі ірреальності закони і підпорядкувати цим шаленим законам цілу Європу є не тільки знаком втрати розуму, але знаком демонічної одержимості. Цілу вашу Асамблею мали б посадити до в’язниці і всіх би мали засудити, як найважчих злочинців людства. В кращому випадку вас необхідно дати у психлікарню на тривале перебування, тому що є небезпека, що у ваших головах буде народжуватися і чергове безумство. Це і буде наступним кроком до геноциду Європи, бо безумці взяли до своїх рук абсолютну владу. Просимо, не нав’язуйте через антизакони своє безумство нормальним людям і не дискримінуйте їх розум, совість і свободу.
Формулювання Асамблеї Ради Європи, внесені до резолюції №1728, можна прирівняти до засідання цілковито опанованих безумців, які постійно живуть у психлікарні. Якщо б вони створили ірреальні закони, а їх дотримування було поставлено на рівень міжнародних обов’язків, кожна держава, яка б їм не підкорилася, була би обвинувачена у дискримінації і на неї наклали б найважчі санкції. Народи Європи потрапили під владу цілковитих безумців і збоченців, які ведуть цілу Європу до збоченої одержимості і до геноциду.
Наступні пункти т.зв. резолюції № 1728 розвиваються на цих обмежених та ірраціональних думках. Постійно говориться про т.зв. дискримінацію за ознакою статі.
Уявіть собі, що якийсь злочинець мучив би дітей. Злочинець потрапив би в міліцію, а вона карала би дітей, бо вони дискримінують злочинця своїм криком і тим, що захищаються! Людина насправді не знає, де насправді опинилася. Навіть рабовласницький лад не був побудований на такому збоченні. Тут йдеться про абсолютне перекручування правди, відкидання всіх цінностей. Такі терміни як: правда, демократія, людські права, захист дітей, лікарська допомога, охорона навколишнього середовища мають протилежне значення. Правда – це брехня, демократія – тоталітаризм… Дух, який є за ПАРЄ, є демонським духом. Це вже не має нічого спільного з людським розумом та совістю і на це треба чітко і адекватно наголосити. Ці люди є міжнародними злочинцями, які ведуть Європу до морального та фізичного геноциду.
Тепер бачимо лише обриси згубних плодів, які несе ця збочена ідеологія смерті. На наступних етапах можемо очікувати відбирання дітей з сімей, це – ювенальна юстиція. Потім дітей програмуватимуть через чіпи і за допомогою цих витренуваних злочинців буде винищено масово ціле суспільство. До цього послужить ще й лікарська допомога, т.зв. евтаназія. Йдеться про асистовані вбивства чи самовбивства небажаних і непродуктивних людей (див. резолюцію №1763).
Майбутня перспектива для народів Європи, які зрадили Христа, відкинули Божі закони та прийняли демонські антицінності та антизакони: смерть духовна і фізична! Диявол, який є ініціатором страшних інспірацій, є брехун і вбивця, подібно і його слуги, які реалізують його ідеї.
Перспектива для Європи через ПАРЄ:
– На сьогоднішній день гомосексуалісти становлять більше 50% відомих випадків СНІДу в США. Норвезький філософ, Арнее Нааес, засновник руху зелених Deep Ecology, заявив: «Поширення СНІДу допомагає редукції людства і екологія це бачить як добродіяння». Подібного духа має і ПАРЄ.
– Гомосексуалісти складають велику кількість випадків гепатиту: 70-80% в Сан-Франциску, 66% в Нью Йорку.
– 39-59% гомосексуалістів заражені кишковими паразитами, такими як: черви, вертячки і амеби
– Майже 67-80% гомосексуалістів лижуть або вкладають свій язик у пряму кишку свого партнера. (т.зв. «ріммінг», анілінгус, фекал секс і т.д.) і проковтують велику кількість людського калу, що є між гомосексуалістами головною причиною гепатитів і паразитарних захворювань.
– 17% гомосексуалістів їдять або помазують себе калом своїх партнерів.
– Взаємне обливання сечею («золотий душ») і взаємне вимучування між гомосексуалістами. Від 40-их років ХХ століття ці практики вдвічі збільшилися, а фістінг досягнув астрономічних розмірів.
– 43% призналися, що за своє життя мали 500 і більше партнерів, 28% признали, що мали 1000 і більше …
Правдоподібність зараження нових людей СНІДом через гомосексуалізм зростає в геометричній прогресії. 500 активних гомосексуалістів інфікованих СНІДом може протягом свого життя заразити приблизно 250-500 000 людей. 500 000 ВІЛ позитивних гомосексуалістів може заразити приблизно від 250 до 500 мільйонів здорових людей.
– Джон Мартог, головний міліцейський суддя Карного суду міста Нью Йорк заявив: «Гомосексуалісти у великих містах здійснюють половину всіх вбивств.»
– Гомосексуалістам приписують 50% самогубств.
– 37% гомосексуалістів займаються садомазохізмом, в результаті чого виникає багато смертельних випадків.
– 21% лесбіянок помирає через вбивства, самогубства.
– Приблизно 50% жінок в камері смерті в США є лесбіянки.
– Гомосексуалісти в Лос-Анджелесі допустилися 30 000 зловживань дітьми.
Активна пропаганда гомосексуалізму є одночасно активною підтримкою педофілії. Беручи до уваги малу кількість гомосексуалістів в світі, кількість злочинів, які вони вчинили, є астрономічно велика.
Християнський погляд:
Своїм запереченням відмінності чоловічого та жіночого роду і твердженням про гендерну ідентичність, гендерна ідеологія стала явним бунтом проти Божого порядку. В Біблії цитуємо: «І сотворив Бог людину на свій образ; на Божий образ сотворив її; чоловіком і жінкою створив їх.» (Бут.1, 27). Отож, Бог створив чоловіка і жінку, а тим ясно визначив рід людини. Гомосексуалісти, лесбіянки, бісексуали, транссексуали (ЛГБТ) не були створені. Йдеться лише про чоловіків і жінок, які віддали свої тіла пристрастям ганебним. Апостол Павло говорить про людей, які зблудили, не шанували Бога і відкинули Божий порядок: «Так само й чоловіки, полишивши природні вживання з жінкою, розпалилися своєю пожадливістю один до одного, чинячи ганьбу, чоловіки на чоловіках, і приймаючи на собі самих належну плату свого блуду.» (Рим.1,27). Про те, що гомосексуалізм (так само, як і стосунки ЛГБТ) є для людини неприроднім, свідчить Божа заповідь: «А з чоловіком не будеш лежати як з жінкою, гидота воно!» (Лв.18,22). Наскільки важким був в Старому Завіті цей гріх, можна зрозуміти з покарання, яке було за цю провину: «А хто лежатиме з чоловіком як із жінкою, гидоту вчинили обоє вони, будуть конче забиті, кров їхня на них!» (Лв.20,13). Для християн гидота цього гріха є очевидною з небезпеки, яку з собою несе: «Не обманюйте себе! Ані розпусники, ані ідолопоклонники, ані перелюбники, ані гомосексуалісти … царства Божого не успадкують» (1Кор. 6,9-10). Не забувайте, що Бог послав кару за гомосексуалізм на Содом через вогонь з неба, як перестерігаючий приклад цілому людству (Бут.18-19, Юд 1,7).
На противагу цьому слова в ККЦ 2357-59 про чутливість і дискримінацію гомосексуалістів вводять в оману, тому їх потрібно змінити.
Особлива відповідальність падає на представників християнських Церков. Святий Василій Великий в Правилі №7 каже: «Той, хто боронить гріх, не лише не навертає грішника на дорогу спасіння, але до того ж утверджує у грісі та інших приводить до подібних гріхів. Оборонця гріха чекає кара мертвого члена. Він став шкідливим для власного тіла, мусить бути відтятий.» (пор. анатема Гал.1,8-9). Представник Церкви сьогодні мусить ясно назвати гомосексуалізм гріхом та гидотою, а не оправдовувати його. Якщо цього не зробить, то на нього впаде важча кара, ніж на гомосексуалістів.
Цим закликаємо Раду Європи, щоб анулювати резолюцію №1728, яка є проти природних та Божих законів. І закликаємо всіх християн, щоб зробили максимально все можливе для її скасування, тому що ця резолюція є злочинною ідеологією проти людськості і бунтом проти Бога. На авторах і пропагандистах цієї резолюції тяжіє Боже прокляття і вони за цей злочин вже виключені з Церкви Христової. Якщо помруть в затверділості, будуть навіки засуджені!

ЗОБОВ’ЯЗУЮЧЕ СЛОВО ДЛЯ ВСІХ ХРИСТИЯН: В цей історичний період заперечуються основні правди віри та моральні цінності. Тому Синод єпископів УПГКЦ в ім’я Найвищого Святого і Триєдиного Бога Отця, Сина і Духа Святого цим авторитетно зобов’язує у сумлінні всіх християн, що:
1. Гомосексуалізм є гріхом та гидотою. (Лв.20,13) Особи, які відкрилися цій гидоті, зобов’язані чинити покаяння, інакше будуть навіки засуджені.
2. Пропагандисти гомосексуалізму зобов’язані припинити поширення цієї аморальності і чинити адекватне покаяння. Якщо цього не зроблять, відкинуть покаяння і залишаться в затверділості, будуть навіки засуджені.
3. Гомосексуалізм є карою за невіру та ідолопоклонство (Рим. 1,18 і наст.) Гомосексуалізм пов’язаний з нечистими демонами, які з жертви роблять свого медіума. Ісус виганяв таких демонів і те саме робить і сьогодні. Умовою визволення є, що особа мусить співпрацювати і так правдиво наслідувати Христа в послушності віри.
4. Правдива церква мусить гомосексуалістів закликати до покаяння. Ті, хто затверділо відкидають біблійну правду про те, що гомосексуалізм є гріхом та гидотою, самі себе цим вже виключають з Церкви (Гал. 1,8-9).

Підкреслюємо, що це авторитетне зобов’язання (Мт.18,18) вчинив Бог через нас, які є Христовими апостолами і пророками (Еф.2,20). Ісус Христос з цього пророцького слова буде від тебе вимагати звіт в годину твоєї смерті!

Благословляють і до правдивого покаяння закликають єпископи Синоду УПГКЦ

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментарі читачів (2)

 1. -1 +1 Вірний УГКЦ says:

  Будьте осторожны: “УПГКЦ” – незарегистрированная оккультная секта с многими ересями http://antydognalivci.blogspot.com

 2. -1 +1 asdasd says:

  Понятие “пропаганда гомосексуализма” – такой же абсурд, как и круглый треугольник.

  1. Если бы ориентация была неустойчива, то главным фактором соблазнения “натуралов” была бы не словесная пропаганда, не гей-парады, а главным фактором был бы показ эротических образов одного со зрителем пола. Грубо говоря, всех натуралов соблазнили бы эротические образы показанные по ТВ, в журналах, в интернете итд. После такого отбора на устойчивость к эротическим образам своего пола (которые льются рекой на наши головы) “неустойчивых уже не остается, остаются либо предпочитающие мужчин, либо предпочитающие женщин.

  2. Сам факт того, что человек оперирует с понятием “пропаганда гомосексуализма” как с реальностью, как с догмой говорит о том, что человек впал в заблуждение или же он хочет ввести в заблуждение других. Но, иногда те, кто обращаются с понятием “пропаганда гомосексуализма” как с догмой вынуждают других людей тоже образаться с этим понятием как с догмой, например задают вопрос “запретить ли пропаганду гомосексуализма” и разрешают дать лишь два ответа: да и нет. Это значит, что мы приниаем их правила игры, это значит, что сами правила игры предполагают обман. Если нас вовлекли в эту игру и мы не можем выбраться, то стоит голосовать в соответствии с нашими представлениями, а не их: “Мы не можем проголосовать против пропаганды того, что пропагандировать невозможно”, в этом случае ответом будет “нет, не запрещать пропаганду того, чего не существует”. Этот софизм использовали средневековые схоласты на протяжении веков.

  3. В каждом втором фильме на ТВ я вижу такую картинку: эротический женский образ, женщину ласкают руки любовника, все розово-шоколадно, все прекрасно, все красиво, все очень соблазнительно, эротично и сексуально. Однако, ни у кого не вызывает страх за то, что эти эротические образы смогут соблазнить женщину. Что сильно эротизированный образ женщины сможет соблазнить женщину. Говорят не на то, что напрямую могло бы соблазнить девушку, а клевещут на непонятную гей-пропаганду. Но гей-парад не возбуждает эротических чувств, гомосексуальные эротические чувства может вызвать ежедневный стриптиз, который показывается по ТВ. Но большинство граждан этот стриптиз (если он происходит с человеком своего пола) не привлекает.

  4. Уместно воспользоваться метафорой: глупо беспокоиться за пропаганду того, что мы каждый день дегустируем. А дегустируем мы образы одного с собой пола, случайно в каждом втором фильме, в каждом втором “модном журнале”.
  Например, запрещать пропаганду сигарет было бы бессмысленно если бы было разрешено пробовать сигареты на вкус. Чтоб аналогия была более верной представим: запретили пропаганду сигарет и одновременно с этим как можно более широким слоям населения разрешили пробовать сигареты, раздают их бесплатно, почтой. Устраивают конкурсы: лучшая сигарета итд. Так же и тут: эротические образы одного с нами пола разрешено дегустировать и не просто разрешено, а это делается в широких масштабах. Хотя, сравнивать однополую любовь с вредными привычками неуместно.

  5. Эротика была частью нашей культуры почти всегда (в той или иной форме, но была) и отказываться от неё бессмысленно ввиду того, что за долгие годы своего существования она не соблазнила миллиард “неустойчивых”. Хватит беспокоиться.

  6. Постоянно я вижу игнорирование биологических факторов формирования гомосексуальности. Ненавистники “гей-пропаганды” говорят, что биология определяет то 1%, то 2% гомосексуалов из 5-7% от общей численности. Т.е. где-то третью часть, а остальные две трети, якобы, “пропаганда”.

  7. Горлопанящие о “пропаганде гомосексуализма” хотят перевести ответственность с больной головы на здоровую.

Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image