підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Прецедентне право

Прецедентне право означає, що воно не керується об’єктивними законами, але якимось судовим висловлюванням, яке стало прецедентом для всіх подальших випадків.
Таке право Європейського суду є дуже небезпечним, тому що не підлягає жодному контролю. Над судом є ідеологічний центр, який встановлює рішення судових спорів. Ідеологія ЄС стала злочинною і протилюдською, а прецедентне право на такій основі є безправ’ям. Тут злочин і несправедливість стають юридичною нормою. Будь-який несправедливий вердикт Європейського суду стає новою зобов’язуючою нормою. Прикл.: В історії цілого людства суди завжди карали злочинців (крадіжки, вбивства, сексуальні збочення). ЄС, ООН, ПАРЄ ввели злочинну ідеологію і решту народів тримають в залежності через міжнародні зобов’язання. Спротив щодо злочину карається терміном фобія. Суди мусять прийняти антигуманні принципи, а замість злочинців почати карати безборонних і невинних жертв.
Якщо колись й існувало прецедентне право, то передбачало як основу моральні принципи. Але в руках сучасних ідеологів ООН і ЄС моральні принципи були замінені на антиморальні. А тому прецедентне право стає найуспішнішим інструментом легалізованого безправ’я щодо осіб і народів. Основою судочинства в Європі було римське право, яке базується на природних моральних цінностях і об’єктивній справедливості. Християнська Європа це справедливе право респектувала. Як функціонує прецедентне право в ЄС? Батьки подали скаргу на педофіла за зґвалтування дитини. Суд вирішить, що педофіл має право на реалізацію своєї сексуальної орієнтації і «не сміє бути дискримінований». Цей випадок в рамках прецедентного права введе новий погляд на педофілію. Всі педофіли в ЄС згідно прецедентного права будуть проголошені дискримінованою сексуальною меншиною, а дітей і батьків суд покарає за фобію. Так точно дійшло до узаконення гомосексуалізму та транссексуалізму в ЄС. Можна передбачити, що скоро появляться зоофіли, некрофіли, садомазохісти…, яких ООН та ЄС під терміном «інші сексуальні орієнтації» вже охоронятимуть міжнародними законами від т. зв. дискримінації. Населенню Європи це здається утопією, однак це вже жорстока реальність, часто ще замаскована під незрозумілими формулюваннями, подібно як це було з терміном «гендер». Їхня реалізація є лише питанням часу.
Згідно прецедентного права якийсь зоофіл або садомазохіст на основі ідеології ЄС про дискримінацію сексуальних меншин виграє судовий спір. В цьому випадку через прецедентне право садомазохізм, зоофілія вже не вважатимуться збоченням, але правом людини. В наступних судових спорах уже будуть керуватися цією новою ідеологією. Це – безперешкодний підхід до радикальних змін в суспільстві. Злочинна ідеологія є замаскована високими фразами. Через прецедентне право з теоретичної ідеології станеться злочинна практика. Це т. зв. право служить для ліквідації усіх моральних та духовних цінностей і для введення найжорстокішої диктатури поєднаної з геноцидом.
Як використовує ПАРЄ прецедентне право Європейського Союзу?
Використовує його для здійснення прихованої анексії всіх держав Європи. Конституція та народний кодекс законів, які суперечать т.зв. міжнародним зобов’язанням, на практиці є не чинні. Все вирішує вже лише Європейський суд з своїм прецедентним правом. Треба, щоб кожному було ясно, що йдеться про нову модель тотальної диктатури, яка до того ж заперечує людську природу, реальність і є найжорстокішим злочином проти людськості.
Наслідком прецедентного права є не лише заперечення природних моральних принципів, але також і втрата державної незалежності та національної свободи.
Восьмий пункт резолюції має за ціль розширити ЛГБТ серед молоді навіть всупереч раціональних фактів, які свідчать про велику небезпеку.
Пункт 13 спонукає збочених ЛГБТ-осіб деморалізувати все суспільство.
Пункт 10 ясно закликає держави реєструвати збочене співжиття ЛГБТ як законну сім’ї.
Пункт 15 закликає держави Ради Європи карати кожного, хто не прийме збоченість гомосексуалізму і транссексуалізму за норму. Будь-який захист сім’ї та дітей від морального розкладу мусить бути скасований і караний як фобія.

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image