підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Антивиховання – деформація

Резолюція №1728 хоче активними курсами перекваліфікації змінити мислення керівництва окремих держав, його адміністративних служб і широких мас (п.16.12, 16.14). Освіта має першочергове завдання в цьому руйнівному плані.
Моральна цінність людини залежить від того, які вона прийняла життєві принципи. Якщо прийняла погані, то є поганою, якщо прийняла добрі, то є доброю. Дитина є м’яка як віск і легко приймає як добрі, так і погані принципи. Це усвідомлюють сучасні демагоги ПАРЄ та Лісабонської угоди (ЛУ), які систематично почали втілювати до шкіл, але й до дитсадочків, антицінності та антиморальні принципи. Це – злочин проти людськості.
Резолюція №1728 поставила гомосексуалізм та транссексуалізм за основу виховання нової генерації в Європі. Ця програма антицінностей вже є закодована в Лісабонській угоді і в різних міжнародних угодах, побудованих на збоченій сексуальній ідеології.
В підлітковому і допідлітковому віці можна маніпулювати сексуальною силою, яка є в кожній людині. Тому й ідеологія ЄС побудована на цій області. Божий Декалог двома заповідями охороняє від незаконної сексуальності, яка, якщо є відокремлена від відповідальності, совісті та Божого порядку, стає злоякісною пухлиною моралі, яка знищить особу, сім’ю та суспільство.
Дитина не цікавиться сексуальністю, але коли їй почнуть на це наголошувати, то некритично прийме те, що їй подають. Якщо створяться умови через фільми, конкретні вказівки як це потрібно робити, коли це в колективі інших людей сприймається як ідеал, тоді ці обманені діти приймуть збоченого духа і стануть його рабами. Вони стануть геями, а потім будуть стверджувати, що це для них є природне і що вони такими народилися. По суті саме про це йдеться цим міжнародним злочинцям, які володіють міжнародними організаціями. Невпорядкована або збочена сексуальність є дуже небезпечною силою, яка зв’язує людську психіку, але й цілу людську істоту і чинить з неї раба, подібно як це чинять наркотики або алкоголь. Уявіть собі, що в шкільних програмах були б інструкції для виховання наркоманів. Їм показуватимуть пропагандистські фільми, замовчуватимуть все негативне, дилери будуть читати лекції в школах, пройдуть тренінги, вчителі теж будуть змушені відвідувати тренінги пропагування наркотиків, поки всі не стануть наркоманами. Якщо їм опісля дадуть свободу, вибору, чи вільно вживати наркотики чи відмовитись від наркотиків, то всі вже будуть домагатися т.зв. свободи для вживання наркотиків. Подібно є і зі збоченою сексуальністю. За допомогою систематичної деморалізації стає можливим, щоб у школах і дитсадках через антикультуру і мас-медіа виховувати цілу генерацію гомосексуалістів. Потім вони вже не захочуть стати нормальними. Обманена людина легко відкривається на прийняття нечистого демона, але вже не має сили його позбутися. Про це гей-активісти добре знають і тому вводять т.зв. освіту, яка базується на пропаганді збочень і на одночасному замовчуванні правди та катастрофічних наслідків.
Перший етап – це масова пропаганда гомосексуалізму і прийняття аморальності. Другий етап – це закорінення через антидискримінаційні закони та застосування кар для тих, що цього не приймають.
Для чого пропагують антидискримінаційні закони? Демон гомосексуалізму або транссексуалізму неприродний для людини. Приходять викиди сумління, депресії, природне бажання мати сім’ю, дітей, і це є природний імпульс, щоб вибратися з рабської залежності. Саме на такій фазі через т.зв. антидискримінаційні закони створюється така атмосфера і умови, щоби збочення в людині закорінилось і вона вже не хотіла бути визволеною.
Ідеологи гомосексуалізму стверджують, що ці люди такими народжуються. Однак, це є брехня. Гомосексуалістом, транссексуалом людина стає через аморальну пропаганду. Якщо хтось мав схильність до гомосексуалізму, то це було наслідком прокляття за гріх атеїзму та ідолопоклонства (пор. Рим. 1,18 і наст.). Це – темне спадкоємство. Ми всі успадкували схильність до гріха. Нас автоматично тягне до зла, і тому кожна людина від дитинства аж до смерті мусить боротися проти зла, яке є в нас і проявляється через неправду та егоїзм.
Згідно ЛУ та резолюції №1728 вже сьогодні дано привілейоване право іншим сексуальним орієнтаціям (гомосексуалізм, трансскесуалізм, бісексуалізм, педофілія, садомазохізм, некрофілія, зоофілія, копрофілія…). Ідеологи, які мають на сумлінні збочену резолюцію №1728 заслуговують, щоб їх справедливо покарали найтяжчими карами за те, що заводять антизакони, які легалізують злочини проти людськості і природи людини. Якщо покарання злочинних ідеологів буде подано як прецедент, то Європа ще зможе спастися від відкритого сатанізму і геноциду.
Якщо би так систематично і ревно в Європі до всіх структур і всіма засобами – мас-медіа, освіта, культура, охорона здоров’я було заведене здорове виховання до відповідального батьківства і до відповідального материнства, то була б вихована здорова генерація нової Європи. Однак це неможливе без прийняття Ісуса Христа за особистого Спасителя і Господа і відречення від демонських сил брехні, гріха і смерті.
Представники ПАРЄ, закликаємо Вас перед Богом, чиніть покаяння! Перестаньте обманювати молодь, перестаньте її морально розкладати і поширювати СНІД та духовний рак збоченої сексуальності. Не робіть з молоді генерацію рабів, які відкинуть свою гідність і будуть деградовані нижче рівня тварин. Людина створена на Божий образ. Ви стали найбільшими обманщиками і злочинцями. Припиніть геноцид Європи!
Резолюція №1728 і ціла ідеологічна система, яку вона репрезентує, є демонською, тому мусить бути анульована. Ціла Європа мала би вийти на вулиці і привселюдно маніфестувати, вимагаючи анулювання протилюдської і злочинної резолюції №1728. Якщо ПАРЄ не анулює резолюцію №1728 (2010), то нехай кожен народ Європи вийде з цієї злочинної системи, яка веде народи до геноциду. Якщо Європа буде чинити покаяння, Бог її спасе. Це є Божа обітниця сьогодні.

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image