підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

17% українців готові голосувати проти всіх

Частина виборців, які готові голосувати проти всіх кандидатів, в Україні вже збільшилася майже до 1 5. Таку думку висловив голова Центру політичного аналізу «Пента» Володимир Фесенко на прес-конференції в Києві.

«Набагато збільшується частина виборців, які нікого не підтримують, умовна група «проти всіх». За останніми підрахунками їх 17% і це дуже великий показник. Це попередження сьогоднішньої політичної еліти і не тільки правлячим, але й старої опозиції – це серйозна ознака кризи настрою і політичної еліти», – сказав політолог, – інформує ГолосUA.

За його словами, якраз перед річницею президентства В. Януковича, в лютому цього року, було вироблено ряд досліджень громадської думки, і вони зафіксували нові тенденції. Велика частина зміна громадської думки, як зазначив В. Фесенко, каються зниження рейтингів як президента Януковича і Партії регіонів, так і самої опозиції.

Політолог підкреслив, що при владі це вже друга хвиля падіння рейтингу – перша була влітку, коли закінчився так званий «медовий місяць» для влади і виборців і це було закономірне охолодження очікувань.

Друга ж хвиля, як зазначив В. Фесенко, пов’язана з гострою соціально-економічною ситуацією в країні. «Я думаю, що причини очевидні, а саме соціально-економічна ситуація, подорожчання гречки, інших продуктів харчування бензину, комунальних тарифів і т.д.», – зауважив він.

Зниження рейтингів опозиції, в усякому разі, що стосується БЮТ-Батьківщини, за словами В. Фесенка, трохи дивно, тому що в попередні роки, коли падав рейтинг влади – він переходив до опозиції.

«У 2005-2006 році, коли було теж зниження рейтингів Ющенка і Тимошенко на цьому тлі відбувалося збільшення рейтингів ПР, зараз такої тенденції немає. Це зайвий раз свідчить про те, що опозиція не вийшла з кризи. Вона не відновила довіри до виборців », – сказав політолог.

http://zaxid.net/newsua/2011/2/28/214039/

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image