підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Бійка у Львові на 9 травня

Львівські нео-націоналісти не дали можливості покласти квіти ветеранам до пам’ятнику солдатам. Били людей, зривали георгієвські стрічки, відбирали квіти.

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментарі читачів (1)

  1. -1 +1 Ростислав +1 says:

    Я житель Львова, свідомий українець, патріот, люблю Україну, але події які стались 9-го травня налякали навіть мене.
    В україні є організації, які будують свою політику на наневисті долучаючи не свідомих юнаків по 16 років, які ховають свої обличчя за масками. Ображати ветеранів, спалювати прапор будь-якої держави, виривати з одягу стрічки, з якими мої діди йшли до перемоги – це фашизм. Мені б не хотілось щоб український націоналізм став синонімом українського фашизму.

Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image