підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Сурогатні матері

18.10.2011р. Верховна Рада України включила до порядку денного сесії законопроект „Про допомогу сім’ям, які не можуть мати дітей”.

Закон пропонує давати жінкам, які хочуть народити дитину на замовлення 30 000 грн. і більше. Шокує, що взагалі можуть бути представлені у Верховній Раді такі законопроекти! Хто придумує для них такі високі, маскувальні назви. Подібно шокують закони, які стосуються ювенальної юстиції і т.зв. „Стратегії боротьби з дискримінацією в Україні”. Ювенальна юстиція забирає дітей з добрих сімей без будь-якої причини, дає до збірних таборів і продає для т.зв. міжнародного усиновлення пріоритетно лесбіянкам, геям і педофілам. Що буде з цих дітей? Морально зруйновані особи чи злочинці, які будуть мститися суспільству. На жаль такими є плоди т.зв. міжнародних європейських стандартів. По суті йдеться про злочини проти дітей, проти батьків і проти суспільства.

Схваленням цього збоченого закону держава була би змушена за злочин продажу власної дитини виплачувати сурогатним матерям велику суму грошей, яку скоріш за все пріорітетно куплять гомосексуалісти, лесбіянки чи педофіли.
З християнського погляду – це набагато більший гріх.

Зачаття дитини поза шлюбом є гріхом. Штучне запліднення є ще більшим гріхом. Кожне штучне запліднення пов’язане з абортами з ще декількох інших зачатих дітей. Штучне запліднення для жінки становить загрозу для здоров’я, а може спричинити і смерть. Наступним гріхом є те, що мати приймає вагітність з комерційним наміром, а цим деградує свою совість, дар материнства, душевне і духовне життя. Жодна тварина свого потомства не покидає. Продаж дитини є злочином! Матір мала б бути покарана ув’язненням, а не підтримувана у цьому злочині. З другого боку в ЄС, коли звичайна сім’я чекає третю дитину, то вагітна жінка мусить протистояти сильному психологічному тиску лікарів і психологів, які залякують її, що народить дитину з синдромом Дауна, а тому, нібито мусить в будь-якому випадку зробити аборт. Якщо сім’я має більше дітей, держава цим порядним сім’ям відмовляє давати допомогу на дітей.

Колишній Радянський Союз багатодітних матерів навіть нагороджував орденом „Мати-героїня”. Який парадокс! Дух т.зв. міжнародних стандартів є набагато гіршим ніж дух комунізму. Євростандарти маніпулюють терміном „права дітей”, які насправді є злочинами проти дітей, тому що батькам забороняють виховувати своїх дітей. Змушені дозволити їм робити що захочуть. Батьки не мають права забороняти дітям дивитися неморальні, садистські фільми, порнографію, вживати наркотики, курити, увесь час приділяти Інтернету, або деградуючим комп’ютерним іграм і т.д. Жодне суспільство дотепер, ніколи таким підлим способом не нищило власну молоду генерацію. З невихованих дітей виростають злочинці. З добре вихованих дітей виростають відповідальні люди, які є корисними для суспільства.

Що стосується .т.зв. сексуального виховання, то йдеться про сексуальне заморювання і збоченість найважчого калібру. Плодом цього антивиховання є алкоголізм, наркоманія, насильство і злочинність. Школа, замість того, щоб виховувати дітей і вести молодь до відповідального сімейного життя, сьогодні робить зовсім протилежне. Йдеться про справжні злочини проти дітей і людяності.

Узаконення евтаназії, яку ці міжнародні організації також просовують, веде до неконтрольованого і масового вбивства невинних людей.
Чому ці організації не підтримують здорову сім’ю і моральне виховання дітей? До низки цих аморальностей тепер ще додалося абсурдне заохочення до сурогатного материнства. Ці жінки скоріше чи пізніше впадуть у тяжкі депресії, які вони можливо вирішуватимуть алкоголем чи наркотиками, а деякі у відчаї закінчать життя самогубством, яке сьогодні вже пропагується і узаконюється.

Можливо в розробці цих надзвичайно шкідливих проектів законів взяла участь т.зв. Рада ЛГБТ, яка є „дорадчим комітетом” Міністерства юстиції. Пропонуємо, щоб Верховна Рада на своїх засіданнях радше вирішувала скасування Ради ЛГБТ, оскільки вона явно є на шкоду суспільства. Просимо, щоб Верховна Рада замість підтримки сурогатних матерів серйозно вирішувала питання про прийняття законів для охорони і підтримки української сім’ї.

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image