підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

РКЦ проти УГКЦ

Католицьку Церкву не заснували ні Ви, ні інші люди. Її заснував Бог Чоловік Ісус Христос. Отже Церква – не політично-економічна інституція для Вашого наживання, а Тіло Христове. Тому приналежність до Церкви – Тіла Христового, не полягає у формальному членстві в зовнішній структурі Вашої апостатичної організації, яку Ви несправедливо називаєте «Католицька Церква». Той є католик і той належить до Католицької Церкви – Містичного Тіла Христового, хто дистанціюється від єресей, які заперечують суть Католицької Церкви, в тому числі і єресей Гузара.
Скажіть нам, які Ви католики та яку маєте єдність з Христом, якщо мовчите або навіть і підтримуєте:
1. впровадження т.зв. гендерної рівності та гендерної політики, яка просовує в суспільне життя т. зв. соціальну стать, коли жінка може стверджувати, що є чоловіком, і навпаки. Тут йдеться про духовну шизофренію, яка морально і психічно нищить молоду генерацію, починаючи від садочків та на всіх рівнях освіти. Ви на це мовчите, а цим зраджуєте Ісуса Христа і Католицьку Церкву;
2. впровадження ювенальної юстиції, яка забирає дітей від батьків та часто дає їх на знищення педофілам – це ваша наступна зрада Ісуса Христа;
3. впровадження чіпізації людей, яка запроваджує абсолютний контроль над людьми, втрату національної безпеки та єдину владу антихриста – Ви цим свідомо зрікаєтеся свого Спасителя;
4. як можете говорити, що ви католики, якщо покриваєте та мовчите на гомосексуалізм та педофілію між єпископами та священиками – це наступне Ваше заперечення віри в Ісуса Христа;
5. зухвало підтримуєте магію, окультизм та різні форми віщування. Отож, як можете називатися християнами та ще й католиками?
6. Ви не вірите Святому Письму. Боже Слово маєте за міфи. Ви не живете згідно християнської віри. Ви з’єднані з єресями Гузара, який схвалює гомосексуалізм, ставить під сумнів Божество Христа і вічність пекла. Обманюєте Бога, себе і людей. Ваші байки, протилежні до вчення Святого Письма та апостольської Традиції, забирають людям вічне життя та спасіння.
7. екс-кард. Л. Гузар віщує маятником, а Ви його підтримуєте, він заперечує примат Петра (cum Petro (з Петром) – так, sub Petro (під Петром) – ні) і Ви його захищаєте. То скажіть нам, що у Вас є «католицького»?
8. Ви цілковито з’єдналися з духом Ассижу та ідеології New Age, який проповідує, що всі релігії ведуть до спасіння і його метою є об’єднати всі релігії в духовний Вавилон.
На відміну від апостатичного Синоду УГКЦ і РКЦ, Синод єпископів УПГКЦ дистанціюється від єресей Гузара і Духа Ассижу, і на зло, яке є в Церкві і в суспільстві, не мовчить та його не схвалює! Навпаки, ми постійно перестерігаємо Церкву, владу і ціле українське суспільство від сучасної аморальності та самоліквідації.
Шановні Монсеньйори, то не ми, а Ви не є католиками. Ви – очевидні зрадники Ісуса Христа, апостати – відступники від віри. Ваші діла свідчать проти Вас.
Ми зберігаємо католицьку віру та традицію св. Отців. Ми не боїмося захищати правди Христової віри перед цим перелюбним світом. Ми, на відміну від вас, є в єдності з Христом Розп’ятим. Тому ми є правдивими католиками! Ви вже католики не є.

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image