підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Спасіть дітей!

Спасіть дітей від моральної і фізичної ліквідації! Пробудіться, не будьте байдужі! Ті, які нищать морально, духовно і фізично сім’ю і народ в цій добі є особливо підступні і активні. Створюйте громадські організації для охорони батьків і дітей, пишіть листи Президенту, владі, депутатам. Принаймні один раз на місяць беріть участь у маніфестаціях перед спорудами ОДА чи РДА за охорону дітей від ювенальної юстиції і гомосексуалізму. Вимагайте, щоб була припинена система внесення поправок в законодавство, яку нав’язує Захід і яка в основі нищить усі моральні цінності, а також Конституцію України.

12.10.2011р. прем’єр-міністр підписав розпорядження «Про затвердження ПЛАНУ ЗАХОДІВ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ Концепції розвитку кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні». Прем’єра обманули неясними формулюваннями, такими як: «відновне правосуддя», «служба пробації»…
Що ж означає термін ВІДНОВНЕ ПРАВОСУДДЯ? Між суддю і т.зв. правопорушника втручається третя сторона, а нею власне є «служба пробації».
Що таке «СЛУЖБА ПРОБАЦІЇ»? Це заведення мережі т.зв. інспекторів – волонтерів, якими є нашвидкоруч вишколені студенти або члени громадських організацій ЛГБТ, гендеристок ЛА СТРАДА і т.д. Вони проводять контроль над дітьми – штучними правопорушниками. Насправді йдеться про впровадження злочинної ювенальної юстиції. Усю цю обманну систему фінансує Канадське посольство в Києві, мультимільйонер Джордж Сорос, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ). Відповідальним за проштовхування цієї злочинної структури є Дмитро Ягунов з Одеси. Він для цього завдання пройшов вишкіл у Белфасті (Ірландія).
Президент підписав Концепцію про кримінальну юстицію, не підозрюючи, що підписує ювенальну юстицію. Цю Концепцію не подали до Парламенту для обговорення і підписання. Лобісти хитро обійшли Парламент, і підготували не проект закону, а тільки «План заходів щодо реалізації Концепції…», який без висвітлення понять підсунули на підпис прем’єр-міністру М.Я.Азарову. Не пояснили ані поняття «відновне правосуддя» (пункт 1), ані термін «служба пробації» (пункт 4). При цьому головним механізмом впровадження ювенальної (кримінальної) юстиції є саме це прийняття «відновного правосуддя» і «служби пробації».
Головною засадою «відновного правосуддя» є те, що: «правопорушник завжди (так звано) є важливішим, ніж сама провина». Це звучить дуже шляхетно. Насправді ж йдеться про колосальне безправ’я щодо безборонних дітей і батьків. В цій системі злочинних інспекторів невинного роблять винуватим. Потім його лицемірно спасають від суду так, що здійснюють практично найважчу кару – забирають дитину від батьків. Принцип подібний до того, якби цілком невинну людину звинуватили у вбивстві, за яке суд дає, наприклад, 15 років ув’язнення. Дотичний є цілком невинний, але служба пробації його «спасає від суду» так, що напряму його несправедливо покарає – смертю через евтаназію.
Що тут означає превентивний контроль? З нормальних родинних умов заберуть дитину і лицемірно стверджують, що це є превенція, щоб в майбутньому не дійшло до правопорушення. Насправді йдеться про найважчий злочин проти дітей і проти людськості, який є гірший від злочинів фашизму. Коли дитину відібрано, тоді вже ані об’єктивна думка громадськості, ані суд, ані намагання батьків, ані щось інше не має жодного ефекту. Ніхто вже не доб’ється справедливості, правди і повернення дитини, а ці злочинці через обманювання найвищих авторитетних осіб в державі тепер хочуть втілювати цей найбільший злочин проти дітей, батьків і народу знизу. Вони обманюють державних керівників в районах та областях і втілюють злочинну систему через незаконно впроваджені гендерні центри в ОДА і РДА.
Інспектори служби пробації витягують від сусідів та з вулиці інформацію про дитину і її батьків. Цілком індиферентні інформації стають причиною відбирання дітей. Карають, наприклад, за т.зв. бездоглядність дитини. Це означає, що коли, наприклад, дитина грається 30 хвилин на власному подвір’ї без догляду, це є причина до того, щоб служба пробації відібрала дитину. Досі жодної такої злочинної «служби» в Україні не існувало, а тепер без узаконення має бути впроваджена ціла мережа інспекторів, і це вже в 2012 році. І на це поступають дотації з Заходу.
Йдеться про створення цілої структури інспекторів, яким надана компетенція впроваджувати у школах різні заходи: водити дітей до психологів, наркологів, соціальних працівників або до інших т.зв. спеціалістів, а це все без відома батьків. Наприклад, в Санкт-Петербурзі без відома батьків 36 дитсадочків обстежили т.зв. гінекологи і робили досліди над дітьми, які внаслідок цього зазнали важких травм. Виявилося, що ці т.зв. фахівці були збоченими людьми. В цьому пункті доходить до порушення Сімейного та Етичного Кодексу України.
Ювенальна юстиція у Франції функціонує так: прикладом є відібрання 3-літньої доньки актриси Наталії Захарової 13 років тому. Дитину забрали без суду. А коли мати боролась за повернення дитини, отримала судовий вирок, який був винесений на основі цієї служби пробації. Він містив звинувачення у «задушливій материнській любові». Інтервенція президентів Росії і Франції нічого не змінила. Головний прокурор Франції сказав: «Ми беремо дітей в такій кількості, яка є нам дана згори». Вироки ювенальної юстиції виносились так: на бланку були серійно видані цілком однакові вироки, лише доповнювалось ім’я. Сьогодні у Франції є 2 мільйони штучних сиріток. Паризька модель втілюється в Україні за посередництвом служби пробації та відновного правосуддя.
Служба пробації в Україні посилається на Указ Президента України «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» від 9 грудня 2010р. №1085/2010. В цьому документі до пункту 1 було додано примітку про Державну пенітенціарну службу України (ДПтС). Абревіатура містить і літеру «т», яка означає, що йдеться про впровадження цієї служби територіально (в районах і областях). ДПтС передує т.зв. службі пробації, і вже виконує весь об’єм її роботи. Тут йдеться про зловживання наказом Президента, про обман і злочин, наслідком чого є масова тиранія над невинними дітьми. Депутати Верховної Ради і суспільство не знає, що таким чином впроваджується нова мережа ювенальних контролерів, а по суті йдеться про приховане втілення ювенальної юстиції.

Тому закликаємо владу України, щоб зупинила неясний процес, який проштовхують із Заходу (т.зв. поправки до законів), оскільки він базується на колосальній і підлій брехні. Підписується щось позитивне, як наприклад, охорона дітей, а насправді йдеться про злочини проти дітей. Такі поправки до законів призводять до поступового морального, духовного і фізичного самогеноциду України.

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image