підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Проти всіх 2012 – хто преться до влади?

Законодавство України передбачає обов’язкову заставу для кандидата в народні депутати України – майже 13 тисяч гривень. Ну яка нормальна людина може викинути таку суму? А вони йдуть у Верховну Раду цілими партіями, сім’ями. Серед них – політики, депутати колишні та теперішні, державні службовці – вони всі є чиновниками найвищого рангу і для них 13 тисяч гривень не гроші. Людина ж яка бажає справедливості, для якої слово честь і гідність має якесь значення просто не знаходить себе в сучасній політиці. Політики викидають мільйони на одурманення суспільства своїми лозунгами та брехнею.

Сьогодні нам не залишили вибору – ми мусимо обрати серед зла найменше зло. Але це не вихід – це рух в прірву! Кожного року українцям дається шанс – прийти на вибори і сказати своє слово! На виборах президента 2010 року 1 мільйон виборців сказав своє слово! Сьогодні ж, коли в нас немає можливості проголосувати «проти всіх» ми маємо один єдиний законний шлях – проголосувати так, аби нашим бюлетенем не міг скористатись жоден з тих політиків, які нам не подобаються… А реалії такі – нам не подобається ніхто!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image