підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Про бідного противсіха замовте слово

У відповідь на статтю братів Капранових можемо прокоментувати, слово «проти всіх» завжди писалось окремо. Це політтехнологи, їх обмежений світогляд та необмежений доступ до фінансових ресурсів прибрали пробіл. Ви можете перевірити – ми завжди писали «проти всіх» окремо і неодноразово на це наголошували. Хоча термін «противсіхи» прижився сам собою, отож бути «противсіхом» тепер ототожнюється з ідеєю «проти всіх».

Ще один момент – на одному з телешоу на 5-му каналі брати Капранови разом з Кириленком так «смачно» звинувачували ідею «проти всіх» у всьому, тож це не дуже гарно виглядало. Хоча ми можемо помилятись, якщо такого не було ми спростуємо цей абзац.

Дійсно, брати Капранови гарно помітили – за весь час існування української політики графа «проти всіх» не становила загрози допоки на одних з виборів не знайшли зручного крайнього. Звинувачували ідею, чомусь клоуна Василя не звинувачував ніхто, можливо тому, що процент був маленький. Єдина ідея, яка не змінилась за весь час в угоду певних політиків – це ідея «проти всіх».

І ще одне: можливо ми і бідні фінансово, але не убогі.

http://www.pravda.com.ua/articles/2012/04/23/6963231/

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image