підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Відсутність графи “проти всіх” збільшить кількість зіпсутих бюлетенів – КВУ

Відсутність у виборчому бюлетені графи «проти всіх» стане причиною збільшення кількості зіпсованих бюлетенів. Про це виконавчий директор ЛОГО «Комітет виборців України» Оксана Дащаківська розповіла під час прес-конференції сьогодні, інформує кореспондент Вголосу.

Виконавчий директор КВУ Львівщини зазначила, що виборці, які не хочуть підтримувати нікого, можуть просто не прийти на дільниці 28 жовтня.

Є ще інший варіант поведінки тих людей, які прийдуть на вибори, але хотіли голосувати «проти всіх». Імовірно, що ці люди ставитимуть позначки в бюлетені методом випадкового вибору. В цьому випадку, за словами виконавчого директора КВУ Львівщини, результати на деяких округах можуть особливо подивувати.

«Я думаю, що якраз в цьому плані більше шансів мають так звані «треті сили» – не Об’єднана опозиція, не Партія регіонів – а хтось, хто знаходиться десь посередині», – наголосила Оксана Дащаківська.

Вона додала, що на її думку, явка виборців становитиме близько 67-70%.

Керівник інформаційно-аналітичного відділу ЛОГО «Комітет виборців України» Оксана Кузенко додала, що відсутність у виборчому законі можливості проголосувати «проти всіх» є доволі дискусійним, позаяк в Україні для виборців відмітка навпроти цієї графи означала певну політичну позицію.

«Виборці в такий спосіб в Україні заявляли певним чином про свою політичну позицію. Власне політичну позицію, бо не прийти на вибори – це політична позиція ігнорування, а коли людина свідомо приходить, щоб задекларувати свою позицію політикам «я проти всіх», то така позиція в Україні мала певний політичний характер», – наголосила Оксана Кузенко.

Нагадаємо, сьогодні, 30 липня розпочалася виборча кампанія до Верховної Ради.

http://vgolos.com.ua/politic/news/47532.html

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image