підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Справжній противсіх – Майк Шедлок, або правило “вписаного кандидата”

Американський фінансовий аналітик Майк Шедлок (Mike Shedlock) довго думав, за кого ж йому голосувати на президентських виборах. Ані Обама, ані Ромні йому були не до душі. Рішення підказав один із друзів. Сказав, що впише на виборах його ім’я. Шедлок подумав, що це не погана ідея, і вирішив балотуватися у президенти. Річ у тім, що в США діє закон про так званого «вписаного кандидата». Виборці можуть проголосувати за людину, навіть якщо її немає в бюлетені. Для цього їм достатньо від руки вписати ім’я. Фінансовий аналітик зізнався, що не вірить у власну перемогу. Однак від передвиборчих обіцянок відмовитися не зміг. Своїх потенційних виборців запевнив, що поверне на батьківщину всі американські війська і звільнить керівника Федеральної резервної служби США Бена Бернанке.
Новоспечений кандидат каже, що його кандидатура може наробити чимало галасу. Для цього достатньо лише, щоб у кожному штаті його ім’я вписали по 50 осіб. Американці обиратимуть президента 6-го листопада. Очевидно, що «вписані кандидати» мають мінімальні шанси на перемогу. Тим не менш в історії Сполучених Штатів таким кандидатам тричі вдалося перемогти на виборах у Сенат.

Юлія Орленко

http://newsone.ua/video/politika/?media_id=22625

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image