підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Любомир Гузар – прихований противсіх

Блаженніший Любомир Гузар, колишній очільник Греко-католицької церкви не бачить суттєвої різниці між політиками, незалежно від того, чи вони перебувають при владі, чи хочуть бути при владі.

Про це він сказав в ефірі «5 каналу».

“У нас, на жаль, це є моя особиста думка, якоїсь такої величезної різниці, суттєвої різниці між нашими політиками немає, незалежно від того, чи є вони при владі, чи вони хочуть бути при владі. Тут можна дискутувати. Я особисто слідкую за кожним кроком, кожним висловом чи тих, що при владі, чи тих, хто хоче бути при владі. Але чомусь не відчуваю, коли говоримо не лише про сьогодні, а про певний період часу, кілька років, можна говорити й про кільканадцять років, щоби була якась суттєва цілковита різниця думок”, – наголосив Блаженніший Любомир.

http://bihanskyy.blogspot.com/2012/08/blog-post.htmlХоча саму позицію “проти всіх” ним самим було декілька раз розкритиковано:

Архієпископ УГКЦ Любомир Гузар не поділяє на виборах позиції, яка називається “проти всіх”.

Про це повідомляє прес-служба УГКЦ.

“Проти всіх” для мене звучить дивно. Такий підхід мені не подобається, оскільки ми – справжня демократична держава, що є не просто красивими словами чи прикрасою, а дійсно демократією, за якої народ є носієм влади, відповідальності та свідомої дії”, – говорить духовний лідер УГКЦ.

“Якщо “проти всіх”, тоді виникає питання, що ми робимо, якщо ми проти всіх? Чи є це справжнім громадянським суспільством?” – риторично спитав Блаженніший Любомир.

Він також розповів, що в нього часто запитують, чи не випадкова нинішня політична ситуація в Україні, чи не “Божа кара” це.

“Ми не повинні розцінювати політичну ситуацію як покарання за наші гріхи. Ми повинні працювати краще. Господь Бог дає нам можливості. Слава Богу, ми маємо свободу. Треба її використовувати, виховувати молодь і не перекладати провину на Господа Бога за те все, що відбувається. Бо те, що відбувається, залежить від нас. Господь Бог дає нам розум, волю, свою науку”, – пояснив Блаженніший Любомир.

http://ukr.lb.ua/news/2012/07/23/162062_guzar_rasskazal_otnositsya.html

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image