підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Санта Клаус вирішив поборотись за пост президента США

Ще один “противсіх” в Америці. 65-річний чоловік, який проживає в Неваді, став кандидатом в президенти в 15 штатах, але його ім’я не буде внесено в бюлетені, і бажаючі проголосувати за нього повинні будуть вписати його в документ самостійно.

Як розповіли представники виборчої комісії, Санта Клаус подав документи на реєстрацію в якості претендента на посаду глави США недавно. Відомство повинно було перевірити, чи справжнє ім’я чоловік вписав в папери. Виявилося, що кандидата дійсно звуть Санта Клаусом – він змінив ім’я в 2005 році. Раніше його звали Томас Патрік О’Коннор.

Теперішній Санта-Клаус раніше працював у поліції Нью-Йорка. Він не одружений. За словами кандидата Клауса, у разі своєї перемоги він перевезе декількох своїх оленів в Вашингтон, щоб вони могли пастися на галявині біля Білого дому. Однак, як зазначив Санта Клаус, більшості тварин, так само як і ельфам, доведеться залишитися на Північному полюсі і продовжувати готуватися до Різдва. “Я не збираюся відмовлятися від своїх звичайних справ”, – підкреслив кандидат.

Санта Клаус став одним з двох десятків кандидатів, чиї імена не присутні на бюлетенях. Претенденти, які бажають балотуватися в президенти, ще можуть зареєструватися у виборчих списках до 31 жовтня. Дострокове голосування проводиться з 27 вересня.

День виборів у США призначено на 6 листопада. У бюлетенях виборці знайдуть імена чинного глави країни Барака Обами та його суперника республіканця Мітта Ромні.

http://www.unn.com.ua/ua/news/971725-santa-klaus-virishiv-poborotis-za-post-prezidenta-ssha/

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image