підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Вибори без “проти всіх” – не вибори!

На одній з виборчих дільниць у Сімферополі виборець спалив свій бюлетень на знак протесту проти відсутності графи “Проти всіх”, після чого опустив його у виборчу урну. Представник виборчої комісії кваліфікував це як порушення техніки пожежної безпеки, а міліціонер супроводив цього громадянина до дверей.

На виборчих дільницях Вінниці у списках мажоритарників люди ставлять позначки навпроти усіх кандидатів. Такі бюлетені у виборчому процесі вважаються недійсними.

Обурився відсутністю графи “Проти всіх” та «Не підтримую жодного кандидата» у бюлетенях один з виборців на виборчій дільниці № 560941, що в Рівному. Як повідомляє спостерігач від “КВУ”, чоловіка не задовольнило пояснення членів комісії про те, що рішення про відмову від такого пункту на цих виборах приймала не ДВК. Відтак виборець, якому не подобається жоден з представлених політиків, вирішив написати скаргу на Центральну виборчу комісію.

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image