підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Так виглядає безхребетність

Вчора Президент України Віктор Янукович дав інтерв’ю тележурналістам:

Лідії Таран («Студія 1+1»),
Олені Фроляк (телеканал ICTV),
Анастасії Даугулє (телеканал «Інтер»),
Євгену Міхіну (телеканал «Україна»).

Що я побачив і почув?!
Я побачив чотирьох освічених людей, котрі, глибоко ховаючи власну думку та переживаючи за тепле крісло, ствердно похитували головою, не задали жодного справді актуального для українського народу запитання.

Та найсумніше для мене те, що ці люди наплювали на професійну солідарність, проігнорували те, що тільки під час висвітлень «євромайданів» понад 50 журналістів зазнали побиття і переслідувань.

Блогер «Телекритики» Зоя Казанжи склала перелік цих фотокореспондентів і журналістів:
https://www.facebook.com/zoyakazanzhy/posts/10201600742681529?comment_id=62237911&offset=0&total_comments=160&ref=notif&notif_t=feed_comment_reply

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image