підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Куди поділись всі “тітушки”?

Вас не цікавило куди з телеекранів ділись всі “тітушки”? Вони ж нападали час від часу на Майдан та активістів, били їх. І пропали.
Один “тітушка” обходиться від 100 до 200 грн. Сотня “тітушок” могла би коштувати 10 тисяч гривень. Ці гроші з легкістю збирали пожертви тільки від одної скриньки на Хрещатику. Отож дивна виходить річ – майданівці самі собі оплачували “тітушок”, а найцікавіше те, що кількість зібраних грошей геометрично зростала відповідно кількості скандалів та бійок.
Чим більше “тітушок” – тим більше пожертв. Тож зі зникненням Майдану зникли і головні його опоненти. А “опозиція” їх могла наймати? Могла звичайно. Для підтримування Майдану в тонусі.

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image