підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Танці в Раді 2007

tanci2007
В танцях в зРадє є все – пристрасть, любов, ненависть і навіть бійки. П’ятірка професіоналів, зірок політичних танців добралась до Верховної Ради, правильніше сказати прорвались.

В українському парламенті без змін. Вже 17 років у раді залишаються ті самі «піонери» української політики, що є прикрим доказом – Україні нічого не змінюється. Навіть прохідний бар’єр у три проценти не дає можливості пробратись до Ради маленьким партіям. Однозначно можна назвати українську політику танцем, де хорошим танцорам так само щось мішає. Аналогічно до подій у Верховній Раді існують танці, з політичними зірками. А найбільш подібний танець з непристойними моментами та позами – тільки “Кан-кан”. Розділимо радість з героями – вони знову в Радє! Кан-кан!

А також інші ссилки на той самий кліп:

http://rutube.ru/tracks/240058.html?v=648da129dfcc4d7299076a6b364c8e54

http://www.youtube.com/watch?v=YakfA_xL79k

http://video.i.ua/user/588868/3362/13854

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image