підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Україна без війни

iraq
Це безстроковий протест українських громадян: від участі України як держави в військових операціях за межами своєї території. В світі миротворчі місії вже давно переросли у повномасштабні воєнні дії, в які інші країни все більше втягують Україну у якості «гарматного м’яса». Розуміючи те, що в даній ситуації гинуть наші співвітчизники ми виступаємо проти будь-якої участі українських солдат у будь-яких військових та так-званих «миротворчих» операціях за межами своєї країни, адже завдяки «мирним операціям» спільно з ЄС, ООН, NATO рахунок загиблих українців стає більшим з кожним днем.

Питання набуло вагомої актуальності в зв’язку з подіями у Грузії, куди бездарна українська влада обдумує надати всю можливу допомогу, і не дай Бог відрядити «миротворчий» контингент, що рівноцінно підписання українським військовим смертного вироку, адже в зоні конфлікту вже загинули тисячі людей. Намір щодо будь-якої фанатичної «миротворчої допомоги» будь-якій із сторін загрожують перевести Україну в стан війни, а це є недопустимо. Український народ вимагає від влади України утриматись від будь-яких дій, заяв або рішень стосовно військових конфліктів у інших державах, що суперечать українській конституції та позаблоковому військовому статусу України.

Не зважаючи на дружнє ставлення української еліти до грузинського народу, ми вимагаємо від влади не спекулювати питанням війни, адже навіть така дружба не може бути причиною загибелі українських громадян. Ми впевнені, що вирішення військових конфліктів за територією нашої держави може відбуватись без втручання українського народу.

Цим протестом ми не виправдовуємо жодну з конфліктуючих сторін, адже основною нашою вимогою є утримання України як держави від будь-яких бойових або «миротворчих» дій. Це чітка позиція проти будь-якої участі українських громадян у будь-яких військових операціях, в тому числі «миротворчих місій» в інших державах!

Русский текст:

Это бессрочный протест украинских граждан: от участия Украины как государства в военных операциях за пределами своей территории. Миротворческие миссии в мире уже давно переросли в полномасштабные военные действия, в которых другие страны все больше втягивают Украину в качестве «пушечного мяса». Понимая, что в данной ситуации гибнут наши соотечественники, мы выступаем против любого участия украинских солдат в любых военных и «миротворческих» операциях за пределами своей страны, ведь благодаря «мирным операциям» совместно с ЕС, ООН, NATO число погибших украинцев только увеличивается.

Вопрос стал более актуальным в связи с событиями в Грузии, куда украинские бездари во власти хотят отправить помощь, и не дай Бог отправить «миротворческий» контингент, что равноценно подписанию украинским военным смертного приговора, ведь в зоне конфликта уже погибли тысячи людей. Намерение относительно любой фанатичной «миротворческой помощи» любой из сторон угрожают перевести Украину в состояние войны, а это недопустимо. Украинский народ требует от власти Украины удержаться от любых действий, заявлений или решений относительно военных конфликтов в других государствах, которые противоречат украинской конституции и внеблоковому военному статусу Украины.

Не считая дружеского отношения украинской элиты к грузинскому народу, мы требуем прекратить спекуляцию вопросом войны, ведь даже такая дружба не может быть причиной гибели украинских граждан. Мы уверены, что решение военных конфликтов за территорией нашего государства может происходить без вмешательства украинского народа.

Этим протестом мы не оправдываем ни одну из конфликтующих сторон, ведь основным нашим требованием являются удержания Украины как государства от любых боевых или «миротворческих» действий. Это четкая позиция против любого участия украинских граждан в любых военных операциях, в том числе «миротворческих миссий» в других странах!

Сайты с нашим обращением:

http://www.petition.org.ua/?action=view&id=29059

http://narodna.pravda.com.ua/politics/489f6dc1bcedb

http://maidan.org.ua/news/list.php3?bn=maidan_narnews&site=maidan

http://www.petitiononline.com/uknowar/petition.html

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментарі читачів (19)

 1. -1 +1 Ростик says:

  в мене склалось враження що ми вже давно в нато і в інших військових блоках через те що кожного разу ми відправляєм літаки в гарячі точки

 2. -1 +1 Oberst says:

  По моему всем давно пора понять, что с Россией нужно дружить. Россия, если захочет – ногтем раздавит тех, кто встает на ее пути.

 3. -1 +1 проффессор says:

  http://forum.te.ua/showthread.php?p=672230#post672230

  Я закинув ще на форум, можливо хтось відгукнеться

 4. -1 +1 Black-Raven says:

  так… так…
  збирайте всіх додому…
  крим кличе ;)
  а то росіяни вже з грузією тіпа розібрались і візьмуться за “ісконно рускіє тіріторії” :)

 5. -1 +1 Инкогниьо says:

  Нафык выйну! Нафык владу! Хай кацапи розбираются самы якшо ъм так тре, а нам до того дыла нема ныякого, хыбащо можемо быжанцыв приймати, а москалы хай дують в анус, то ви падли виныы!

 6. -1 +1 mOnter says:

  а нехай ваюют если хотят. никто никого насильно всервано туда не посылает. хотят бабла срубить – пусть потом не пищат!!! это моё мнение

 7. -1 +1 TroFF says:

  У Америки кишка тонка нападать на Россию, она это делает руками других народов под предводительством политиков которые поставлены ими же, кстати их можно обвинить в расизме, почемуто убитые натовские военные инструкторы котрые воюют вместе с грузинами негры, белых то американцев нету :)

 8. -1 +1 активист says:

  Создана группа вконтакте:
  http://vkontakte.ru/club4161246

 9. -1 +1 faktor nacii says:

  to Oberst: коли б могла – вже б давно роздавила:-( тому що спробувала окупацію Заходу ще в 45-му році – і нічого не вийшло. Дружити – це коли тебе принижують а ти сам кажеш що це нормально і так завжди повинно бути? якщо так , то коли сунуться на нашу територію сам візьму автомат в руки як це робили наші батьки. нехай платять реальні ціни нам за ЧФ, за транзит газу, бо в спадок від ссср залишились нам борги, а їм – вивезені багатства плюс ядерний арсенал як бонус. таких хитрожопих агресивних “друзів” треба тримати на добрій відстані. а не демонструвати комплекс неповноцінності. до речі коментарі частенько залишають і “зацікавлені” росіяни:-)

 10. -1 +1 faktor nacii says:

  —–У Америки кишка тонка нападать на Россию, она это делает руками других народов под предводительством политиков которые поставлены ими же, кстати их можно обвинить в расизме, почемуто убитые натовские военные инструкторы котрые воюют вместе с грузинами негры, белых то американцев нету :)

  Коментар написав TroFF August 11, 2008—-

  До речі , те ж можна сказати і про “рассею”. Зокрема про вмішування в справи України. якийсь холуй – мер маскви – дозволяє собі заявляти що частина України завжди належала рассії (Крим). а чому я не можу стверджувати що Сибір належить Україні бо всіяний кістками вивезених з України українців у 20му столітті, і великі поселення яких дотепер там є? і хіба “лідер” осетин не ставленик російський. сто процентів що сценарій Осетії запросто зіграла б росія і з Кримом. але не зможе. як це там казали, кішка тонка.

 11. -1 +1 faktor nacii says:

  я проти участі наших хлопців в військових діях якщо нема прямої загрози Україні та Українцям. добровільний виїзд в зону конфлікту, зокрема на військову “роботу” не можна вважати участю України. хочеш постріляти – їдь і стріляй. тільки не воюй проти співвітчизників.

 12. -1 +1 ............ says:

  Я ПРОТИ ВІЙНИ,Я ПРОТИ ТОГО,ЩОБ НАШІ ХЛОПЦІ ЇХАЛИ НА ЗОНУ КОНФЛІКТУ.Я ХОЧУ,ЩОБ УКРАЇНА ВСТУПИЛА НАТО І БУЛА ЩЕ БІЛЬШ НЕЗАЛЕЖНОЮ,НІЖ ЗАРАЗ Є!!!!!!!!

 13. -1 +1 Ігор +1 says:

  якщо Україна без НАТО воює з іншими країнами то як В НАТО ми будемо ще більш незалежні… дупу лизати америці це не незалежність!!!

 14. -1 +1 Олег says:

  Мабудь не відкрию “Америку”, якщо скажу, що грузинський конфлікт – це перевірка реакції заходу на агресивні дії Росії. Наші східні сусіди дублюють дії “америкосів”, але останнім жодна цивілізована держава не спробувала протистояти… От і виходить, що усі ці конфлікти – це гра м’язами Росії перед Америкою і навпаки. Яка ж роль України у цій грі??? Кому вигідно приймати позиції однієї із сторін??? Відповідь проста: ввімкніть телевізор і послухайте “ВЕРХОВНУ “ЗРАДУ”.
  Який вихід?! Кожен має своє бачення. Ті хто ближче до Росії і кому близька ідея, що “Ми брати слов’яни” тягнутимуть до Росії. Прихильники “Вуйка Тома” агітуватимуть у НАТО… А кому і ті, й інші потрібні?!
  P.S. Розумне телятко дві корови ссе…

 15. -1 +1 horobriy says:

  Мені соромно що українці висилають своїх працювати та вмирати закрдон. Кожен з українців їде туди добровільно в рамках миротворчої місії, а їх відсилають на передову, тому що наші люди дуже хоробрі…

 16. -1 +1 faktor nacii -1 says:

  кожен знає що таке “миротворча місія”, тут не треба особливо думати. а от мудрість “хочеш миру – готуйся до війни”, зрозуміла після подій в Грузії. маєш потужну армію і дисципліну в державі – значить сильний, а ні – значить ти жертва. не годуєш свою армію – будеш годувати чужу. і не тільки..
  а стосовно НАТО – то скільки країн входить туди? і що всі просто ломляться в миротворчі місіі? а дайте ше нам постріляти!!!? насправді це блок захисту, і там ніхто не змушує до “миротворчості”. в скількох місіях брала участь Турція яка також входить в НАТО? а стосовно америки то давайте поділимо листок на два стовпчики і запишемо що поганого для України зробили рос.керівництво, а в другий – американське протягом ост.500р. а тоді можна про щось говорити. до речі – ти нейтральний якщо сильніший від обидвох. а цього нема.

 17. -1 +1 Максік says:

  в армії не служив але знаю від знайомих – нашим платять мізер і відносяться як до биків

 18. -1 +1 АЗАЗЕЛЛО says:

  статья -гавно..автор- тоже, убитый антихохол..извините за каламбур))

Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image