підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Обережно БАДи

drizhni
90 –ті принесли із собою не тільки рекет, довжелезні черги, а й такі чудодійні творіння як БАД – біологічно активні добавки. Усі ми пам’ятаємо магічне слово “Гербалайф”, яке глибоко засіло в мозку кожної постсоціалістичної людини. Сітковий маркетинг заполонив ринок зарубіжною продукцією сумнівної якості. Українські виробники теж не відстають. Чи то з переляку, чи то від припливу натхнення наші ТзОВ та ПП розпочали свою діяльність і в цьому напрямку. Майже всі чули про пивні дріжджі. Це найбільш відомий та важливий для людини вид дріжджів унаслідок їх використання здавна в пекарстві та пивоварінні. Зайшовши в будь-яку аптеку з вітрини на вас дивляться цінники десятків лікарських засобів. Серед цього розмаїття можна розгледіти Пивні дріжджі з сіркою.

Часто сірка ховається під загадковою літерою S, в інших – “просто” сірка. ТОВ “Осокор” http://osokor.com.ua відзначилось “чесністю” і на етикетці можна прочитати склад, що уточнює інгредієнт – сірка осаджена.

Зазирнувши до медичного довідника (Машковський М. Д. Лікарські засоби: у 2-х томах, т. 2. – М.: Медицина, 1986) дізнаємось наступне:

Сірка осаджена

Аморфний блідо – жовтий порошок. Практично нерозчинний в воді. Застосовують зовнішньо у вигляді мазей і присипок при лікуванні шкірних захворювань.

Примітка:Для внутрішнього прийому не слід заміняти сірку очищену сіркою осадженою; остання відносно швидко відновлюється в кишечнику до сірководню, що може призвести до побічних ефектів.

Висновки можна зробити навіть в тому випадку, якщо людина не має дипломів із медицини та вчених ступенів. Яким чином ця речовина могла потрапити у виріб, що можна вільно купити в більшості аптек України? Може технологи були п’яні? А може в такому стані перебували посадові особи, що давали дозвіл на виробництво? Проте в більшості випадків нашого життя все вирішують гроші.

Так чи інакше, заходячи в аптеку знайте – отруту вам продадуть без рецепта!

P.S. Та й, зрештою, пережили Чорнобиль – тай це переживемо.

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментарі читачів (5)

 1. -1 +1 Максік says:

  сірка не може бути корисною це отрута!!! завтра здаю залік з безпеки життєдіяльності так шо знаю що говорю

 2. -1 +1 Аня +1 says:

  Я бачу тут позбиралися медики…))) вам не можна читати інструкцій до препаратів.
  Я погоджуюсь з попереднім коментарем, сірку з сірників вигризати не можна, в ній багато токсинів і солей важких металів!!! І вона взагалі не для того призначена!
  Але Methyl Sulfonyl Methane дуже корисна сполука, особливо для імунітету шкіри і її вигляду! При тривалому застосування шкіра очищається від прищів. Пивні дріджі+сірка не є шкідливим препаратом, але до волі слабким з даною категорії, краще вживати активну сірку, вона є в мережі аптек “ДС” та Едельвейс!

 3. -1 +1 Іріша +2 says:

  Підскажіть хто вже пив дріжджі чи правда що від них поправляються???

 4. -1 +1 LEGEND says:

  ну братан вживає сірку очищену в їжу для покращення вигляду шкіри…_ через тиждень подивимось шо з того вийе)

 5. -1 +1 Nik says:

  Сера(не та которая на спичках) относится к макроэлементам которые называются биогенными или макронутриентами.Из макронутриентов преимущественно построены такие органические вещества, как белки, жиры, углеводы и нуклеиновые кислоты.Поэтому пивные дрожжи(в которых природный комплекс витаминов и минералов)+ сера.Очень полезное средство для организма.Содержание серы в теле взрослого человека – около 0,16% (110 г на 70 кг массы тела). Суточная потребность здорового организма в сере составляет 4-5 г.
  ))Чёто тут бред в статье пишут.А пивные дрожжи с железом тоже вредно?Или нет, надо попробовать погрысть железную дверь.

Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image