підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Арсеній Яценюк. Врятуватися

arsen

Був собі звичайний хлопець з Чернівців. Всі його ображали і змушували робити хатню роботу. Звичайний хлопчик дуже сильно переживав доки на горизонті не появився чарівний фей. Фей був дуже страшний, але називав усіх «любими друзями», отож хлопчик не боявся. Маленький Арсеній сказав що хоче бути принцом, а коли виросте – фейом. Фей пообіцяв виконати бажання хлопчика, начаклував йому грошей, модний автомобіль, але сказав – що після 17-го січня все перетвориться на гарбуз. Іншого пояснення успіху Арсенія Яценюка немає.

Нова кампанія Яценюка схожа на грім серед ясного неба.
Звідкись узялись 2.5 мільйона гривень застави?
Звідки узялись ще 25 мільйонів на передвиборчу кампанію?

Хтось дав грошей Яценюку, і видно лозунгом опісля виборчої кампанії буде не «врятувати країну», а врятуватись самому, адже ці мільйони комусь треба віддавати.

З іншого боку Арсеній Яценюк подається як технічний кандидат, адже в нього немає ані програми, ані досвіду. Серед людей Арсенія діти, які часто стоять в палатках, нападають на прохожих, і отримують «бонуси», якщо цими прохожими виявляються мери окремих міст. Його звинувачували в тому, що він єврейського походження, хоча навіть якби це було так великої в тому трагедії не було б. Насправді Арсеній Петрович справжній українець. Ставши президентом він буде танцювати під «дудку» партії «Наша Україна», від якої прийшов до влади. Чи є випадковість в тому, що Арсеній Петрович за 2 роки був двічі міністром, один раз спікером, а може і президентом? Немає! Арсеній Петрович є типовим Кирієнко, який після Єльцина намагався участувати в гонці за президентське крісло за подібним сценарієм.

На початку виборчої кампанії нам анонсували ніби рекламну кампанію Яценюка розроблену російськими політ технологами. На плакатах був зображений Яценюк на фоні коричневої і темної полоски з написом «врятувати країну». Можна погодитись, що країну потрібно врятувати від лінії чорної, а потім лінія гімна, але в чому тут заслуга Яценюка, і як він це виправить – не зрозуміло. Після того, як в світ вийшов «онаній», рекламну кампанію дещо дофарбували. Встигає Арсеній Петрович з’являтись на телебаченні – з простими людьми, в кожному випуску новин, одразу після Януковича, Тігіпко та Тимошенко.

Цікаво, але згідно Яценюка країну врятує:

Боєздатна армія
Цікаво, на кого Арсеній Петрович зібрався нападати.
armia

Нова індустріалізація
Цікаво, якщо держава за 18 років не збудувала жодного заводу, то що ми будемо будувати тепер?
industr

Продуктивне село
Цікаво, якими ще методами Яценюк збирається видавлювати з затурканого села ще більше продукції?
selo

Здорові освічені люди
Цікаво, але люди в його палатках, що кидаються на інших людей це теж здорові люди?
zdorovi
Телевізійной ролик Арсенія Петровича каже, що ми усі дійшли до межі і іншого виходу немає. Очевидно, бабки після рекламної кампанії треба буде віддавати.

В плані політичному Арсеній Петрович дещо не послідовний, адже в усіх своїх газетах він пише – до NATO тільки після референдуму, але ж про свій підпис на таємному договорі про наміри щодо вступу мовчить.

Для того, щоб сьогодні потрапити у владні структури потрібно збути про моральні принципи, бути брехливим, нахабним, при грошах, навіть позичених і мати підвішений язик. А ще потрібно брехати, брехати, брехати, побільше брехати, брехати, брехати, і ще трошки прибрехати. Такі політики будуть надалі боротись не за народ, а за себе, і рятувати буде не країну, а себе. З таким «Фронтом Змін» змін у нашій країні не намічається ще з декілька десятиліть. «Фронт Змін» має свої правила гри і вони явно не на користь українському народу.

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментарі читачів (4)

  1. -1 +1 Дмитрий says:

    может я чего не понял, а что значит “освІЧені” люди?….кто их осветил? Это значит что в команде Арсения работают очень освіТчені люди.

  2. -1 +1 Юля says:

    ооо, Дім, в українській мові “освічені”- правильно орфографічно, спрощення конзонантних відбувається(

  3. -1 +1 Анна -3 says:

    Бред! Такое ощущение, что автор предлагает просто всем повесится! 90% критики высосано из пальца!!! Мне с одной стороны противно было читать, а с другой стороны- мертвую собаку не бьют! Арсений – сильный кандидат! Яценюк – наш Президент!!!

Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image