підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

По-русски не слушать и не смотреть

tv
«Демократична влада», що на майдані в часи помаранчевої революції співала «Ми не бидло, ми не козли», дала зрозуміти хто і бидло і козли. Бидло можна заставити дивитись ті передачі і політичну агітацію, яка вигідна владі. Козлів можна заставити дивитись і думати так, як говорять на «чесних» новинах. Це точно не депутати з президентом!

Телевізор демократична техніка: не хочеш дивитись БРЕД –  вмикай інший канал. Як набридло слухати про розвали і сходження недоумкуватих коаліційних маразматиків – є інші телеканали, хоча тепер в телевізійному просторі України окрім новин більше нічого немає. І от сюрприз для мільйонів телеглядачів кабельних мереж. Як тільки я спробував перемикнути канал з новин прочитав таку табличку, жовтим по синьому:

Шановні абоненти!

Повідомляємо Вас, що канали «REN-TV», «Первый канал», «РТР-планета», та ряд інших каналів  ЗАБОРОНЕНІ для трансляції на території України згідно рішення Національної Ради з питання телебачення та радіомовлення № 1738 від 01.10.2008 року.

Телефон для довідок:

25 39 08 – представник Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення в Тернопільській області

Звичайно, по номеру телефону додзвонитись неможливо, і телефонував я протягом усього дня. По логіці кабельні мережі приватні не політизовані, окрім деякої платної реклами фірми, сьогодні цей міф було розвіяний. Ніхто ж не заборонив протягом дня в Верховній Раді і після 12-ї ночі транслювати повно колірну порнографію.

Сама Національна Рада звертає увагу на те, що російські канали пропагують погане ставлення до українців, але хіба через це треба було відключати всі? В Україні звикли вважати нормальним коли народний депутат відкрито звинувачує президента у корупції, але якщо росіянин скаже, що в Україні ЗНОВУ перевибори то значить це аморально і принижує гідність українського народу.

Я, як клієнт кабельної мережі не буду платити за неякісний товар, тим більше в якому мене обмежують. Я не буду платити жодної гривні за нові грузинські канали, по яких транслюють російські фільми з грузинським перекладом. Якщо до кінця місяця не відновиться транслювання телеканалів я відключу кабельне! Варто задуматись над варіантом сателітарної антени.

Так, я не хочу дивитись «Дом 2», але чому я не можу подивитись «Буніних», російський «Камеді Клаб», або «КВН». Верховна Рада це цирк, а не передачі.

В нашій ситуації відключають телеканали тільки тому, що вони російські. З іншого боку, вони сподіваються, що українці будуть більше дивитись «рідні», куплені «нашими» олігархами передачі. Тоді новини можна подавати так як цього вимагає «замовник», і покриття стає більшим. За допомогою цього інструменту можна насаджувати відкриту брехню. Усі дії мають на меті збільшити вплив політичної реклами перед виборами, а це великі гроші. Ціна такої реклами в даному випадку виросте в рази.

Подібна ситуація з відключенням каналів була в Грузії в період війни з Осетією. В Україні подібні рішення приймаються після візиту Віктора Ющенка до США. То в час якої війни привела нас недолуга влада? Чи то скоро громадянська війна почнеться? Кожен має право знати як громадянин країни що сталось. Натомість жодна газета, радіо, або «чесні» новини не обговорюють цей «демократичний акт». Натомість нам включили грузинські телеканали, CNN, BBC, а на фіга якщо я грузинської не знаю і не хочу знати? Грузин мені не брат, то президент братався, але не вся Україна. Мабуть вибори це все-таки теж війна, або ж хтось готується до військового перевороту.

Русский текст:

“Демократическая власть”, что на площади во времена оранжевой революции пела “Мы не быдло, мы не козлы”, дала понять кто и быдло и козлы. Быдло заставляют смотреть политическую агитацию, которая удобная власти. Козлов заставляют смотреть и думать так, как говорят в украинских “честных” новостях. Это точно не депутаты с президентом!

Телевизор демократическая техника: не хочешь смотреть БРЕД –  переключи на другой канал. Как надоело слушать о развале и восхождение скудоумных коалиционных маразматиков – есть другие телеканалы, хотя теперь в телевизионном пространстве Украины кроме новостей больше ничего нет. И вот сюрприз для миллионов телезрителей кабельных сетей. Как только я попробовал переключить канал с новостей прочитал такую табличку:

Уважаемые абоненты!

Сообщаем Вам, что каналы ” REN-TV”, “Первый канал”, ” Ртр-Планета”, и ряд других телеканалов  ЗАПРЕЩЕНЫ для трансляции на территории Украины согласно решению Национального Совета по вопросу телевидения и радиовещание № 1738 с 01.10.2008 года.

Телефон для справок: 25 39 08 – представитель Национального Совета по вопросам телевидения и радиовещания в Тернопольской области

Конечно, по номеру телефона дозвониться невозможно, и звонил по телефону я целый день. По логике кабельные сети частные не политические организации, если не считать платную рекламу, сегодня этот миф было разрушен. Никто же не запретил днем показывать Верховную Раду и после 12 ночи транслировать полноцветную порнографию.

Национальный Совет обращает внимание на то, что русские каналы пропагандируют плохое отношение к украинцам, но разве из-за этого нужно было отключать все? В Украине привыкли считать за норму, когда народный депутат, открыто, предъявляет обвинение президенту в коррупции, но если россиянин скажет, что в Украине СНОВА перевыборы то это аморально и унижает достоинство украинского народа.

Я, как клиент кабельной сети не буду платить за некачественный товар, тем более в котором меня ограничивают. Я не буду платить ни одной гривны за новые грузинские каналы, по которым транслируют русские фильмы с грузинским переводом. Если до конца месяца не восстановится транслирование русских телеканалов,- я отключу кабельное! Следует призадуматься над вариантом спутникового телевидения.

Я не хочу смотреть “Дом 2”, но чему я не могу посмотреть “Буниных”, русский “Камеди Клаб”, или “КВН”. Верховная Рада это цирк, а не передачи.

В нашей ситуации отключают телеканалы только потому, что они русские. С другой стороны, они надеются, что украинцы будут больше смотреть “родные”, купленные “нашими” олигархами передачи. Тогда новости можно показывать так, как этого требует “заказчик”, и покрытие теперь больше. С помощью этого инструмента можно насаждать открытое вранье. Все действия имеют цель увеличить влияние политической рекламы перед выборами, а это большие деньги. Цена такой рекламы в данном случае вырастет в разы.

Подобная ситуация с отключением каналов была в Грузии в период войны с Осетией. В Украине подобные решения принимаются после визита Виктора Ющенко в США. Это в какую войну еще привели нас наши власти? То ли скоро гражданская война начнется? Каждый имеет право знать, как гражданин страны – что произошло? Вместе с тем ни одна газета, радио, или “честные” новости не обсуждают этот “демократический акт”. Вместе с тем нам включили грузинские телеканалы, CNN, BBC, а зачем, если я грузинского языка не знаю и не хочу знать? Грузин мне не брат, это президент братался, но не вся Украина. Наверно, выборы это все-таки тоже война, или же кто-то готовится к военному перевороту.

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментарі читачів (12)

 1. -1 +1 faktor nacii -2 says:

  хто автор статті?

  http://censor.net.ua/go/viewTopic–id–215038
  http://repka.tv/video/33296/

  треба показувати рос. канали з коментарями в субтитрах. хто має мозок – давно все зрозумів. хітро кремлівці мутять – брата на брата стравлюють!

 2. -1 +1 admin +1 says:

  Питання авторства в нашому виданні не головне, це думка всієї редакції.

 3. -1 +1 andrey +2 says:

  я прозрів, то тепер я маю платити за кабельне ті самі гроші мінус 5 чи 6 каналів? нежавно ж абонплату підняли!!!

 4. -1 +1 Юра -3 says:

  не так все просто
  чи всі канали чи тіки окремі .. але вони таки антиукраїнського спрямування .. і на користь нашому брату шо махає косою в полі не йдуть …. оскільки він (українець) думати глибоко не звик …і як кажуть там по телеку шо ХОХОЛ баран – то більшість так і повірить

 5. -1 +1 Vitya +2 says:

  Ну як на мене….нетреба було відключати. Як було в статті, якщо не хочеш то не дивися. Не у всіх програмах говорять що українці погані, є щось і корисне….Кожеш хай сам собі вибере, що хоче дивитись. А влада живе ніби для себе, мабуть їм стало щось невигідно, чи хтось дорогу перейшов….А народ ніхто не питає.

 6. -1 +1 Alexandra +2 says:

  Я вважаю такий закон можуть прийняти тільки тупі, наповноцінні, з дуже обмеженим світоглядом, хворі, причому на всю голову, люди, хоча і людьми їх важко назвати, які здатні тільки на неадекватні дії і які потім будуть говорити, що ніхто нікому нічого не нав”язує !!!!
  Вони думають, що люди зовсім не мають сірої речовини і не здатні думати ?
  Якщо людина нормальна, то вона може зробити вибір для себе – що їй дивитись, а що ні, що брати до уваги, а що відкидати …… А таке бидло, чи як вони кажуть про себе – щирі українці, якого переважна більшість зараз, в принципі на все будуть згідні і далі будуть йти на шнурочку за тими нашими “ВИСОКОПОСТАВЛЕНИМИ”, БОГОМ ОБДІЛЕНИМИ “ПОЛІТИКАМИ”, які ці ж закони приймають !!!

 7. -1 +1 Богданчик says:

  На 100% згідний з Юрою. А сама стаття, що розміщена в розділі з такою серйозною назвою АНАЛІТИКА – примітивщина… Вся “аналітика” походить на плач п’ятирічної дитини: “а чо мені мультики не дають дивитися!” “вони сподіваються, що українці будуть більше дивитись «рідні», куплені «нашими» олігархами передачі” – тобто краще дивитися російські, куплені їхніми олігархами, в яких об’єктивно можуть вісвітлити хіба що події на якихось островах які не входять в сферу їхніх інтересів????? “Натомість нам включили грузинські телеканали, CNN, BBC, а на фіга якщо я грузинської не знаю і не хочу знати?” – то вчи англійську, ще нікому не зашкодила, чи такі світові гіганти як CNN, BBC також для тебе не авторитет???

 8. -1 +1 Богданчик -3 says:

  “Телевізор демократична техніка: не хочеш дивитись БРЕД – вмикай інший канал.” То купи собі тарілку (вони тепер доступні) і дивися хоч Альджазіру, а кожна держава має право захищати свої НАЦІОНАЛЬНІ інтереси….

 9. -1 +1 faktor nacii -1 says:

  правильно-правильно!! особливо ефективно бред діє на людей яким пофіг в якій країні жити. держава повинна виховувати патріотів(чого чомусь не робить) і усувати шкідливі чинники. тарілки зараз доступні – поставив і дивись. а слухати як під дудку путіна “русскіє історіки” розказують про Україну – це пряма дезінформація народу і підривна діяльність. заборонені канали мали б враховувати, що аудиторія не обмежується територією Росії. і тому несуть політичну відповідальність за зміст інформації. повністю підтримую рішення Президента і Уряду.

 10. -1 +1 Супротивник +1 says:

  Та патріотів і так достатньо буде. Українці, як я розумію, можуть ненавидіти державу лише за політиків. Проте все одно не зраджують її! Та про національні інтереси: в Росії всі російською розмовляють, чи що? Та наприклад, ваш Крим – історично російськомовний – і раптом забороняють рідну мову… Кому це подобається? В Україні, чого би ви там не хотіли, є російськомовний народ, забороняючи російську на східі, ви порушаєте свою конституцію за правами нац. меншин (хоч це і не меншина). Чому іншомовний громадянин у вас не може бути патріотом?
  Я ще не чув, щоб вас принижували – я чув тільки про політиків, яке падло вони роблять народові…

 11. -1 +1 Pассвет says:

  песня “Зло-политика” http://rassvet.fsay.net/novosty/27.03.09/POLITIKA_128MP3.mp3

 12. -1 +1 redcat +1 says:

  Вечер добрый! Может я поздновато, но только нашла сайт в инете, и сразу хочется написать….
  У меня дома “тарелка”, как-то с утра не спалось, и решила я проверить скока ж каналов на ней, родимой. Терпения хватило до 115 )) После этого к терпению пришлось добавлять фантазию, потому как без фантазии то, что показывал мой, с позволения сказать, телевизор, в 6,40 утра, осознать было нельзя….Испанский канал порно….в последствии выяснилось, что не только задорно, но еще и круглосуточно! И поди ж ты, никто не запрещает….не блокирует. Видимо, это не подрывает национальную гордость и патриотическое самосознание украинцев… в отличии от российских каналов…

Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image