підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Елвін і бурундуки

byrrule

Значить жили в лісі біля Каліфорнійського ядерного реактора три бурундуки. Їли вони горішки, але сучасна глобалізація добралась до лісу, а тому дерева, де вони жили, американці вирубали.

Так от, деяким людям потрібно в школу ходити аби навчитись говорити, а тут мутанти-бурундуки оволодівають мовою, співом, навчаються писати. Далі навчаються заробляти та витрачати гроші.

Це фільм попередження! Нам показали добрих мутантів, а що було якби вони були погані? Впродовж фільму вони два рази намагались розправитись з своїм протеже. Мутанти двічі ледве не затовкли свого продюсера. Якби погані бурундуки атакували бідних американців то це би була загроза світу, і навряд-чи нас врятував всемогутній Брюс. Вони вмить можуть заволодіти світом, хоча таке враження що світом давно правлять ті самі бурундуки. Яка ціль могла би постати перед бурундуками? Заробити мільйони, зробити пластичну операцію, а може стати президентами? Мутанти можуть правити світом, або якоюсь окремою країною. Що поробиш – тупе людство може вибрати собі навіть таку владу. Судячи з сюжету фільму це цілком реально.

byrfight

Дивно яким чином американець недоумок приручив бурундучків. Мало того, головний герой фільму встиг двічі зрадити тваринок, хоча потім образився коли ті забули його посеред натовпу шанувальників. Лише згадайте, як бідні тваринки мерзли під дощем. Фільм ніби як дитячий, хоча дитячого там мало. Простий та убогий не дитячий сценарій. Будьте уважними – світ можуть захопити бурундуки! Однозначно – дітям його дивитись не можна, не зважаючи на всю “мультиплікаційність”.

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image