підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Проти усіх – значить, За Корчинського, за Збітнєва?

Автор даної статті, Олег Медведев, скоріше всього євроатлантист, потім медіа-менеджер, потім політтехнолог, але ні скільки не журналіст. В даній статті він не компетентно описує тему голосування проти всіх. Автор плутає поняття проекту “геть усіх”, палаток “проти усіх”, та ідеї “проти всіх”, яка не має нічого спільного з попередніми двома. Журналіст, який пише статті з ток-шоу – не журналіст.

Ось що пише Олег Медведев:
Саме такий висновок я зробив вчора із ток-шоу Савіка Шустера. Несподіваний напад сотні невідомих хуліганів на намети забутого Богом, людьми та владою руху “Проти всіх” продемонстрував всій країні, що протестні настрої тих, хто бажає змести всю політичну еліту, чомусь не розповсюджується на Дмитра Корчинського та Юрія Збітнєва. Ці двоє із добре відомою окремим фахівцям специфічною рептуацією перед усією країною постали у ролі недбалих поводирів руху “Проти всіх”. “Проти усіх” – значить, “За Корчинського, за Збітнєва!”.

 

Як людина, яка інколи забігає до владних коридорів, можу сказати, що ці чотири намети владців не турбували. В принципі не цікавили вони і широкий загал, і тут як піарник, мушу констатувати, що результатом “нападу” стало потрапляння “героїв” на очі всій країні і майже дві години безкоштовного ефіру у Савіка.

Якщо хочете, можете вважати, що це – підказка для слідства.

http://blogs.pravda.com.ua/authors/medvedev/49c4cc070dc2c/

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image