підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Епідемія у Тернополі

chyma

Жовтень 2009 року. В Тернополі в даний час проходить дуже дивна ситуація. По телевізору розказують, що люди хворі грипом. Насправді в місті вже загинуло більше людей ніж по світу від пташиного грипу. В регіоні вже загинуло 30 чоловік. Влада міста втікає з Тернополя, на той час інші машини з області не випускають. Правди ніхто не каже, обґрунтовують тимчасовим грипом. По телевізору в кожному виході новин кажуть за простуду, але від неї не гинуть люди. Брехня йде на рівні держави!

Те, що Ви зараз будете читати не є сценарієм фільму, це життя в якому зараз живе населення обласного центру. Це не сюжет гри, або фільму. Це Ваше життя, чи хтось думає, що під вибори вийде хтось і скаже – в Тернополі відбувається щось незрозуміле, і винна в тому влада?

Все почалося з такої-собі проблеми сміття, яка гуділа на всю Україну. Звалище, яке не було придатне для подальшої експлуатації не могли закрити. Люди та навколишні мешканці попереджали, що може бути катастрофа, адже водою з даного села користується все місто. На початку року джерела були забруднені настільки, що санітарна служба відмовлялась робити будь-які аналізи. Протистояння влади і людей вилилось в те, що сміття з міста перестали вивозити взагалі, а проблемою сміття ніхто банально не займався. Пройшло більше півроку і ніхто нічого не зробив. Про цю проблему знали на початку року!

Це було написане на початку року http://protuvsih.com.ua/news/515:
Результати геологічної перевірки показали, що територія сіл знаходиться на шарі водного пласту, в який через дощ потрапляє отруйна вода. Сміттєвий кар’єр працював з 1977 до 1997 року і на даний момент він уже закритий. Але туди і надалі привозять сміття зі всіх куточків області! Санепідемстанція вже давно закрила звалище і боїться туди їхати. А воно загрожує забрудненням унікальних підземних вод, на яких стоїть два села. Недалеко знаходяться очисні споруди, через які вода потрапляє до кранів міста. Санстанція заборонила не тільки використання звалища, але і будову заводу. У воді вже знайдено перевищення норми аміаку в декілька разів. Жителі Тернополя п’ють отруйну воду вже роками. Працівники санепідемстанції, замість того, щоб робити аналізи, лише приїздять і кивають головою. Геологічна розвідка показала – села знаходяться на пласті води. Фактично вся брудна вода зі звалища через дощі потрапляє до сховища, тому що останнє знаходиться на відстані 500 метрів від гігантського смітника і 100 метрів від поселення людей. Потім отруйна вода потрапляє до кранів жителів Тернополя. Влада змушує їй вірити, вона бездіяльна, відкладає вирішення питання та переконує, що будова сміттєвого заводу потрібна громаді. Глибина звалища подекуди сягає 30 метрів. У той же час, кожного літа стомлені сусіди приїздять сюди на відпочинок. Вся область продовжує привозити своїх дітей до унікальних озер для оздоровлення, дехто ловить рибу. Діти ж привозять з такого відпочинку тільки хвороби. Що говорити про жителів навколишніх сіл, які живуть тут уже не одне десятиліття… Інвестори пропонують будувати завод на уже забрудненій території, подібний об’єкт вже працює на території Ізраїлю. Обіцяючи робочі місця, влада разом з інвесторами переконують: треба легалізувати вже давно закрите звалище, аби згодом побудувати завод без будь-яких докорів громади. Але за ці роки їх здоров’я людей настільки підірване, що серед хворих уже є молоді та важко хворі люди, кожен третій мешканець має серйозні розлади здоров’я.

Далі, коли проблему не вийшло вирішити лише обіцянками влада почала активно діяти. Людей, що страйкували за закриття звалища розігнали підрозділами спецпризначення. Після цього дивним чином почалась пожежа звалища, з якою люди не змогли впоратись, саме тому на допомогу прийшла влада. Таким чином було домовлено і надалі використовувати сміттєве звалище, в обмін на рекультивацію. Доки влада погодилась на рекультивацію звалище горіло ціле літо, ще й таке враження, що хтось підкидав дров. Екологи неодноразово попереджували – під звалищем вода і це може спричинити катастрофа!

Далі комусь прийшла ідея будувати сміттєвий завод, але проблема в тому, що за час сміттєвої облоги сміття встигли розвезти по всій області. Завод мав стати ще одною катастрофою для міста.

Проблема сьогоднішньої ситуації не в тому смітті, яке було на вулицях міста. Як казали в санстанції, його обробляли, може і так, але мало хто бачив цей процес обробки. Приблизно місяць тому частина тернополян вийшла на вулицю і бачила як майже все місто було вкрите піною, ніби здавалось що пройшов сніг, але це не був сніг. Вчора містом пройшла новина – Тернопіль будуть з літака обливати якимось дезінфікуючим розчином, але чомусь влада мовчить, що це було зроблено ще раніше. Хтось витирає сліди, адже в цій ситуації хімічний аналіз може показати те, що така хімічна обробка була зроблена ще раніше, без відома громадськості.

Насправді Тернопіль накрила епідемія не одної хвороби – а багатьох, інфекція розійшлась з водою, мабуть саме тому в місті 26 та 27 жовтня місто було повністю відключене від водопостачання. Казали, що хлорують, бо знайшли паличку. Робили таку собі дезінфекцію, коли цією водою до того вже встигли скористатись тисячі тернополян. Для чого осінню робити планову чистку води на все місто?

Напередодні в Тернополі мали відключити всю воду http://te.20minut.ua/news/160406:
Не буде ні холодної, ні гарячої води по усьому Тернополі у понеділок і вівторок, 26-27 жовтня. Воду відключать через планову промивку системи. Ця процедура відбувається кожних півроку і потребує, аби води у системі не було, каже директор водоканалу Володимир Кузьма.

Дехто називає це маячнею, але від маячні не гинуть люди! Особливо за лічені дні! Куди там грипу з його довгим інкубаційним періодом. Десятки людей загинули, сотні в лікарнях, швидкі не встигають забирати хворих. Всюди стоять автомобілі з ДАІ, деякі озброєні автоматами, на виїздах з міста стоять по декілька машин. Кажуть, поїзда нормально функціонують, але можна нормальне функціонування працює лише для тернополян. Так само з автобусами – ви можете поки-що виїхати, і заїхати. Деякі тернополяни кажуть – машини випускають та впускають, тому все написане тут – маячня! Насправді випускають та впускають машини з тернопільськими номерами! Машини інших міст перевіряють по номерам та забороняють в’їзд.

По телевізору вже тиждень кажуть – грип, ати пічна пневмонія, насправді ця пневмонія повністю спалює легені. Вони брешуть! Влада нічого не робить, вони давно виїхали з міста. Депутати, мери, голови, начальники, їх немає! Мер офіційно у відпустці. Йде масове заспокоєння людей, бо це всього лиш грип. Відмінили поїздку президента до Тернополя, адже він став кандидатом в президенти, але ж як так не заїхати в рідний Тернопіль та потішитись. Влада незрозуміло звідки передає через газети повідомлення та побажання, аби вірусна інфекція не змінювала настрою. Вони порадили вищим навчальним закладам призупинити навчальний процес, в звичайному порядку попросили виїхати всім студентам, але ніхто не пояснює не тільки причини, але і того що відбувається.

На вулиці пізня осінь, але околиці міст окружила техніка – екскаватори, трактори, ніби роблять дорогу! Який ремонт зимою? Насправді вони збирають техніку, аби можна було простіше заблокувати виїзди та
в’їзди в місто.

В новинах і далі майорять повідомлення про виставки, походи зі свічками, жодного повідомлення про реальну ситуацію. На даний момент в місті немає ані ліків, ані марлевих пов’язок.
Рішення про замовчування реальної ситуації прийнято на найвищому рівні!

Інформація з сайту http://medbiol.ru/medbiol/infect_har/00440ed1.htm:
Легочная чума имеет еще более острое, чем остальные формы, течение и сопровождается самой высокой летальностью. Инкубационный период первично-легочной чумы редко превышает 1-4 сут. Начинается она, как правило, внезапно – с озноба , лихорадки , головной боли , миалгии , слабости , дурноты . Симптомы пневмонии – кашель с мокротой , боль в груди , одышка – обычно появляются на вторые сутки заболевания. Наблюдаются кровохарканье , нарастающие дыхательные расстройства , сердечная недостаточность , дыхательная недостаточность , шок . При первично-легочной чуме мокрота обычно водянистая или слизистая , пенистая , окрашенная кровью или явно кровавая .

Грип могли привезти заробітчани, але чи не здається, що симптоми вище дуже подібні на ті, з якими швидка забирає людей? Хіба Італію чи Іспанію накрило епідемією? Про це мав знати весь світ, як в Китаї недавно. Там була подібна епідемія чуми. В місті від чуми відкрито гинули люди. Місто оточили та взяли в карантин. А звідки взятися чумі? У Вас вибір – прочитати статтю про звалище, або самому туди поїхати.

Про Україну не говорить весь світ, адже ми для них нічого не варті. Про це дешевше перечекати, а потім якось само забудеться. Ви повинні знати – в місті ходить вірус грипу, ще якісь незрозумілі хвороби, яких називають не типовими. Нам загрожує цілий «кошик» хвороб.

Влада замовчує ситуацію, і коли завершиться епідемія нам скажуть правду, а можливо і ні. Знай – влада нічого не варта! Думайте самі! Рятуйте себе і своїх близьких! Коли все заспокоїться усі забудуть, але зараз дійте! Немає фактів, але немає і тих фактів, що написане в статті брехня! Чому загинуло так багато людей? Ви вірите в те, що хтось розкаже Вам правду? Немає нічого, кожен має право вірити, або ні! В кожного, хто загинув були виявлені «спалені» легені.

Що ми можемо зробити? Пишіть поради та коментарі на проти всіх. По можливості перешліть всім весь текст! Ви повинні знати правду, що:

Влада бреше, все тихо, факти замовчують та заспокоюють людей з ящиків!
В аптеках немає ані препаратів, ані пов’язок!
На вулицю лишній раз не виходити!
Закрити всі вікна!
Всупереч запланованим масовим акціям уникати запланованих владою акцій!
Від цієї хвороби люди гинуть за дні!
На даний момент вже загинуло 30 чоловік!
Не подумайте вакцинуватись, адже вакцина знищить послаблений імунітет!
Не замайтесь самолікуванням, вимагайте в лікарів допомоги!
Не пити воду з крану!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментарі читачів (156)

 1. Не женіть паніки. Машини з області випускають – в київ вільно ходять маршрутки – колега поїхав і вільно добрався сьогодні. На рахунок “влада бреше” – теж мені відкриття. “Влада міста втікає” – а ви думали вони до вас до хати вітамін С принесуть??? В такі моменти ми – ЛЮДИ – лишаємося на одинці з проблемою, бо влада є тільки коли все добре – щоб вершки знімати. Нам всім вже давно пора витягнути палець з жопи і почати думати як політично і соціально сформовані особистості які вкупі утворюють таку ж дозрілу націю. А що ми маємо зараз? КИСІЛЬ!
  Будьте здрові і бережіться. Поради переслав усім.

 2. -1 +1 Mr. -1 says:

  Хватить розсіювати паніку!!!!!! А на рахунок 30 смертей…..??? Невже офіційні дані….???Спиніться!!!….

 3. -1 +1 Halina +2 says:

  Сьогодні в Чорткові в гуртожитку медколеджу померла дівчина-студентка і буквально годину тому телефонувала подружка яка вчиться у Чернівцях там теж на парі померла студентка. Не думаю що це тиф, але непокоїть те, що влада та і медицина насправді безпомічні. Це просто страшно

 4. -1 +1 hotcoffe says:

  Цікава планова інформація, яка в першу чергу спрямована проти певного кандидата в президенти. Із іншої сторони вона спрямована на загострення і безтого напруженої ситуації.
  Не вказане джерело даних, тому дана інформація не може мати жодного іншого пояснення.

 5. -1 +1 hotcoffe +4 says:

  Поїзда в Тернополі зупиняються будь-якого ажіотажу на рахунок квитків немає!
  На рахунок влада тікає із міста… міска рада уся світиться – працюють, обл. рада, податкова, МВС – аналогічно!
  Здоров*я усім нам! Вірте в те, що бачете на власні очі!

 6. -1 +1 czaxc +4 says:

  AAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!

 7. -1 +1 Mauzer +3 says:

  Про “Закривайте вікна” – найкраща порада :D

 8. -1 +1 inno4ka -2 says:

  Як можна такий маразм писати?? Для чого лякати людей і сіяти паніку?? Через таких людей, як автор статті власне і ширяться чутки і неправдива інформація… прикро, що людина використовує силу слова для такої падлючої цілі…
  Чума шириться… ага, точно таки… хтось тут передивився голівудських фільмів жахів і має хворобливу фантазію )
  Люди не слухаймо провокаторів! Будьмо здорові!

 9. -1 +1 Garik +5 says:

  Повна маячня! Стаття явно політична заказуха і лише нагнітає обстановку. Так, епідеміологічна ситуація справді є. Але такої кількості смертей не підтверджують ні офіційні дані, ні працівники лікарень без узасті ЗМІ. Уже більше двох тижнів нема проблеми з вивезенням сміття, і ніякої піни місяць назад не було! Транспорт рухається вільно як з обласними, так і з іншими номерами. Залізниця працює нормально. В статті немає причинно-наслідкового звязку умов і фактів. Оскільки навіть не вказано ні цього параноїка автора, ні жодного джерела незалежної експертизи, дана стаття є дезінформацією і провокацією. Не знаю кому це вигідно, але тільки справжній подонок може так нагнітати обстановку в йтак складний час.

 10. -1 +1 makar +4 says:

  не буває від грипу оцепленого району!!! не вірю що грип таке зробив!!!!!!! я завжди хворів грипом але мене ніхто не оцепляв!!!

 11. -1 +1 vasul -2 says:

  читайте коментарі які пишуть про нас рускі:
  http://dirty.ru/comments/261392/#new

 12. -1 +1 Чумаза -2 says:

  – Halina says: Сьогодні в Чорткові в гуртожитку медколеджу померла дівчина-студентка і буквально годину тому телефонувала подружка яка вчиться у Чернівцях там теж на парі померла студентка. ——–
  ДУ_У_У_У_У_Уже смішно, бо вчора казали, що та студентка померла у нас, в педагогічнеому універі… атепер думайте перед тим як переказувати переказані кимось і від когось чутки, аби не сіяти паніки!

 13. -1 +1 Lidiya +4 says:

  Кажете народ не панікувати,не сіяти паніки,дані про смерть 30 людей не офіційні!А ви задумувались над тим хто зараз при такій ситуації надасть вам правдиву офіційну інфу!І що в цій статті неправдиве?Я звичайно не захищаю автора але хіба в нас не було проблем із сміттям ціле літо,хіба в нас не бігали по вулицях щурі,хіба не було у вас в квартирах купа мух,які і є основними перенощиками усіх зараз?Люди помирають не відомо від чого,”антибіотики 4 покоління не допомагають”-це висловлювання лікаря!Коли востаннє на карантин закривали ВНЗ і чому їх таки закрили зараз?А ми кажем-“не панікуйте!”Ага,здихайте на здоров”я!Люди невже ми нічого не можемо зробити,невже так і будем сидіти з закритими вікнами і чекати незрозуміло чого?

 14. -1 +1 Славік -13 says:

  автору статті (уроду): звони до мене -зустрінемось:будеш 31 трупом від твоєї ж “чуми”.Козел!!!

 15. я гадаю , що це бактерологічна атака прибульців, адже Альфа пов”язали в той момент коли за ним прилетів зореліт….. Але чи правда це чи ні – то я вже не знаю!!!!!!

 16. -1 +1 Garik says:

  >>>Я звичайно не захищаю автора але хіба в нас не було проблем із сміттям ціле літо,

  Ні, в серпні почлись.

  >>>хіба в нас не бігали по вулицях щурі
  Не бачив жодного. Ні я, ні родичі, ні друзі.

  >>>хіба не було у вас в квартирах купа мух,які і є основними перенощиками усіх зараз
  Так, мух було значно більше, чим зазвичай в серпні-вересні. Проте мухи, як і сміття, не можуть бути переносчиками респіраторних вірусних інфекцій де-факто.
  Попрошу зауважити, що вже 2-3 тижні немає проблем з вивозом сміття, що ж, параноїки, може в цьому проблема?

 17. -1 +1 Женьок +1 says:

  Стаття явно політична заказуха і лише нагнітає обстановку.
  ————————————-
  Яка заказуха??? Тут видно, що статтю писав осел! Один сумбур! Де тільки таких журналюг беруть?

 18. -1 +1 ната +4 says:

  в Чорткові в медичному гуртожитку ніхто не помер, паніка була велика.за ніч виїхало половина гуртожитку,а зранку решта в тому числі і я.2 дівчини в реанімації,але на даний час летальних наслідків не було.вірус швидко прогресує,але вони все скривають,думають,що все мине.це біологічна зброя,яка направлена на нас людей,а вона є найстрашнішою!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 19. -1 +1 Vilka +1 says:

  А на рахунок нашого мера,який поїхав у відпустку,в його жінки виявили рак і вони поїхали на лікування І ЦЕ ПРАВДА!!!Хоча ще зранку я сама на нього гнала,це просто збіг обставин і нікуди він не втік.А Даішники ніде ніяких доріг не перекривають,працюють як завжди ,тай все.А от на рахунок чуми,це скоріше всього правда,тільки вона мае таку симптоматику,швидке розповсюдження та кількість летальних випадків.Тим більше ,що причин для її появи у нашому місті хоч відбавляй!Будьте здорові!

 20. -1 +1 Іра +1 says:

  легенева чума-не безпідставні чутки..на превеликий жаль!і якщо це дійсно так….буде гірше..

 21. -1 +1 Доктор-ист +14 says:

  автор просто бредит!
  Пусть почитает симптомы легочной чумы… И инкубационный период. Да не дай бог она бы была – у вас бы весь город за сутки попал в мировые таблоиды…у нее распространение молниеносной и за часы!!!
  Если бы чума была – знать надо – от нее есть вакцина. И уж, поверьте, ВОЗ и прочие уже бы тут клубились, потому что боятся за свое здоровье!! Чтобы от нас не полезла к ним зараза.
  Так что автора – в топку нах.
  Тернопольцы!! Вам здоровья!
  Поверьте, на восточной Украине за вас переживают!
  Может этот факт, увы, сплотит всех…а не политика…
  не болейте!!!

 22. -1 +1 Святік +1 says:

  ЧИТАЙТЕ ВСІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Моя родина має звязки, нам повідомили достовірну інформацію. Чітка кількість це 74 мертвих людини від легеневої чуми. У розтинах цих людей, легені чорні. Більшість людей з “верхівки” вже виїхали.
  Особисто моя думка, на ~250 тис. народу в Тернополі за пів місяця 70людей не дуже страшно, але не потрібно виходити і появлятися в місцях масового скупчення людей.
  P.S. Дивіться в кінотеатрах Обитель Зла: Тернополь сити.XDDDD

 23. -1 +1 Доктор-ист -17 says:

  Святік
  а что же вы…и ваша семья еще сидите в “зачумленном” Тернополе? :-))))))
  у вас горячка
  срочно вызовите 103. Похоже бред

 24. -1 +1 KOMA JUNIOR +13 says:

  Тернополяне… я очень переживаю за вас!!!! ДЕРЖУ КУЛАКИ ЧТОБЫ ВСЕ ОСТАЛИСЬ ЗДОРОВЫ!!!!!

  КИЕВ ТОЖЕ С ВАМИ!!!

 25. -1 +1 ru +1 says:

  а з області то нікого не випускають, і не впускають (Бережанський р-н)

 26. -1 +1 lucky_sun +11 says:

  Народ, задумайтесь, для когось 30 – це нічого, а для когось – це мама, батьки, дитина, брат, сестра, кохана людина…, як би Ви балакали, якби це не дай Бог трапилось з Вашою рідною людиною???!!!
  Ніхто не застрахований, сьогодні він, а завтра Ти…А інші будуть навкруги ялозити, шо то все фігня, поки не дійде до самого…

 27. -1 +1 Max +7 says:

  Lidiya says at 22:11 : …Люди невже ми нічого не можемо зробити,невже так і будем сидіти з закритими вікнами і чекати незрозуміло чого?
  ————
  Нє пані Лідія, ми зара візьмемо повідкриваємо всі вікна, зберемось всі на площі і будемо друг друга там заражати. Чудова ідея.

 28. -1 +1 ОКСАНА +17 says:

  НАРОД ЕПІДЕМІЯ ДІЙСНО ІСНУЄ.
  ПРОСТО НІХТО ТОЧНО НЕ ЗНАЄ ЧИ ЦЕ ЛЕГЕНЕВА ЧУМА.
  Дійсно лікарі робили розтини тіла і легені були чорні, ніби спалені і симптоми похожі. Дійсно за одними даними в Тернополі та Області від невідомої хвороби (спочатку говорили що це курячий грип, потім що містом ходить черевний тиф – тепер чума) померло за одними даними близько 30 за іншими близько 70 осіб. Я неодноразово чула ці цифри від багатьох компетентних людей.
  І те що влада виїхала і не реагує – це зрозуміло і просто як 2+2 НЕ ХОЧУТЬ ХВОРІТИ, НЕ ХОЧУТЬ ВИЗНАВАТИ СВОЇ ПОМИЛКИ І НЕ ХОЧУТЬ РОБИТИ ПАНІКУ, Ось і все.
  АЛЕ ЗАГРОЗА ДІЙСНО Є…НЕМАЄ ДИМУ БЕЗ ВОГНЮ.
  Як би там не було, чи це агітація чи не агітація, чи як хтось пише стаття на замовлення і т.д. АЛЕ РОЗУМНІ ЛЮДИ ВІЗЬМУТЬ СОБІ НА ЗАМІТКУ ДАНУ ІНФОРМАЦІЮ… і КРАЩЕ ПОВІРИТИ В ЦЕ І ВДАТИСЬ ДО ЗАХОДІВ ПОПЕРЕДЖЕННЯ І ПРОФІЛАКТИКИ… НІЖ ДУМАТИ ЩО ЦЕ БРЕХНЯ І ПОТІМ НА СВОЇЙ ШКУРІ (не дай БОЖЕ) ВІДЧУТИ ЩО ТАКЕ ЧУМА.
  Я бажаю всім здоровя, давайте не будемо робити ЛИШНЬОЇ ПАНІКИ просто:
  – поменьше гуляйте без “намордніка” по вулиці, краще взагалі сидіти вдома, марлеву повязку можна зробити самому – це не важко ( товстий шар вати обмотаний в декілька шарів бинтом, ну і потрібно це все якось зафіксувати на носі :))) Ну і в одній статті прочитала, що додатково рекомендують полоскати ніс та горло 9 дихальні шляхи) розчином солі або води з яблучним оцтом і змащувати носові ходи окситациновою мазью (але її немає в аптеках, чи уже немає)
  – укріплюйте імунітет – це в любому випадку при любій хворобі актуально
  – для приготування їжі та чаю використовуйте бажано привозну воду, в бутилках, добре проварену;
  – мийте ретельно руки після приходу з двору, по можливості зробіть ретельне прибирання квартири, продезенфікуйте місця з якими найбільше контактують руки ( ручки дверей, крани, столи і т .д.) хлорвмісними засобами, в ідеалі хлоркою
  – по можливості очищуйте вдома повітря противірусними аромамаслами, кварцовими чи ультрафіолетовими лампами…
  І ВСЕ У ВАС БУДЕ ДОБРЕ… МИ хоч не контактуємо безпосердньо з хворими на ці небезпечні хвороби, а що говорити ЛІКАРЯМ!!!
  Удачі!

 29. -1 +1 Ксюха +13 says:

  Тим людям ( Доктор-ист ) які тут сміються з переляканих людей…ЯКЩО Б ВИ БУЛИ НА НАШОМУ МІСЦІ, ЖИЛИ Б В ТЕРНОПОЛІ… Як би Ви себе поводили?..І не кожен має можливість кудись виїхати…
  З боку завжди все здається так добре і спокійно. Епідемія Є. Я є свідком того, що відбувається. Я живу в Тернополі і бачу що в аптеках немає ліків, знаю (оскільки в мене є знайомі лікарі) що помирають люди від невідомої хвороби, бачу знайомих які теж багато чули про це чи також мають когось з лікарів, депутатів, влади і так далі… ПРАВДА ЗАВЖДИ ВИЛАЗИТЬ.. РАНО ЧИ ПІЗНО. І висміювати такі речі, під приводом того,що це паніка чи дурня – НЕ МОЖНА. ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ, І МИ ЇЇ НЕ ПЕРЕБІЛЬШУЄМ.
  Але найбільш обідно не за такі коментарі а ЗА МОВЧАННЯ ВЛАДИ, яка очевидно уже в курсі всього що відбувається але МАЙЖЕ НІЧОГО НЕ РОБИТЬ.. ТУТ УЖЕ МАЛИ БУТИ ДЕСЯТКИ МАШИН З ЛІКАМИ ЗІ ВСІХ ОБЛАСТЕЙ, ДОПОМОГА, АДЖЕ НАШІ МЕДИКИ НЕ СПРАВЛЯЮТЬСЯ, ВОНИ ТЕЖ НЕ ВІЧНІ.

 30. +++++ ОБЕРЕЖНО!!! СВинячий ГриП чи ЧУМА???? ++++
  Люди! Ми тут є з різних кінців України.
  Можемо комусь допомогти інформацією,або ж навіть якимось ділом.
  Заходьте і пишіть сюди:
  http://koka.pp.net.ua/forum/25-183-1

  Дайджест-Інформація тут:

  http://koka.pp.net.ua/forum/25-182-1

 31. -1 +1 1 +33 says:

  Тернополяне… предостерегайтесь и лечитесь.

  Донецк С ВАМИ!!!

 32. -1 +1 Дадиц -1 says:

  А причем тут власть? Вот ВЛАСТЬ придумала правила дорожного движения чтобы обезопасить людей, а люди гибнут на дорогах тысячами. Кто виноват? Или к примеру на сигаретах ВЛАСТЬ пишет – “Курение сприводит к смерти”. И что многим помогло? Помоему это все предвыборная провокация. Оставайтесь осознаными людьми, не давайте собой манипулировать.

 33. -1 +1 suprenium +4 says:

  Не знаю як стосовно всіх поїздів але Львів – Херсон
  що прямує через Тернопіль учора не зупинявся.

 34. Ксюха
  Кто может смеяться в такой патовой ситуации?!? Паника – худший товарищ.

  А пользователю ОКСАНА не мешало бы выпить чего-нить эдакого от головы…если в ней вавка…и такую ересь писать. Дамочка! Вы почитайте симптомы легочной чумы и леталность при ней, а также инкубационный период.
  Вы пишете такую херню….предостерегая народ от “чумы”. Мойте руки перед едой, укрепляйте имунитет. Хоть бы подтнатаскались в знаниях и поняли, что чума – это бактериальная инфекция! Вызывается бактерией, а не вирусом. И мытьем рук здесь не предохраняются…
  Вообще,куда там у вас власти смотрят – раз допускают кривотолки по поводу вопроса эпидемии. Надо иметь одну позицию, но правильную, а не “ходила брехня по селу..” Случайно Тимошенко к вам еще не прилетала на метле… чтобы с воздуха кропить город?
  Присомтритесь, вы, скорее всего, пропустили уже что-то и не успели отписаться в постах

 35. -1 +1 танюшка +9 says:

  Рекомендація для влади – для уникнення паніки у місці, необхідно обризкати місто з літака розчином валерянки.
  Живу в Тернополі. Особисто моя дитина перехворіла якимось вірусом – так казали лікарі. Лише на 11 день остаточно зникла температура. Але все обійшлося добре. Нас не клали у лікарню. Проти вірусів для профілактики допомагає часник, виводить токсини теплий чай з медом або з лимоном.
  На рахунок виїзду транспорту, то в середу зі Львова не пускали знайомого до Тернополя, а у вівторок з Тернополя знайомих у Хмельницьк. А от чоловік сьогодні електричкою поїхав до Львова.
  Єдине що залишається робити – це покладатись не на людей, владу чи лікарів, а довіритись Богу і молитись. І звичайно робити все необхідне, що в наших руках, щоб захистити свою сімю від інфекції. Та якщо ця біда прийде у чиюсь домівку – я щиро вам співчуваю. Ніхто не застраховоний від смерті і ніхто не знає коли вона до ньго прийде.
  Бажаю всім берегти себе і бути спокійними, бо від неврозів і хвороб серця померло більше. І це не поможе.

 36. -1 +1 vasul +5 says:

  якої жопи давати рекомендації владі!!!! ця фігня відбувається вже місяцями!! вони уроди винні в тому що тернополян стало менше!!!!!!!!!!!!!!

 37. -1 +1 Nata! +1 says:

  Про смерть дівчинки в Чернівцях маячня!Сама тут навчаюсь!Ніхто не помер, дівчинка втратила свідомість(важкі сімейні обставини), а хтось роздув таку паніку….І взагалі В Чернівцях лікарі говорять, що тут епідемія грипу!Звичайного грипу!

 38. -1 +1 Elister +4 says:

  Блін ШО робити ???

 39. -1 +1 karamba +7 says:

  В першу чергу, тримайтеся, пильнуйте себе, все буде добре… Якась зараза дійсно косить нас…. Тож треба пильнувати себе і своїх близьких… Хто скільки і від чго помер ніхто точно не знає, або не хоче казати, шоб зрубити більше грошей, на носі ж вибори…
  Тернопільчани тримайтеся… ЛІкуйтеся, не зволікайте з будь-якими симптомами… Нехай

 40. -1 +1 karamba +17 says:

  Львів з вами і молиться за вас, будьте щирими і допомагаєте всім хто є коло вас, бо мабуть тільки біда здатна нас об”єднати….

 41. -1 +1 Віталій +2 says:

  я ще такої дурноватої статті не бачив? люди ви шо здуріли? )))
  ви вірите в цю чухню всю? )))
  заспокійтесь і просто будьте обережні)) але не читайте єрудну всяку і самі не піднімайте паніку))
  відкиньтесь на спинку крісла..пийте чай з малиною, їжте часник і читайте книжки ;)

 42. -1 +1 buttle +5 says:

  я думаю що прибульці прилетіли в Тернопіль і всіх заразили іноплянетною хворобою(
  аффтара на мило( не стаття а сумбур якись, написаний за хвилин 15, що базується на розповідях бабульок під підїздами.
  але оборежним все таки потрібно бути. Будьте здорові!

 43. -1 +1 slava +1 says:

  то пізда люди вмирають від чуми то просто піздец

 44. -1 +1 олег +6 says:

  скільки треба ще людей щоб вмерло щоб перестали писати тупі коментарі пр то що ця стаття тупа?

 45. -1 +1 рОСТІК +15 says:

  добре шо є трава!!

 46. -1 +1 Влад +2 says:

  есть информация, что по данным на 30.10.09 больше 200 человек по Украине погибло от пневмонии.
  это за четыре дня.

  паниковать не стоит, но все разумные меры принять стоит.

 47. -1 +1 Васа +8 says:

  Тим часом вже і у Франківську помирають люди, реанімація забита. Аптеки пусті, намордніків у продажі немає.

 48. -1 +1 Люся +4 says:

  Цит: “Повна маячня! Стаття явно політична заказуха і лише нагнітає обстановку. Так, епідеміологічна ситуація справді є. Але такої кількості смертей не підтверджують ні офіційні дані, ні працівники лікарень без узасті ЗМІ. ”
  Люди добрі, яка маячня??? Реально померло багато людей!!!
  Я й сама перехворіла цим вірусом,добре,що незнала ще тоді,що саме це було…Але враження таке,ніби дихаєш вогнем…і температуру неможливо нічим збити…

 49. -1 +1 Need_Backup +2 says:

  поможіть 6удь лска хто перехворів ) як лікуватись і чим бо я хворий і не3наю 4им лікуватисьHELP!!!івано-франківськ люди вмирають як мухи за цю ніч вмерло більше 10 людей напишіть як лікуватись

 50. -1 +1 Люся +2 says:

  Я пропила два курси антибіотиків,перший не допомагав взагалі, навіть температура не збивалася… Потім пройшла ще один курс, тепер заробила дисбактеріоз,але вже здорова…Я тоді ще незнала,що це був грип,думала,що запалення,бо дихати було реально дуже важко…Коли в лікарні сказали,що грип-неповірила…думала,що від грипу такого не може бути…Вони казали приймати тільки противірусні прерарати,але я ще додала антибіотики… А взагалі треба йти у лікарню,а не лікуватися самому…

 51. -1 +1 Logitech +10 says:

  по сценарыю чорнобиля один в один
  Ніхто нічо толком незнає!!!

 52. -1 +1 Наталя +10 says:

  Хочу сказати що пережила це все на власній шкурі. і скажу вам що це не грип точно
  я захворіла 3 тижні тому. на другий день після того як почало боліти горло,пропав голос і ослаблення організму – почала кашляти кровю (другий день!) виявилось двостороннє. поставили діагноз вірусна пневмонія.
  пневмонія зараз розвивається майже зразу. якщо не пити антибіотики = хана.температура не збивається НІЧИМ!
  пройшла курс лікування в лікарні і зовсім не шкодую,бо якби звернулась на день пізніше легеням була б хана
  не виключаю того,що це легенева чума, що є більш ймовірним ніж свинячий грип зважаючи на клініку захворювання.
  на рахунок паніки щодо виїзду місцевої влади,”закриття міста” – звісно що це неправда

  і ще що хочу сказати – це нагадує “Чорнобиль. reloaded…”
  дуже сумно…

 53. -1 +1 Peresechny -1 says:

  Тягнибок)))))))) А де ти???? Ти отримав там перемогу. Ти лікарь.

 54. -1 +1 Люся -4 says:

  Наталя, а ти читала клініку свинячого грипу? Вона така сама, з ускладненням на легені… Я також ним вже перхворіла з такими самими симптомами, як у тебе… Заразила всіх у своїй сім”ї… Мені знайома лікарка зразу сказала, що це грип, то я їй ще не повірила, бо думала, що такі симптоми для нього не притаманні… Тепер знаю, що це точно була та зараза…

 55. -1 +1 Люся -1 says:

  Тягнибокам, Тягнилохам, Тягнизадом пофіг на проблеми простих людей… Навіть ліками в достатній кількості аптеки та лікарні не забезпечать…

 56. -1 +1 Анело +5 says:

  Мда…це що влада не дбає про наше здоровя всім зрозуміло….Але ви не вбачаєте що епідемія лише на Заході..можливо це біологчна зроя,щоб ми не йшли на вибори……….
  а можливо і справді вірус…краще сидіть дома,на вулицю ходіть лише масках…їжте часник цибулю….і не панікуйте..
  надіюсь скоро цей жах закінчиться!!!!!!

 57. -1 +1 Сергей says:

  Кто переболел, скажите чем лечились?

 58. -1 +1 stepa +15 says:

  1. Два раза в день полощите горло теплой соленой водой или слабым раствором перекиси водорода. После инфицирования носоглотки вирусу H1N1 требуется 2–3 дня для дальнейшего распространения в организме, после чего появляются характерные симптомы заболевания. Обычное полоскание предотвратит дальнейшее проникновение вируса. В определенной степени полоскание солевым раствором оказывает на здорового человека такой же эффект, как препарат «Тамифлю» на больного. Не стоит недооценивать этот простой, дешевый и в то же время достаточно результативный метод профилактики.

  2. Не реже одного раза в день промывайте нос теплой соленой водой или раствором перекиси водорода. Прочищайте носовые проходы, часто сморкайтесь. Регулярно смачивайте внутреннюю поверхность ноздрей ватным тампоном, смоченным в соленом растворе. Этот метод весьма эффективен для снижения численности вирусной популяции.

  3. Пейте как можно больше жидкости в теплом виде (особенно хороша вода с лимоном). Это столь же эффективно, как и полоскание горла: вода смывает вирусы из глотки в желудок – в среду, в которой они не смогут выжить и размножиться.

  4. Повышайте естественный иммунитет, употребляйте как можно больше продуктов, богатых витамином С. Если вы принимаете витамин С в таблетках, убедитесь, что в состав препарата входит цинк, необходимый для усвоения этого витамина.

  5. Заведите себе правило: «Руки прочь от лица!». Ни в коем случае не поддавайтесь искушению коснуться его руками.

  6. Как можно чаще мойте руки.

 59. -1 +1 Sveta +10 says:

  О це аптеки зароблять наромальні гроші на людях, коли попіднімали ціни вдвічі.

 60. -1 +1 Люся says:

  Можливо, епідемія саме у нас тому що дійсно, у нас багато заробітчан-могли привезти, а, можливо, дійсно, від тих смітників… Хто його зна… Маємо те, що маємо… Як це не печально…

 61. -1 +1 tina@2 says:

  “Вчора містом пройшла новина – Тернопіль будуть з літака обливати якимось дезінфікуючим розчином”….В Тернополі хоч вночі цей процес був…а райони додумались в 6 вечора “кропити”…,в цей час майже всі на вулиці…..

 62. -1 +1 yo +1 says:

  лікарств нема!!!! приїхала тимошенко і обіцяла створити лабораторію!!! ми вимрем поки це станеться!!!

 63. -1 +1 Люся +1 says:

  Так-так,нас обливали після шостої години вечора… (Я з району). Тимошенко обіцяла цю лабораторію вже у неділю…

 64. -1 +1 маряна +8 says:

  в аптеках ліків нема…..так як і повязок…..хоча годину тому слухала як наші дорогі дипутати “забезпечили” аптеки всім необхідним..(не знаю як ліками но обіцянками вони вже точно всіх забезпечили)…вчора казали шо це звичайний грип який можна вилікувати і ні слова про смертність…..нічого не розумію………..як спецом

 65. -1 +1 Люся +6 says:

  Кому то на хер потрібно з них перейматися нашими проблемами? Включіть Інтер,подивіться, як всі щебечуть…

 66. -1 +1 Тоша -12 says:

  Жаль вас там но ядумаю что это всё же провокация

 67. -1 +1 Люся +6 says:

  И от провокации умирают люди??? Скорых не хватает, мест в больнице??? От провокауии люди не умирают…

 68. -1 +1 Доктор Ріє -1 says:

  Минулого тижня я на щось захворів, в мене була температура, але я нікуди не звертався, пив чай, грівся, приймав вітамін С, і через три дні був уже здоровий.
  Щодо статті, то дійсно складається враження, що це або якась політична провокація, або писав її відвертий параноїк.
  Хоча я згідний з тим, що краще не ризикувати і на всякий випадок вжити заходів. Не хотіти помирати – це зовсім не соромно ))))

 69. -1 +1 Buch +6 says:

  Рівне з вами!!! Ми будемо молитись за вас! та всіляко підтримуємо! Тримайтесь….

 70. -1 +1 oksanamun +7 says:

  мариуполь с вами тернопольцы. выздоравливайте!!!!!

 71. -1 +1 ОКСАНА +12 says:

  Відповідь для Доктор-ист…
  По-перше в мене з головою все в порядку, а Ви ХАМ
  По-друге самі прочитайте добре яким чином передається чума і тоді зрозумієте – що руки мити потрібно
  Для всіх хто також в цьому сумнівається наводжу цитату із статті:http://www.rostbubnov.narod.ru/Infec/Chyma.html
  “Люди дуже сприйнятливі до чуми. Зараження відбувається трансмісивним, контактним, аліментарним і повітряно-крапельним шляхами. Заразитись можна при укусі блохи, яка паразитувала на хворій тварині, при знятті шкірок з гризунів, вживанні в їжу інфікованого м’яса, що не пройшло достатньої термічної обробки. Рідше трапляється зараження через побутові речі, забруднені гноєм і харкотинням хворих.” ОТже для тих хто ще не зрозумів…якщо в нас епідемія чуми…то руки мити просто необхідно і не тільки мити руки але й робити дезінфекцію в приміщенні і ходити в повязці.
  Віруси як і бактерії (залежно звичайно які) вбиваються різними агресивними речовинами типу хлор, спирт і тому подібне, також добре справляються з вірусами та бактеріями аромамасла.
  А по симптомах ЦЕЙ ТАК БИ МОВИТИ СВИНЯЧИЙ ГРИП З УСКЛАДНЕННЯМИ ТИПУ ПНЕВМОНІЇ ДУЖЕ НАГАДУЄ ЛЕГЕНЕВУ ЧУМУ. ПЛЮС – НІДЕ В СВІТІ НЕ ПОМЕРЛО СТІЛЬКИ ЛЮДЕЙ ВІД СВИНЯЧОГО ГРИПУ ЗА ТАКИЙ КОРОТКИЙ ТЕРМІН І НА ОДНІЙ ТЕРИТОРІЇ ЯК В НАС…ДОДАТКОВИМ ДОКАЗОМ НА КОРИСТЬ ЧУМИ Є ТІ САМІ ПРОБЛЕМИ З СМІТТЯМ В ТЕРНОПОЛІ…

  НУ і ДЛЯ ТИХ ЛЮДЕЙ – ЯКІ СУМНІВАЮТЬСЯ В ТОМУ ЩО У НАС ТУТ ДУЖЕ ВАЖКА СИТУАЦІЯ І ДУМАЮТЬ ЩО ЦЕ ВСЕ ЧОРНИЙ ПІАР – ПРИЇЗДЖАЙТЕ В ТЕРНОПІЛЬ – ТУТ ДЛЯ ВАС ВСЕ ЗРАЗУ ПРОЯСНИТЬСЯ!!!

 72. -1 +1 ОКСАНА +1 says:

  І ще одне, ось стаття про СВИНЯЧИЙ ГРИП.
  Називається “Як уберегтись від свинячого грипу і які його симптоми: рекомендації МОЗ”
  ..тут також вказано що потрібно мити руки..
  ЧИТАТИ ВСІМ
  http://life.pravda.com.ua/problem/4aeac7810d2b8/

 73. -1 +1 Dandelion79 +1 says:

  Дороги в місто не перекриті – це правда. Офіційна. Наказу перекривати їх не було…
  Але на усіх під’їзлах стоять озброєні міліціонери-даїшники і переконливо “не рекомендують їхати далі”…
  Причому пости розпочинаються від меж області…

  ======================================

  А ще мені дуже “сподобався” один з методів боротьби із розповсюдженням хвороби: студенти два тижні ходили на навчання, мали безліч можливостей підхопити хворобу; потім ВНЗ закривають на карантин, а самих студентів змушують залишити гуртожитки та поїхати додому… (Одну таку студетку з нашого міста – знаходиться за 50 км від Тернополя,але в іншій області – того ж вечора швидка відвезла назад до Тернополяіз схожими симтомами). А ми ще дивуємось – як це хвороба так швидко поширюється

 74. -1 +1 crazy_bird +5 says:

  Привет всем! Печречитала уже уйму информации о эпидемии в Украине – везде разные версии. Страшно то, что никто ничего конкретно не знает. От чего же умирают люди? Сколько летальных исходов? Выпускают автомобили или нет? Везде какая-то противоречивая информация!!! Ясно только одно: что-то очень странное косит наши ряды! Все мы очень переживаем и напуганы, соответственно, готовы поверить в любую чушь – у страха глаза велики ((( То, что смертей намного больше, чем нам говорят, и любому дураку понятно. То, что этот вирус явно не грипп – тоже, скорее, правда. То, что это чума, тоже мало веротно, но, всё может быть ((( Статья – явно преувеличение и, скорей всего, заказная, но доля правды в ней есть.
  Помочь друг другу можем только мы сами! Давайте делиться только достоверной информацией и не пугать напрасно друг друга!!! Чем больше мы будем знать правдивой информации, тем легче нам будет бороться с этой “заразой”!!!
  ———————————————————
  P.S. Киев с ВАМИ!!!
  ———————————————————
  P.S.№2 Желаю всем крепкого здоровья, не болейте!!!

 75. -1 +1 Дмитрий +5 says:

  ЗДРАВСТВУЙТЕ! Хочу выдвинуть свою версию происходящего.
  Сегодня вечером над Белой Церковью и как мне говорила знакомая, над Киевом летал самолет и разбрызгивал “лекарство” от H1N1… Как мне говорили, это какой-то что-ли антисептик, но в большой концентрации и по этому он не только уничтожает вирус, но и несет вред человеческому организму! В СМИ об этом ни слова! Информация об распылении передавалась методом “из уст в уста”. Соответственно, знали не все. Небольшое количество людей, которое попало по орошение получило большую дозу препарата. Почему-то мне кажется, что у этих людей наибольшая вероятность быть “зараженными” и это было совсем не “лекарство”. Симптомы этого “свиного” гриппа до ужаса похожи на симптомы отравления банальными отравляющими веществами удушающего действия(http://revolution.allbest.ru/life/00001743_0.html). Отмечу, что вещество может накапливаться в организме – от сюда объяснение постепенного увеличения жертв, а не массовой гибели.
  Считайте меня пессимистом или еще кем-то, но мое мнение таково – нас травят, как жуков.
  Либо, вируса H1N1, вообще нет, как и не было никакого “куриного” гриппа и происходящие имеет огромные масштабы и это – только начало чего-то более массового, поскольку используются такие открытые методы заражения и введения людей в панику (Лес рубят – щепки летят). Либо, вирус существует, но не на территории Украины, просто кто-то “под шумок” решили воспользоваться схожестью симптомов отравления ОВ с симптомами “свиного” гриппа и тем самым отнять у людей причину думать более масштабно.
  Мир Вам!

 76. -1 +1 ламаніака says:

  з п”ятниці у Львові теж саме…і якщо ше в четвер все було нормально, то ближче до вечорга(четверга)коли заговорили про карантин-почалася паніка.
  у п”ятницю(зранку) в аптеках вже не було ні пов”язок,ні ліків.
  серед людей паніка:всі скуповують продукти в магазинах у великій кількості,про залишки ліків …я взагалі мовчу…блужче до вечора вулиці пустіють…
  Тут є хтось зі Львова???Які варіанти:чума,пневмонія,H1N1???

 77. -1 +1 Юрій Ainamart +1 says:

  Цікава стаття, хоча в версію зі сміттям я не вірю. Дуже вже швидко поширилась хвороба по всій країні. За 10 днів померрлі від цієї зарази з”явилися в багатьох областях. І далеко не у всіх в яких сказали.
  Я сам був 23 жовтня у Львові. за один вечір підхопив хворобу і наступного дня в хворому стані повернувся назад в місто Біла Церква.
  39 температура трималася 5 днів, нічого не їв і важко дихав через біль у легенях. Коли прийшла лікар то зробила діагноз – плевропневмонія. рентген показав те саме. Домовившись про домашнє лікування я не став лягати в лікарню.
  Зара почуваю себе краще. Температура спала і кашель вже не такий сильний. Але я точно знаю – ЦЕ НЕ СВИНЯЧИЙ ГРИП! Хвороба була явно вірусного характеру, тому що в той вечір зі мною захворіло ще двоє людей. Але смптоми у всіх схожі – пневмонія легенів.

  Ця хвороба ще не відома нам. Адже професорів з кафедри вірусології університету Шевченка забрали кудись за кордон досліджувати це. Думаю в інших вузах також . Такого ще не було.

  Моя думка – це скоріше випробування якоїсь біологічної зброї, як би це не звучало. Дуже схоже на спланований “вірус”.

 78. -1 +1 PeopleZ +13 says:

  1. коли ви нервуєте,хвилюєтесь у вас падає імуннітет. це загальновідомий факт. питання – ВОНО вам ЗАРА потрібно ?
  будьте зосереджені,врівноважені, вирішуйте питання з “холодним розумом” а не на эмоціях розігрітими непідтвердженими плітками.
  2. не усугубляйте ситуацію панікою. я не думаю що це тиф. проаналізуйте уважно симптоми подані в пресі. найбільш ймовірно – це один з штамів грипу невідомого походження. скоріш за все “свинний”.
  ті хто вмирають від нього як правило пізно звертаються за допомогою(після 2-3 днів неправильного самолікування). почитайте як подібна ситуація розвернуласьт в Росії. там більш компетентніші статті.
  3.прохання до тих хто тут пише непровірені дані типу “на базарі тьотка сказала” взагалі нічо не писати. тут мені тікишо такого потелефону наговорили люди шо можна закриватись в підвалі) людина яка це говорила була схвильованою. її схвильованістью заразили інші. це інформаційний вірус. не розповсюджуйте його.
  тільки провірені факти будьласка.
  4, послухайте спокійну музику, подивітся прикольне кіно. нехай ваш розум стане спокійним а тіло розслабленим )
  5. мир вам

 79. -1 +1 Лю-лю says:

  Юрій Ainamart

  Цит:
  39 температура трималася 5 днів, нічого не їв і важко дихав через біль у легенях. Коли прийшла лікар то зробила діагноз – плевропневмонія. рентген показав те саме. Домовившись про домашнє лікування я не став лягати в лікарню.
  Зара почуваю себе краще. Температура спала і кашель вже не такий сильний. Але я точно знаю – ЦЕ НЕ СВИНЯЧИЙ ГРИП! Хвороба була явно вірусного характеру, тому що в той вечір зі мною захворіло ще двоє людей. Але смптоми у всіх схожі – пневмонія легенів.

  У свинного грипу симптоми такі самі !!!

 80. -1 +1 Юрій Ainamart says:

  Ніфіга не такі самі. Свинний грип в ІНШИХ країнах – запалення легень не викликав. скоріше була тошнота, блювата, кров. А це інше. Пошукайте опис свинного грипу, де там сказано про легені і пневмонію? А люди хворіють саме на неї!

 81. -1 +1 Сергей says:

  http://www.youtube.com/watch?v=DLvASTUasyY

  это производители тамифлю, они разрабатывают заразу чтобы покупали их препараты

 82. -1 +1 Лю-лю says:

  Там сказано, що цей грип дає ускладнення на легені. Крім того, коли він дійшов до нас 100 разів міг мутувати…
  Цит:”один із КЛЮЧОВИХ симптомів є температура тіла +38С і вище! а кашель, біль у грудях, не просто кашель а часто сухий.
  крім того до вірусу є вразливими є групи із хронічними хворобами легень або серця, печінки, нирок, діабетики.”
  Хіба це не схожі ознаки грипу-пневмонії?

 83. -1 +1 андре says:

  Зараз вивчаю теми про китайську чуму літом, не факт але китайців в нас багато, хтось міг і сюди привезти.

  Вторично-легочная чума с самого начала протекает как интерстициальная пневмония. Мокрота при ней скудная и более густая и вязкая, чем при первично-легочной чуме. Полагают, что в связи с этим больные менее заразны.

  В свій час від цієї чуми загинуло 25 мільйонів людей. Хто хоче почитати будь-ласка:

  http://www.bukovina.biz.ua/news/4572
  http://gazeta.ua/index.php?id=302871

 84. -1 +1 DNK +12 says:

  Как и основная масса из Вас перечитал кучу инфы. Где правда – понять уже не надеюсь. Говорите статья бред? Люди мрут от вируса? а Вы, умники, сами в микроскоп видели этот вирус во вскрытых телах несчастных, которым повезло меньше, чем Вам, хреновым выскачкам?! Перед тем, как корчить из себя докторов, сначала докажите, что это не бактерия. В больнице Вам сказали? А может по телевизору? Когда на Западной Украине был потоп, жертв тоже не было, а через несколько месяцев власть признала, что их не один десяток. Эта статья не больший бред, чем Ваша малодушная критика людей, которым действительно страшно, потому что умирают их близкие, а никто помочь не может. Не нужно никого критиковать, не нужно паниковать, ведь это никому не поможет, нужно спасаться самому и помогать спастись всем, кому можешь помочь. Ну и делайте выводы, правда надолго покинула эту страну. Власть сама – основной паникер, хоть и трещат “без паники”, всех упаковывают в намордники. Когда такое было хоть при одной эпидемии гриппа? А ведь их было достаточно, чтобы понять, что сейчас все по-другому. Да, я согласен, возможно это вообще локальные спровоцированные вспышки эпидемий, полностью контролируемые властью, направленные на реализацию их кощунственных политических замыслов. Да, возможно 48 -ю смертями они ограничаться и через 2 дня скажут, что они героически побороли эпидемию и спасли нацию, поэтому идите, овцы, прямо из палат на избирательные участки. А если нет?! Кто из Вас может это гарантировать?! Вот и не нужно здесь махать перед лицом убитых горем людей своим свинским цинизмом.
  Всем пострадавшим искренне сочувствую, хоть у нас в Киеве пока не так, как у Вас, настроения у людей страшно панические и судя по действиям властей – небеспочвенно!

 85. -1 +1 Небайдужий... says:

  А я чув, що в м. Тернопіль одному ділку продали землю, де раніше хоронили зачумлених людей. Ділець або не знав, або був байдужим до цього, і на цьому місці почав будівництво. Розрив яму, а там – людські рештки… інфіковані. І таким чином з м. Тернопіль почалася епідемія легеневої чуми… Поправте мене, якщо я не правий…

 86. -1 +1 Антон +6 says:

  Западная Украина давайте лечитесь !!!! Черкассы с вами !!!!

 87. -1 +1 OLEG-ON -2 says:

  Заказна стаття!!!!!!!!!!
  До виборів хочуть знищити довіру громадян до діючої влади.!!!!
  Я згідний, що проблема є, але ця стаття повна фігня, написана за паро минут.
  Можливо я не правий, але це моя позиція.

  P.S. Бажаю всі міцного здоров”я, не хворійте!!!

 88. -1 +1 Василь says:

  Якщо влада така хороша, а ця заказна стаття так знищує довіру в цю владу, то нехай спершу влада прокоментує цей заказний сайт:

  http://flutracker.rhizalabs.com/

  Група вчених аналізує кількість померлих/госпіталізованих недугою, і як на диво Україна займає перше місце! А ще дивніше те, що кількість померлих дуже відрізняється від офіційних і ця цифра більша. За цілий день проведений біля телевізора більше цифри 37 померлих не чув, на сайті зараз цифра 62.

 89. -1 +1 Тетяна +5 says:

  Ви знаєте, шановні, таке враження, що нас дійсно витравлюють….Саме страшне те, що ніхто не знає правди…
  Люди у розпачі… В мене 5 днів назад завхворів на грип батько. Піднялась температура і ми відразу викликали швидку. Ви просто не повірите-замість того, щоб призначити людині якісь ліки проти грипу, молоденька лікар призначає ДІАЗОЛІН від алергії і зуду і вколола анальгін і демідрол, щоб спав. Все. Через день викликали дільничу-та наказала слідкувати за кашлем, бо він її здався жостким. Але ж У кожній статті читаю – не вчасно звернувся до лікаря, тому не змогли врятувати, звичайно ще фактично ніхто не зміг доказати провину лікаря, тому і спираєте все на людей. У мому випадку ми вчасно звернулись, але де ж ваша допомога і консультація? Тому не звинувачуйте населення, що вони не слідкують за своїм здоров”ям, а краще слідкуйте і навчайте своїх кадрів, котрі працюють з людьми!!!!!!!!!!!!!!!!!

 90. Тетяна, Анальгин с Димедролом вводят не для того, чтоб человек спал!!! Они сбивают температуру и помогают организму бороться с болезнью!!!!!! А вот насчёт Диазолина, действительно, очень странно… Ты уверена, что у него был грипп???
  Лично моё мнение, возможно, конечно, это глупость, но мне кажется, что это грипп, который мутировал из-за Тернопольской свалки или, действительно, как написал, Небайдужий, из-за того, что разворошили кладбище с останками трупов…
  Тернополь, какая у Вас там сейчас ситуация? А то что-то не особо верится тому, что говорят СМИ.

 91. -1 +1 Лю-лю says:

  Я из Тернополя…Да, у нас такая ситуация,как говорят СМИ…Только, думаю, жертв намного больше чем они называют…В каждой семье есть больные люди,незнаем свинным или не свинным,но чем-то болеют…Мы и сами уже в нашей семье все переболели…На улице людей практически нет,а те,что есть-все в повязках.В больницах мест нет,врачей скоро,наверное,тоже не будет-очень много их самих заболело…

 92. -1 +1 OLEG-ON -1 says:

  Я надалі схиляюсь до думки, що це замовна стаття!!!
  Якщо проблема в сміті, то епідемія розпочалась би ще літом коли висока температура і бактерії швидше розповсудьжуюця. А не коли вдарили перші морози.
  В Росії навіть зафіксовані спалахи свинячого грипу!!!!
  А ви смітя-смітя…..
  І ще раз повторюю я згідний з тим що є епідемія і летальні випадкі в великих кількостях, але не з причини яка зазначена в даній статі!!!!!!!!!!!!!!

  P.S. Бажаю всі міцного здоров”я, не хворійте!!!

 93. -1 +1 Василь +2 says:

  Олег вибач мені ти дурак??? В Тернополі загинуло вже кілька десятків людей, а ти тут і далі схиляєшся!

  Щодо сміття, то треба уважно читати, а не так як дехто:
  Результати геологічної перевірки показали, що територія сіл знаходиться на шарі водного пласту, в який через дощ потрапляє отруйна вода.Потім отруйна вода потрапляє до кранів жителів Тернополя.

 94. -1 +1 OLEG-ON -2 says:

  Ну ти бля Вася!!!
  Ти хочиш сказати, що весь світ страждає від свинячого грипу, бо території кількох сіл в Україні знаходиця на водному пласту????????????????????
  Вирізка з статі : Жителі Тернополя п’ють отруйну воду вже роками!!!!!!!!!!!
  І тут вдруг коли весь світ хворіє свинячим грипом, раптово починаєця епідемія в Тернополі, іза карєру із сміттям???
  Не розумно це якось……..

 95. -1 +1 Василь says:

  Тут на сайті є аж три статті про ситуацію в Тернополі прочитай і тоді кажи. Хочеш сказати що варіант легеневої чуми відпав після того як про то Тимошенко оголосила?

 96. -1 +1 OLEG-ON -1 says:

  Я не знаю, що вона там казала.
  Але цей показник точно не від сміття в селах які стоять на водному плацу!!!!!!!!
  http://flutracker.rhizalabs.com/

 97. -1 +1 Лю-лю -2 says:

  Я также думаю что эта наша ситуация ни с каким мусором не связана, если бы с мусором , скорее проблемы были б с ЖК трактом , а не с легкими… Или привезли люди (у нас же на заработках почти в каждой семье есть хоть один человек) тем более в Росии зафиксированы случаи… Или…

 98. -1 +1 OLEG-ON says:

  Лю-лю я згідний з тобою, що до версії з заробітчанам вона є більш вірогідніша, а ніж версія зі сміттям!!!

 99. -1 +1 Лю-лю says:

  Конечно, посмотреть сколько их у нас!!! Можно подумать их всех перепроверяли при вьезде в нашу страну !!! И тех, что из Росии и тех что с Америки или Европы… Ни фига! Так и привезли… Бедные люди…

 100. -1 +1 888 says:

  Легочная форма сибирской язвы начинается остро, протекает тяжело и даже при современных методах лечения может закончиться летально. Среди полного здоровья возникает потрясающий озноб, температура тела быстро достигает высоких цифр (40°С и выше), отмечается конъюнктивит (слезотечение, светобоязнь, гиперемия конъюнктив), катаральные явления со стороны верхних дыхательных путей (чихание, насморк, хриплый голос, кашель). Состояние больных с первых часов болезни становится тяжелым, появляются сильные колющие боли в груди, одышка, цианоз, тахикардия (до 120—140 уд/мин), АД понижается. В мокроте наблюдается примесь крови. Над легкими определяются участки притупления перкуторного звука, сухие и влажные хрипы, иногда шум трения плевры. Смерть наступает через 2—3 дня.

  Вот причина эпидемии, власти об этом молчат чтоб не было паники!!!!!
  Власть прошляпила угрозу после паводков и разрывов скотомогильников…, гриппом прикрываются, люди берегите себя!!!! Будьте здоворы и лишний раз перестраховывайтесь!!!!

 101. -1 +1 reanymator +2 says:

  Цікавим є факт того що у росіян зараз спалах африканської чуми свиней.Захворювання має вірусну природу…летальність 100%…лікування не має…правда для людей безпечна(джерело – вікіпедія)…але нічого не відомо чи можуть вірус свинячого грипу мутувати з вірусом африканської чуми свиней.Проте Україна від 25жовтня заборонила ввіз свинини…в Україну.На луганщині яка працює на свинині з росії заборонили продаж свинини…У китаї також спалах легеневої чуми був…продуктів харчуванняу нас з китаю багато.А те що люди помирають від зливної пневмонії – факт,апарат ШВЛ не спасає – тоальне ураження легень…кажу впевнено-сам лікар…і мої колеги бачили легені під час аутопсії-зливна або крупозна пневмонія.Чув версію що на тернопільщині люди заразились через продукти харчування,якщо не правий поправте.ЗАРАЗ МАЙЖЕ 90ТИС ЛЬВІВ”ЯН ЗАХВОРІЛИ….КОЖЕН ДЕНЬ ПРОГРЕС ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ…ЛЮДЕЙ НА ВУЛИЦЯХ ПРАКТИЧНО НЕ МАЄ……ЖАХ!!!!

 102. -1 +1 Воїн -1 says:

  для профілактики окурюйте благовоніями приміщеня (особливо помагає ладан,ялівець)
  слухайте високодуховну музику (особливо колокольні дзвони) це очистка на єнерго-інформаційному рівні. зараз йде атака на цих рівнях потрібно бути духовно чисими і НІЯКА зараза вас не візьме!
  чистота притягує чистоту!

 103. -1 +1 Лю-лю -6 says:

  reanymator, и где вы такое откопали (на счет вируса африканской чумы)??? И откуда это изавестно что у нас люди заразились от пищевых продуктов??? А я на русских сайтах читала как они нас гадят, что это мы во всем виноваты, что разносим заразу по миру… Это что, еще и ничего не есть или как???

 104. -1 +1 DNK -2 says:

  Полностью согласен с Воїном, ведь все на самом деле в нас, просто уровень самопознания у всех разный.

 105. -1 +1 Рост -5 says:

  Автор – дебіл, панікер і , просто – КОЗЕЛ!. Коли не розумієш, про що пишеш, то закрийся в туалеті і страши своїх рідних!!!
  Збудник чуми – і легеневої, і бубонної, і кишкової – один і той самий. При бубонній він проникає із місця укусу блохи, при кишковій формі – потрапляє із їжею (наприклад, при споживанні води), або при вдиханні збудника. повітряно-крапельним шляхом (як при будь-якій повітряно-крапельній інекції, в т.ч. грипі). Але ЯК ВІД ВОДИ МОЖНА ЗАРАЗИТИСЯ ЛЕГЕНЕВОЮ ЧУМОЮ, ДЕБІЛЕ? Відпиши засранцю, поясни людям. ТАких авторів потрібно вішати на пострах інших.
  Я не заперечую, спалах грипу є, його приховували, бо прос…рали гроші виділені на боротьбу із ним, бо потрібно було Юльці зібрати Майдан (і хто ж поїхав – головно свідомі ззхідняки!), я визнаю, що “свинячий” грип є агресивнішим, порівняно із сезонними типами, але ж не чума! Але ж не “легеневий тиф” (термін подібний на “шизофренія ноги” чи “оволосіння долоні у онаніста”). Я визнаю, що Тернопіль п’є затруєну воду, я визнаю, що є певні проблеми. Але я розумію, що Бог (еволюція) спеціально їх створює, щоби виморити таких виродків, як автор- побічний продукт розвитку людства.

 106. -1 +1 пєтя says:

  Легенева чума або мутований свинячої грип – люди продовжують помирати
  Близько 3 000 громадян України, понад 1000 жителів Білорусії, невідомо скільки російських громадян – усі вони стали жертвами невідомого досі вірусу. Як відзначають деякі лікарі – вірус – мутант не лікується жодними відомими ліками від грипу або ж чуми. Цікавий і той факт, що у більшості померлих практично за життя згорали легені. Температура всередині легень доходила до 55 градусів. Такого не траплялося в історії медицини ніколи. Свинячий грип, скажіть?

  Симптоми легеневої чуми практично не відрізняються від симптоматики Ťсвинячого грипуť. Визначити її може тільки бактеріологічна експертиза.

  Люди потрапляють до лікарень з наступними симптомами: висока температура, задушливий кашель і не здатність нормально дихати. Хвороба прогресує надзвичайно швидко, вражає легені, і люди помирають від пневмонії. За словами міністра, людини не можливо врятувати, якщо він не звернувся до лікаря, вже на 5-7 день після появи перших симптомів.

  Що говорити, реально тисячі померлих і їхні рідні ніколи не пробачать влади країн Східної Європи того, що їх просто-таки вбили недбалістю та байдужістю.

 107. -1 +1 Майже мікробіолух +11 says:

  Не можу ні про що напевне судити, але особисто мене завжди дуже насторожують люди, які говорять про речі, в яких нічого не розуміють. (До речі, для тих, хто теж нічого не розуміє, але хоче зрозуміти, варто як мінімум запам*ятати, що грип — це вірусна хвороба, а чума — бактеріальна [вірус – неклітинна форма життя, а бактерія — одноклітинний мікроорганізм]) Але повернемося до м*яко кажучи, неточностей у вище викладеній істериці.
  Зокрема:
  ” Куди там грипу з його довгим інкубаційним періодом.”
  Цитую:
  «При попадании в верхние дыхательные пути одной вирусной частицы уже через 8 часов количество инфекционного потомства достигает 10^3, а к концу первых суток – 10^27. Эти рассчёты объясняют столь короткий инкубационный период при гриппе – 1-2 суток (!)». Букринская А.Г. Вирусология. – М.: Медицина, 1986.
  Тепер, що стосується легеневої чуми. Ну, люди добрі, ну невже ви вважаєте, що так вже важко у ХХІ столітті відрізнити бактеріальну хворобу від вірусної (з виконанням умови, що збудник не локалізований у клітинах імунної системи, що могло б (гіпотетично) ускладнити діагностику. Елементарна мікроскопія мокротиння показала б наявність йєрсіній. Я не вірю, що лікарі, в які самі ризикують заразитися, якби в них закралася якась підозра, не зробили б такої елементарної прцедури. Більше того, якщо вже є загиблі, і якщо пишуть, що легені йдуть шматтям — то в патматеріалі до чорта тих йєрсіній мали б знайти (див. будь-який підручник з Мед. МКБ). Тепер далі. До чого тут вода? Якби в ній була справа, то мали б бути епідемії гострих кишкових інфекцій. Хоча б супутньо до всього іншого. Дихальна система і ШКТ — різні речі, не буду писати про поняття тропізму і т. д. Щодо чуми, то тут як-то кажуть, прикол в тому, що легенева форма розвитку є вторинною. Тобто: для того, щоб людина захворіла на легеневу форму, вона перед цим має заразитися від іншої людини, хворої на “звичайну” бубонну чуму. Даруйте, але це вже таке шило в мішку, яке не сховаєш. Бо це вже ідіотизм — стверджувати, що владі простіше знищити Тернопіль геть чисто, ніж лікувати хворобу, від якої, до речі, є досить прості ліки — антибіотики тетрациклінового ряду, стрептоміцин чи типу хлорамфеніколу, які, якщо виявити хворобу на ранніх стадіях, майже завжди призводять до виліковування. Вибачайте, передруковувати весь параграф не буду, інформація з підручника Шувалової Е. П. Инфекционные болезни.
  Учите матчасть. Принаймні, перш ніж людей лякати. Бо буде як у Джерома — “Почему у меня нет воды в колене?”

 108. -1 +1 АЗАЗЕЛЛО -1 says:

  Бред сивой кобылы
  Вся статья- очередной политвысер.

 109. -1 +1 Олег(Калуш) +3 says:

  Я прочитав багато статей і просто прикутий до телевізора, те що Ви тут всі сваритесь мені страшно, бо таке враження, що кожен розумніший іншого. Я теж в дечому не згідний з автором, але нікого не звинувачую. В Калуші померла вагітна жінка і лікар (хто не вірить читайте інтернет, або дивіться новини) діагноз – атипова пневмонія, від коментарів 5-му каналу лікарі відмовились. То хіба пневмонія є діагнозом, чи дійсно ніхто, включно з авторами статті, лікарями, МОЗ не можуть досі встановити діагноз?

 110. -1 +1 АЗАЗЕЛЛО +4 says:

  каждый год от грипа умирает до 200 человек по украине- и никто не почесался даже панику поднять, здесь что то другое спрятано

 111. -1 +1 АЗАЗЕЛЛО +1 says:

  А ещё, в наше время- смотреть телевиденье, и читать газеты и статьи в нете- это просто кушать что тебе кормят
  Надо пользовацца более-менее независимыми информагенствами (к сожалению- полностью независимых не бывает), предлагаю СкайНьюс

 112. -1 +1 Майже мікробіолух says:

  Так я ж теж не схильна нікого звинувачувати, і нічого не стверджую, але потрібно ж обирати, якій інформації вірити, а якій ні. І от коли людина необережно і поверхово поводиться з тими фактами, які очевидні для мене, то я ставлю під сумнів інше, сказане нею, також. По-моєму, це логічно.

 113. -1 +1 АЗАЗЕЛЛО +4 says:

  В Украине нет “чистой” информации, про Россию молчу вообще. Все что нам дают по ТВ масмедиа и тп- чистой воды манипуляция. В нете к сожалению тоже ничего объективного не найдеш- весь интернет украина покупает у России, которая и контролирует выход к многим доменам и сайтам

 114. По поводу этого разговаривали с врачами, Ответ таков: все намного серьездней чем кажется,

 115. -1 +1 Басалай -6 says:

  автор заказний політиками! такого бреду очікувати можна тіки від чорної піар-компанії янека, яка розпочала активну роботу з моменту оголошення епідемії. а це можливо і від іншого кандидата у президенти-бо занадто по ідиотичному написано

 116. ВОИН Вы правы: арома масла с аромолампой в квартире (ель, сосна). Дышется легче. Самое лучшее бактерицидное средство.

 117. -1 +1 Воїн +5 says:

  дуже добре також помагає читання молитв чи мантр. вірус чи патогенна мікрофлора неможуть витримати високодуховних вібрацій і “згорають”. достатньо 3 рази прочитаного вголос, з ВІРОЮ “Отче наш” після прогулки по зараженій вулиці щоб “спалити” негатив котрий прилип на вулиці. також дуже важливо мити руки після прогулок а наніч ноги, щоб змити той єнергетичний бруд котрий зараз витає в ефірі. і. ще… ВАЖЛИВО!
  думайте перед тим як постійно гнати на владу,масонів,інопланетян). Агресія,злість,страх викликає спотворення току єнергії по єнергоканалах, що в свою чергу порушує цілість біополя, що в свою чергу понижує імунітет.
  —————————
  3

  “Он оскорбил меня, он ударил меня, он одержал верх надо мной, он обобрал меня”. У тех, кто таит в себе такие мысли, ненависть не прекращается.

  4

  “Он оскорбил меня, он ударил меня, он одержал верх надо мной, он обобрал меня”. У тех, кто не таит в себе такие мысли, ненависть прекращается.

  5

  Ибо никогда в этом мире ненависть не прекращается ненавистью, но отсутствием ненависти прекращается она. Вот извечная дхамма.
  ——————————
  (с) Будда, Дхаммапада

 118. -1 +1 Аллавдина +8 says:

  Держитесь, ребята! Крепкого здоровья вам и вашим близким!

 119. -1 +1 bolix says:

  Первыми симптомами легочной чумы называют кашель и высокую температуру, поэтому ее легко спутать с обычным сезонным простудным заболеванием. Однако легочная чума – это смертельное заболевание, которое передается так же, как и грипп – воздушно-капельным путем. Чумой оно называется потому, что распространяется теми же бактериями, которые вызывают бубонную чуму. Но если с бубонной чумой человечеству справиться удалось – сегодня она лечится антибиотиками, то от легочной чумы пока весьма сложно избавиться: человек может погибнуть в течение суток.

  http://www.zman.com/news/Article.aspx?articleID=51395

 120. -1 +1 Сергей +2 says:

  Левомицетин, доксициклин, тетрациклин в предельных дозах в первые часы недомогания. И вы спасены от чумы.

 121. -1 +1 Алексей -1 says:

  Бугаган, +100500!!!! Пусть сдохнут эти микробы, плакать никто не будет!!!!!

 122. -1 +1 Jobar -5 says:

  Кстати, сколько за статью заплатили? Просто интересуюсь, возможно мы бы заплатили больше…

 123. -1 +1 оксолінова маска +9 says:

  В Україні поширюються нова інфекція !!! На 1 чихнувшого 20 всравшихся :D
  звісно, ситуація СТРАШНА…але гумор допомагає принаймні боятися менше (імунітет падає при страхові!!!)
  Тому пропоную трохи посміятися!!! Не зважайте, що відео ХРАНЦУЗЬКОЮ…і так все зрозуміло
  http://www.youtube.com/watch?v=TuOckCj8FWg
  http://www.youtube.com/watch?v=co4syN6i1xI&feature=related
  http://www.youtube.com/watch?v=b0Lm3EKrwWk&feature=related

 124. -1 +1 клик +1 says:

  Уважаемые медики! Подскажите, какими препаратами нужно лечиться от наблюдаемого в Украине заболевания?

 125. -1 +1 galya +2 says:

  здоровя всім!!!

 126. -1 +1 сюзанна says:

  реально це чума!!!!!!народ їжте часник і цибулю,а також горівка з перцем!!!!!а також пийте чай з рути червоної і все буде добре!!!!!!

 127. Друзья, давайте молиться за всех,за Украину,за всех людей! Господи, да поймите пожалуйста, что везде люди. Не гоните на Русских, у них та-же ситуация..У всех есть дети, братья,родители… Мы все в одних санях едем!!! Поддержите друг-друга! Спаси Вас всех Господи!!! Пошли нам всем свою Благодать, и прости нам все прегрешения вольные и невольные!

 128. -1 +1 НатаФФка says:

  Ось так почитаєш те все і страшно стає.
  Кажуть що в Тернополі під сміттєзвалищем знаходились захоронення, хворої на легеневу чуму, скотини. І якийсь бізнесмен розрив це все коли виривав фундамент для чогось.
  Це правда?
  Скільки нам ховатись по домівкам? Ця чума коли розвіється? Я з дітьми вже 5 днів нікуди не виходжу. В мене дитина вже в школу проситься, хоча раніше такого не було.

 129. -1 +1 Надія +2 says:

  доброго часу доби!
  також багато начиталася і наслухалася про все. одна із дійсно хороших статтей
  http://t-pravda.te.ua/news/1896

  знайдіть 10 хв часу для свого здоровя.. розписані і профілактика і лікування.. доступні засоби для всіх!

  здоровя вам! ;)

 130. -1 +1 Майже мікробіолух +2 says:

  Надіє, дуже вам дякую!
  ця стаття — одне з найкращого, найрозумнішого і найадекватнішого, що доводилося читати останнім часом. Справді тверезий погляд нормальної кваліфікованої людини. Шкода, що таких грунтовних і послідовних відповідей на купу питань, що виникають у зв*язку з епідемією (як медичного, так і політичного характеру), надзвичайно мало

 131. -1 +1 Tirom says:

  Повністю згоден. http://svoboda2009.blogspot.com/

 132. -1 +1 Стас +3 says:

  Я немного ограничен в мысли о Тернопиле , но Хмельницкий тоже страдает и я ХЗ чем, я не врач и не вирусолог, но это может быть и a/h1n1, так и Чума. Тернополь рядом с Хмельницким , никто не говорит что в Хмельницком тоже умерают люди может от чумы а может от свенного грипа я незнаю , за свою жизнь я не боюсь я боюсь за жызни родных и близких , я незнаю чем мы болеем но у друга Дочь в Тернополе а реанимацыи и врачи говорят что это ЧУМА!! Но переживать не надо ведь Украина эт люди сильные с сильным имунитетом и душой , мы убём эту заразу САЛОМ , ЧАСНЫКОМ и СИВУХОЙ ! Всем нехворать удачи

 133. -1 +1 Стас says:

  Тернополь, Хмельницки с вами и давайте держаца за руки (в переносном смысле) потомучто я на площадь не выйду чтобы кавото левого за руко подержать. Но проблема не только у вас а й у нас !! Давайте зделаем этой срани ХАРАКИРИ, на Украине она нам ненужна !!!

 134. -1 +1 Стас says:

  И к тому , только Янукович сказал для Юлии Темошенко пускай она скажет правду что это за вирус и откуда он !! Только Янукович сказал правду что это некакой не свинячий грип , за мылшением личных докторов Януковича это чума , и была вызвана навернека уж мусором а простая деверсия против нас ведь за обсуждениями конца света 2012 Тернополь , Хмельницкий, Львов,Ровно Станут как земля Обетованна и имено в этих раёнах был первым замечен этот сраный вирус который уносит жызни , близких и родных нам людей !! За свединьями уже на Украине умерло болие 150 человек и ещё есть много людей в реанимацыях , точна цыфра смертей не известна. Нам не нужны никто с этих кандидатов , ведь это навернка они нас травят !!! я за свободу и здоровье Украины , за свободный секс ))))

 135. -1 +1 DNK says:

  я явно что-то пропустил, а есть ссылка на Януковича и его докторов? :)

 136. -1 +1 Стас -5 says:

  По телику нуно мотреть как Юлия начала закрывать рот когда Янукович правду розказывал )))

 137. А по телику не показывали, как после телика они вместе жрут красную икру и смеются с тебя,сынок?

 138. -1 +1 Олег +3 says:

  За таку статтю потрібно притягати до кримінальної відповідальності. Це ж підрив нацбезбеки.Неперевірені факти.Для чого лякати людей.ЙОЛОПИ!!!!!!!

 139. -1 +1 НатаФФка +8 says:

  УВАГА! ЛЮБІ МОЇ ДРУЗІ, ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ВАС!
  В Україну занесли невідому хворобу.
  Симптоматика: дибілізм, заторможенність, паніка, массове одягання шарфів та намордніків на писок, психоз при чуєнні звуків кашлю, віра в Великих Магів-Целителів які літають на вертольотах і розбризкують чарівні, мега-пупер-супер еффективні ліки від Свинячого Грипу АH1N1.
  Хвороба починається при прослуховуванні, перегляді ЗМІ, спілкування з уже зараженими представниками людської раси, починається паніка, массове скуповання усіх ліків в аптеках, «по-барабану від чього, главне купити» (особливо массово почали рокуповувати давно вже застоявшіся на складі аптеки препарати типу “пурген”), массове поїдання часнику та цибулі (і заробляння різного типу гастритів) і росповсюдження чуток по типу “іспорчений телефон” (тіпа в мене захворів друг свата брата сестри мого батька по маминій лінії, температура – лопає градуснік, очі вилазять з орбіт, відпадають ноги, вуха скручуються в трубочку, руки вигинаються на другу сторону, тіло приймає колір гнилого банану, хоча насправді тіп кашляє бо курить дофіга).
  Тож, від щирого серця пропоную Вам, мої любі
  ЗАСОБИ ЛІКУВАННЯ:
  – засовування затичок в вуха;
  – заліпити очі пластіліном;
  – пити всьо шо горить і має вище 40%;
  – займатись гарним і якісним сексом;
  А взагалі: менше слухайте усілякий бред і головне частіше посміхайтесь, адже щира посмішка лікує набагато ефективніше! =))))

 140. -1 +1 ВПН +1 says:

  Цю статтю написав хтось надто переляканий, та ще й до всього дебіл! я живу в Тернополі! і що? тааак, нас оцепили, обязали колючим дротом, в нас тут вже майже всі повмирали, а бідолашна влада замовчує! знаєте що?? ЯК МОЖНА ВІРИТИ В ЦЮ ТУПІСТЬ!!!!!????

 141. -1 +1 санна +1 says:

  Можливо я не в тему, однак мені здається , що це взяла стерт передвиборча кампанія! ВОНИ відчувають “кінець” і починають просуватись до мети по трупах….

 142. -1 +1 Стас says:

  Так ребят узнал много интересного про Чуму , легочнои чумы не может быть без бубоннои, они повязаны ! Я спрашивал у 3 вирусологов. Такчто нечего бояца, люди померают от ОРВИ и А/Н1N1 , через то что слабый имунитет !!
  http://medicall.ru/services/virusologia/kons_virus.html

 143. -1 +1 kira +1 says:

  Наскілький мені відомо про легеневу чуму. ТАк це те, що поставитити діагноз дуже легко. Але є одне “але”. Особливості клінічного перебігу, при умові, якщо ви не знаходитесь у вогнищі епідемії, дають можливість поставити діагноз пневмонії. Діагноз же легеневої чуми ставлять, як правило, посмертно. Тому вмирають ті, хто заразився, плюс лікарі, котрі контактували з хворим. Почитайте клініку: важкий перебіг, миттєва форма, дуже короткий інкубаційний період. І , як пишуть підручники, ужи при перших проявах легеневої чуми ефективність лікування майже нульова. Виживають лише ті, які в інкубаційному періоді отримують лікування.
  P.S Якщо це легенева чума, то при лыкуванны видыляэться велика кылькысть ендотоксину, який призводитьдо загибелі.

 144. http://video.google.com/videoplay?docid=2591555928563107254#
  Классная ссылка, советую посмотреть, может протрезвеете

 145. -1 +1 M.V.N +6 says:

  А я считаю, что всё это сделано с определённым умыслом на кануне выборов. Задумайтесь над этим…

 146. -1 +1 NATALIA says:

  NAWA VLADA CE YWASSS,SLIV NEMAE…

 147. Голосуй on-line против Всех! Напиши что ты думаешь о кандидате, и твой голос будет зачислен против него !
  :)

 148. -1 +1 Anet says:

  Привіт, я з Дрогобича. У нас ідентична ситуація при розтині лікарі говорять, що легені немов “варені”. Люди помирають за лічені дні і всі мовчать. Це просто капец.

 149. -1 +1 Олег says:

  А де ви бачили на сайтах пропозицiю голосувати проти всiх? Тiльки за бомонд! Проти всiх нiхто не пропонує.
  А ви – бiдолахи.Спiвчуваю.

 150. Бідолаги Ви бо не розуміете що робится. А сайт не один. Пошукайте в інеті. І наскількі мені відому дуже скоро зявиться ще один сайт, який буде агітувати, та пояснювати Вам чому ми пропонуемо голосуваті в графі “Не підтримую жодного із кандетатів”

 151. Несколько раз описывалась эта тема на других блогах именно здесь она описана шире чем у других, а вообще не берите в голову – а то медицина не поможет

 152. Браво, идеальный ответ.

 153. супер) улибнуло))

 154. огромное спасибо что выложили интересную версию

 155. Вы правы, это точно

Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image