підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Нова партія Яценюка

yatsenyuk
Перейнявши невдалу естафету, з невеликою різницею тільки в тому, що попередник Мороз спікерством свою політичну кар’єру завершив, а Яценюк і почав і завершив. Два поспіль невдалих спікера для Верховної Ради відбилось на всій Україні тільки наступними достроковими перевиборами. І один і другий перестарались – перший робив всупереч президенту, інший – тільки так як скаже Ющенко. Яценюк став заручником «помаранчевої» ідеї фактично перетворивши усю владну структуру у тріаду – президента, прем’єра і себе. Кожне питання було узгоджене з президентом, натомість увесь парламентаризм, за який так часто говорив спікер, був лише фікцією, адже руйнування ідеї парламенту започаткував саме він.

Навчаючись в Чернівецькому Державному Університеті, в 20 років стає президентом юридичної фірми. Потім з консультанта кредитного департаменту, не маючи економічної освіти, за три роки переріс в заступника банку «Аваль». З 2001 по 2003 року став міністром економіки Криму. Потім два роки був заступником голови Національного банку України, півроку заступником голови Одеської облдержадміністрації. Рік побув міністром економіки України, рік замісником голови секретаріату президента, рік міністр закордонних справ. Рік побув спікером, сам втік з тонучого корабля, за прикладом Юлії Тимошенко, яка тільки і чекає щоб її зняли, бо потім можна звинуватити усіх у корупції і брехні.


Размер совокупного дохода А.Яценюка за 2006 год составил 730,529 тыс.грн. Согласно обнародованной декларации, из общей суммы дохода проценты от вкладов составили 534,845 тыс.грн., авторское вознаграждение (гонорар) и доходы от преподавательской деятельности – 3,514 тыс.грн.
Политик владеет земельным участком площадью 3012 кв.м, жилым домом (298,3 кв.м), квартирой (118 кв.м), дачным домом (114,5 кв.м), гаражом (45,2 кв.м), автомобилями “Skoda” и “Mercedes”. На счетах в банках имеет 3 млн. 735,721 тыс.грн., в уставные фонды предприятий внес 28,232 тыс.грн. Совокупный доход жены А.Яценюка в 2006 году составил 140,77 тыс.грн., сумма денежных средств на ее счетах в банках – 535,067 тыс.грн.

Зароблено – багато! Зроблено – нічого! Саме Яценюк обстоював економічні переваги вступу України до ВТО, плоди цього вступу ми пожинаємо тільки зараз. Як спікер, затвердив єдиний мабуть закон про ДАІ та перевибори. Не зміг упорядкувати Верховну Раду до роботи. При Яценюку, демократично приховали і підписали звернення про підготовку до вступу України в НАТО, аби відстояти свої «шкурні інтереси». Пан Арсеній, не маючи технічної освіти, навіть «переробив» систему «РАДА» так надійно, що за його відставку прийшлося голосувати листочками.

Претензія Яценюка це нова президентська сила, нова партія, «нео форса» як її називають в політиці.

Можливо Ви не дочитали, але це претензія не в підтримку Ющенка, а в підтримку себе, як нового президента України. Тільки так можна зрозуміти, скориставшись «хіт-тріком» Ющенка, фразу, яку він сказав:

-«Мене пішли, але я повернуся, але вже не сюди!».

Однак суть її незрозуміла – самовільно написати заяву про звільнення і сказати що хтось помішав цього не робити. То чи може такий політик стати лідером політичної партії, а ще й майбутнім президентом України? Яценюк став самим молодим політиком, та найбільшим розчарування для усіх, адже усе що він тепер може сказати це:

-«В раді був, чай пив, не напився, але по вусам текло»

Він мріє про Україну без царя, про партію без політичний колобків. Так само як і Луценко. Він хоче демократії, причому сам звільнив голову Кобри, який показав йому те, що хотів. Де ж обіцяна демократія в дії, хоча, як сказав сам Яценюк, це буде вдосконалена форма державного регульованого лібералізму. Нажаль, це прикра політична практика після фіаско створювати політичну силу себе любимого. Хоча не факт, що подібну політичну силу хто-небудь, коли-небудь побачить, як з пісні про зайців:

А нам все-равно,
пусть боимся мы волка и сову,
дело есть у нас – в самый жуткий час,
мы волшебную, косим трын-траву!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментарі читачів (11)

 1. -1 +1 Андрей says:

  Спасибо за краткую биографию. Остальное – чепуха))

 2. -1 +1 2 +1 says:

  Яценюк самый нормальный, чем бы его не обливали и
  что оне бы говорили. Особенно старые бело-голубые ослы. Привет с Харькова!

 3. -1 +1 Batter says:

  Яйценюк нічим не кращий від Юща, говорити багато може, а от відповідати за слова не буде. І зробити нічого не може. Тому на мою думку голосувати за нього то дешевше Юща тримати. І гроші на вибори зекономимо.

 4. -1 +1 1234567890 says:

  Особисто я підтримую Яценюка вже близько півроку. Я його справді бачу тією “новою силою”, котра мала б бути наступною. По-перше, він відносно новий в політиці, ще не настільки заангажований. Він молодий, з новими ідеями, свідоміше може поставитись до роботи, реалістичніше оцінити ситуацію. АЛЕ!!! Якщо він надалі проводитиме занадто активну агітаційну кампанію, для мене це означатиме, що він теж поступово вливається в атмосферу теперішньої так званої “еліти”, занурюється в цей бруд, який зараз існує при владі. І відповідно – в моїх очах він впаде.

 5. -1 +1 игорь says:

  Сразу видно что Яценюк из подставных, кто-то лоббирует его интересы и просто проталкивает его вверх, особенно сейчас перед президентскими выборами. Только глупые бабушки будут за него голосовать.

 6. -1 +1 marketyor says:

  как говорят: миллионеры хотят заработать миллиард, а миллиардеры признание, я думаю, что его поддерживают последние, так как у нас все стоит, а им это вряд ли интересно …. думаю что, его нужно было бы поддержать, не за Юлю же голосовать…

 7. -1 +1 Олег +1 says:

  Я хотелбы стать членом Вашей партии и принимать активное участие в предвыборной компании!Куда мне обратиться? Я живу в городе Павлоград и не могу найти вашего офиса.Помогите пожалуйста!!! Заранее благадарю Вас.

 8. -1 +1 witalik88 says:

  Кролик Арсенюк – політик невдаха, поганий з нього був міністр та ще гірший спікер, а його фронт змін – це збіговисько толерастів-ліберастів ( тобто різного роду меншин – національних, релігійних, сексуальних ) які гордо називають себе політичною нацією. За весь час депутатства Сєня Кац тільки декілька раз відвідав ВР, мабуть далі каси незаходив. Його політичний проект нагадує НС Луценка: проїхались по країні з цирком-шапіто та агіт-концертами та приєднались до збанкротілої НСНУ, те саме буде із ФЗ і ЄЦ.

 9. -1 +1 Андрій says:

  Яценюк В Чернігові
  http://siver-info.com/news/
  front_zmin_u_chernigovi_jak_ce_bulo_
  spogadi_aktivista/2009-09-01-397

 10. -1 +1 Валерій says:

  А мені кролик Сєня не подобається. Він справжній хтивий жид. Він брехун. Краще за Януковича. Привіт з Тернополя

 11. -1 +1 Юрий (: says:

  Читаю статьи – и головой об стену биться хочется…
  Редакция…
  У вас корректором в редакции школьник сидит, вместо уроков языка родного? ((:

  Ошибок тьма :(
  Сама идея сайта хороша, но ошибки, элементарные (!!!) ошибки отбивают напрочь желание читать и “просвещаться” ((:

  с уважением (:

Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image