підписатись

Обробка... Обробка...
Orphus system
При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

Епідемія в Україні

ukrepidem
Коли в Україні опубліковують статистику треба завжди пам’ятати формулу: якщо динаміка позитивна – треба ділити на два, якщо динаміка негативна – треба на два множити. Ми жартуємо, Україна стає світовим лідером хоч в одному – по захворюванням. В Україні станом на ранок 31 жовтня на західній Україні 81 тисяч заражених невідомою хворобою людей, після обіду цифра виросла до 150 тисяч. Тому невідомою, що ніхто не може точно сказати чим ми хворіємо. Ситуація в епіцентрі подій така – більша частина людей відчуває слабкість, головну біль, більша частина перехворіла ще раніше. Декілька днів відчувалась висока температура, загальна біль м’язів. Хвороба має явно виражений вірусний характер, передається через повітря. Точного діагнозу не називає ніхто, хоча версій багато – штам грипу, чума, тиф, і кожна має право на існування, найгірша з них – «комплекс» хвороб одночасно.

Є інформація від лікарів, що загиблі від хвороби мають чітко виражені «спалені» легені, хоча по телевізору всі канали в один голос заявляють – люди хворі на пневмонію, а існує лише один випадок коли запалення легенів відбувалось не типово швидко, що і спричинило летальний випадок. По країні шириться інформація, що загиблих людей не так багато – не більше 15 в Тернопільській області, 14 в Львівській, по декілька в Івано-Франківській, Рівненській, Хмельницькій. Хворіють всі, а наші генії-лікарі пояснюють все пневмонією. Чому світила науки мовчать, що даний діагноз не є хворобою, а є збірним поняттям таким як автомобіль, або літак, або небо. Частина Тернополя перехворіла ще в вересні, хвороба протікала дуже стрімко.

Зараз тих, хто має підозру на хворобу просять негайно телефонувати в лікарні. Більша частина смертей від того, що люди звернулись в швидку запізно. Правильно, інформацію про небезпеку ніхто не подавав доти, доки містом не пройшов інформаційний удар. Дехто втратив рідних, знайомих. Ми чуємо що лікарні переповнені, а чи ще більша концентрація хворих не зробить їм гірше? На дзвінки в міліцію чуємо відповідь – дороги не перекриті, все добре. Натомість всюди на кордонах областей стоять автоматники. Машини з чужими номерами перевіряють. Городяни не бачили цього, тому не вірили. На 31 жовтня був підтверджений карантин на обласному рівні та обмеження руху між областями. Ніхто не вірив, що Тернопіль можуть закрити на карантин, натомість закритий регіон. Всіх студентів відправили додому, а їх в Тернополі десятки тисяч, звідти і поширення хвороби по всьому регіону, але про це мовчать. Влада натомість з телеканалів трубить, що до робіт буде підключати студентів з медичних закладів. Не факт, що інфекцію розвезли по всім куточкам країни. Оголошений карантин на три тижні. По містам немає не те що ліків, але і масок. Тимошенко пригрозила позбавляти ліцензій усі аптеки, що піднімають ціни. Натомість незрозуміло – хіба немає державних аптек, які мали б забезпечувати нас ліками? Чи то всі продали та приватизували давно? І що продавати, якщо ліків немає. В Україні знищена вся фармацевтична галузь.

28 жовтня у лікарнях перебувало 326 хворих із попереднім діагнозом “пневмонія, спричинена ГРВІ та вірусом грипу”. Серед них – 55 дітей і 22 важких хворих. Знайте – гостро респіраторна вірусна інфекція може бути одночасно нежиттю, грипом, легеневою чумою. Після того, як чисельність померлих стрімко виросла в десятки, 31 жовтня було розпочато шоу. Значить, негадано прийшла осінь, епідемія грипу, та зима. Тоді, коли в регіоні померло вже 37 чоловік було розпочато інформаційну атаку. Всі газети, в тому числі наша була атакована технічними засобами, по всім телеканалам заперечується існування епідемії легеневої чуми, нас тішать епідемією «каліфорнійського грипу», ніби це є для нас спокійніше. Про епідемію чуми написали не більше десятка газет, разом з «Проти всіх», але інформацію про неї уже спростували на рівні уряду. Аналогічно в день апокаліпсису політики будуть нас тішити не тим, що на наші голови впаде комета, а тим що нас просто змиє великий ураган. І ніякої паніки – адже ураган краще ніж комета.

31 жовтня кожен політик поперед одного летів оголошувати надзвичайний стан. Міністри поперед президента «летіли» в епіцентр подій, Тимошенко приїхала в Тернопіль, де покрасувалась перед камерами, і на наступний же день була в Києві на селекторній нараді. В Тернополі пообіцяла – ліку будуть, гроші будуть, марля буде, обладнання буде, його ще влітку закупили, і мали до зими зібрати. В той же день було оголошено – на допомогу виділено 50 мільйонів, потім 150 мільйонів, потім здалось що обіцяного мало і зупинились на цифрі 500 мільйонів.

Почалося шоу. Сьогодні 31 жовтня по всім телеканалам показували як було зібрано усіх губернаторів та мерів. На 5 каналі виступала Тимошенко, на першому – Ющенко. Обіцяли одне і те саме. Казали, що будуть купляти захисні системи та проводити масові заходи. Порошенко створив оперативний штаб по боротьбі з пневмонією. Створений телевізійний марафон «Україна проти грипу». Говорили майже однакове, таке враження що зібрались одні чаклуни і кожен з них знає чари від недуги. Але цифра невтішна – в день заражається тисячі людей. Основними питаннями, що розглядались було забезпечення лікарень ліками, але світ не має ліків від цієї недуги, звідки в України ліки? Як на рахунок забезпечення марлею та пов’язками аптек? Вони настільки захопились ідеєю пошиття марлевих пов’язок, що створили цілу стратегію виготовлення цих масок. Але марля не лікує від жодних хвороб! Це не панацея! Але таке враження, що епідемію збираються бороти саме пов’язками. Ю.В.Т відмовилась з спілкуванням з губернатором Тернопільської області, оскільки в ту ж хвилину він перебував на нараді з Ющенком. В той момент Ющенко також роздавав корисні поради нації щодо боротьби з недугою. Було вирішено закупити маски. Аналогічно в будь-якій війні можна перемогти танки озброївшись ножами. Також було вирішено провести роботу серед населення – листівки, плакати, оголошення по телебаченню, було вирішено на божій службі в неділю провести агітаційну роботу. Обласні адміністрації дорікали – дайте коштів, дайте ще більше коштів, бо в нас немає автомобілів, телефонів. Кажуть, через телеканали треба проводити масову агітацію. Особливо професурі пояснювати як діяти, але поясніть як можна діяти без ліків – так, їсти часник та цибулю, пити чай з шипшиною.

Подивіться як швидко поширилась інформація про вакцини. Індія одразу запропонувала свої розробки проти грипу, але хіба ми забули дітей, які ще раніше загинули від вакцини. Нам кажуть про те, що якби українці вакцинувались – проблем би не було. Йде масове втирання в голову що вакцина єдиний вихід. Але вакцину не можна приймати – вона справді зменшує здатність імунітету спротивлятьсь, а без імунітету через 5 років кожен другий може загинути від нежиті. Не вакцинуйтесь! Все йде по аналогії з комп’ютерами – якщо у вас немає антивірусу, то вірус знищить вашу систему. Внутрішній антивірус людини – імунітет, кращий антивірус. Через декілька років ми можемо стати інопланетянами, які по однойменному фільму загинули на землі лише тому, що в них не було імунітету. В колишніх медиків та екс-міністрів від опозиції існує ідея закріпити вакцинацію на законодавчому рівні – з кримінальною відповідальністю для тих, хто не вакцинувався. Не вірте!

Що ми чуємо по телебаченню? Світ ліків немає, а Україна має! Нас повністю забезпечили обіцянками та надіями. Ніхто не говорить, що подібна епідемія була в Китаї, і там була легенева чума. Яке право влада, не маючи медичної освіти спростовувати таку інформацію? Політики роблять свою справу. Всі просять – не поширювати паніку. Звичайно, нема чого панікувати, адже як казав міністр охорони здоров’я кожного року в Україні від грипу і без того гине 5 тисяч людей. Все очевидно. Тому, що нам пофіг в якій країні ми живемо, ми перестали бачити чорне і біле, ми перестали відрізняти брехню від правди, ми ліземо в невідомому напрямку і кожного разу нам говорять що ми знов не там. В нас єдиний вихід – кричати! Всі хто може – молю – перешліть інформацію по знайомим, друзям, всім! Не ходіть нікуди, навіть в церкву, відмініть усі плани. Бо тільки після того, як хворий усвідомить те, що він хворий можна почати лікування. А ми досі не знаємо від чого лікуватись і як. Запам’ятайте:

1. Точно встановити причину епідемії не може ніхто, перестати слухати тугих політиків, які нас і заразили.
2. Треба перестати виходити на вулицю лишній раз, та не ходити в приміщення де може бути більше 10-ти чоловік.
3. По можливості кварцу вати та провітрювати приміщення.
4. Вживати якомога більше цибулі, часнику, шипшини, не спокушатись на інформацію про вакцини, або щеплення.
5. При будь-яких проявах легеневої інфекції звертатись до лікаря, не займатись самолікуванням.

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментарі читачів (9)

 1. -1 +1 bolix +2 says:

  тепер ясно чому нас просять не панікувати – так ми можемо знайти хто винен, і тоді ми будемо зовсім інші

 2. -1 +1 Volkodaff +1 says:

  Цікаво, чому всі проблеми починаються перед виборами??)))) Просто цікваво, кому це вигідно – сіяти паніку і заробляти на ній гроші (ліки, маски, які були хз скільки на складах – моментально розмели в 5 разів дорожче)…))))))
  Бізнес іс бізнес……..
  А щодо епідемії……в статті немає статистики, скільки ж людей померло в минулі роки від грипу та його ускладнеь і скільки за кожну зиму хворіло))))))
  Повірте, цифри приголомшуючі, більше ніж зараз)
  А так – зараз робиться політичне шоу і заробляються гроші на вибори)))))))))))))

 3. -1 +1 андре +1 says:

  Згоден з автором, я тоже був на концерті і дуже змерз, потім лежав хворий. То що революція була що я мав мерзнути, за що мені таке?

 4. -1 +1 Василь -2 says:

  З побаченого за день по телевізору:
  1. В Україні зареєстровано ПЕРШІ випадки захворюваня, але сам бачу, що в Тернополі уже не перші.
  2. Ліків немає, а тому причиин хвилюватись немає – мер одного з міст.
  Тільки тепер бачу різницю між прочитаним і побаченим.

 5. -1 +1 STEEL(Краматорск) says:

  Харе панику разжигать. Я 5 дней назад заболел грипом, даже не думал об H1N1, в пятницу уже был здоровый. Хотя в прошлом году за зиму 4 раза гриппом болел, и что такого? У меня дед от менингита умер подцепил грип(Хотя болел очень редко) и начал твердить я умру я умру и через неделю начался менингит и он умер. Главный бич это паника.

 6. -1 +1 PeopleZ +2 says:

  >. Можна побачити, що ще вчора офіційно МНС повідомляло що треба закрити вікна, а вже сьогодні пройшла інформація, що ніяких літаків не було.
  прошу привести джерело інформації

 7. Автору статті(уроду) : а ти певно сам до Влади рвешся, того так пінишся. Запам’ятай, від паніки та істерії вмирають швидше, як від “твоєї легеневої чуми” .

 8. -1 +1 Цой +1 says:

  Відправте ці правила своїм близьким!На всяк випадок!Як кажуть: -Береженого Бог береже!!!
  1. Точно встановити причину епідемії не може ніхто, перестати слухати тугих політиків, які нас і заразили.
  2. Треба перестати виходити на вулицю лишній раз, та не ходити в приміщення де може бути більше 10-ти чоловік.
  3. По можливості кварцу вати та провітрювати приміщення.
  4. Вживати якомога більше цибулі, часнику, шипшини, не спокушатись на інформацію про вакцини, або щеплення.
  5. При будь-яких проявах легеневої інфекції звертатись до лікаря, не займатись самолікуванням.

Коментуйте без реєстрації, запис справжніх даних потрібен для того, щоб ніхто інший не зміг скористатись Вашим підписом, а також щоб отримувати від нас повідомлення. Ваш перший коментар буде затриманий на перевірку, подальші коментарі провірятись не будуть. Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.


CAPTCHA Image
Reload Image