• No categories
 • підписатись

  Обробка... Обробка...

  читають

  • N/A

  коментують

  • None found
  Orphus system
  При використанні текстів або матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.

  про нас

  Жоден політик чи політична сила не має права представляти або будь-яким чином апелювати до ідеї “проти всіх” будь-де, будь-як або будь-коли.

  Ви можете коментувати та висловлювати думку з приводу будь-якої інформації.
  Ви можете коментувати будь-які статті, а ми не будемо приховувати їх, навіть якщо вони проти нас.
  Ви можете передруковувати статті з обов’язковим посиланням на джерело.
  Ви можете стати одним із авторів.

  Дані організації та проекти, нажаль, використовують ідею проти всіх у своїх цілях:
  Виборчий блок політичних партій “Проти всіх”.
  Всеукраїнське об’єднання “Проти всіх”.
  Василь Противсіх.
  Віктор Ющенко на виборах 2010 року.
  Блок Юлії Тимошенко.
  Арсеній Яценюк та “Фронт змін”.
  Олег Тягнибок та ВО “Свобода”.
  Всеукраїнська організація “Український соціалістичний рух”.
  Всеукраїнська організація “Геть усіх”.
  Партія регіонів.
  Олександр Пабат та всеукраїнська організація “Унас”.
  Дмитро Корчинський.
  Юрій Збітнєв.
  Організація “Чорний комітет”.
  Комітет виборців «Не підтримую жодного кандидата – За Україну».

  В Україні кожного дня спалахують політичні проекти, які під гаслом “проти всіх” намагаються когось скидати, щось покричати з гучномовцем, дешево попіаритись. При тому кожен зі спекулянтів висуває себе лідером руху “Проти всіх”.

  Ідея “проти всіх” проти будь-яких організацій, ініціативних груп, або структур, що пропагують дану ідею для своїх цілей. “Проти всіх” залишається осторонь будь-яких прапоромахань, страйків, пікетів, акцій, оскільки такі акції не мають жодного відношення до ідеї “проти всіх”.

  “Проти всіх.com.ua” це одна ідея, що реалізована в цій газеті. Газета самостійно існує з 2007 року, і не є політичним проектом “під вибори”.

  Ми, група журналістів та кореспондентів, які нікому не належать, ми робите те, що вважаємо за потрібне, ми пишемо все, що хочемо, ми думаємо так, а не інакше, ми не порушуємо Кримінального кодексу України, а навпаки звертаємо увагу до його виконання будь-ким і будь-де.

  Будь-які інші організації, структури, сайти, що пропагують ідею голосування проти всіх на свою користь є однозначно політичними пародіями та спекулянтами.

  Наша мета – це висвітлення незалежної думки щодо подій у світі та Україні зокрема. Жоден з нас не поділяє суспільство за мовними, конфесійними, расовими, партійними, соціальними ознаками, натомість ми висловлюємо своє політичне бачення подій. Ідея “Проти всіх” в політичному плані є одною та беззаперечною.

  Всі партії, організації, блоки, що використовують будь-яку символіку, або ідеологію “Проти всіх” є політичними пародіями. Ідея “Проти всіх” не підтримує жодну з політичних партій, а отже заперечує ідею існування чи створення політичної партії, громадської організації, певної особистості за результатом зміни імені, прізвища, по-батьківі, або блоку з даною назвою, ми самі не були і не будемо ними.

  Ми приймаємо участь у виборах голосуючи “Проти всіх”, а також не поділяємо думки, що не прийти на вибори значить голосувати “Проти всіх”. Ми не займаємось підтримкою будь-яких політичних партій, блоків чи ідеологій. На відміну від політичних спекулянтів, ми проти не конкретної політичної сили, ми проти всіх.

  Газета “Проти всіх.com.ua” спрямована на ознайомлення читачів з аналітичними статтями різнопланового характеру. Жоден з опублікованих матеріалів не є джерелом фінансування ресурсу, а отже подані аналітичні матеріали не є оплаченим чи виконаним на замовлення. Всі матеріали є виключно позицією редакторів газети.

  Реалізація ідеї “проти всіх” ведеться в правовому полі, не порушуючи кримінального кодексу України, при тому це заперечує будь-яку співпрацю з чиновниками або допомогу будь-яким органам влади. Ми не цураємося своїх ідей, але і не стоїмо ніде з прапорами, аби вигородити себе з-поміж інших.

  Жоден з коментарів до будь-якої статті не буде видалений навіть у випадку, якщо він буде написаний не в нашу користь, окрім випадків вживання в коментарі брудної не нормативної лексики, відвертої та наглої реклами будь-якої політичної сили.

  Ми поділяємо думку кожної опублікованої статті, але не кожної вирізки з інших газет.  Наші статті переважно не несуть імені автора в зв’язку з тим, що це:

  1. Колективна стаття редакції;
  2. Бажання автора;
  3. Анонімне звернення з інтернету.

  Наші переконння чіткі:

  1. Ми ні від кого не залежимо і не будемо;
  2. Ми ні до кого не приєднуємся і не будемо;
  3. Ми відстоюємо свою ідею і будемо її відстоювати;
  4. Ми не допомагаємо будь-яким представникам влади, депутатам, мерам, або іншим посадовим особам.

  Ми готові до співпраці та Ваших пропозицій, якщо:

  – Ви не партія;
  – Ви не влада;
  – Ви не політичний спекулянт.

  Для розміщення інформації потрібно перейти в розділ “Завантажити” та завантажити шаблони для статті або зображення. Далі просимо звернутись у редакцію та отримати адресу журналіста по Вашій тематиці.

  З будь-яких питань просимо звертатись у редакцію, для цього натисніть тут